folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1. Tahribat Tikky Harekatı

1. Tahribat Tikky Harekatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    sitelerin falan bakın takıldıkları kesin bulusma ayarlarlar biyerde söly 10-15 kişi olurlar en az sizde toplanın basın orayı soykırım :D

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek
    emolar haplı dolaşıyorsa biz de saplı dolaşıyoruz hocam sorun olmaz yani :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Stres atmak istiyorsan kum torbası yumrukla, söz konusu tipleri sevmiyor olabilirsin fakat benimsediğin düşünce seni o kişilerden farklı kılmaz.

Bırakın insanları nasıl yaşamak istiyorlarsa öyle yaşasınlar...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tikky ve emoları neden dövmek istiyorsun ki ? Sen nasıl ağır abi takılıyorsan tarzın oysa onunda tarzı o dur. 3-5 tikky yada emo seni bi köşede sıkıştırıp dövse hoşuna gider mi ? Şimdi bana dövemes deme tikky yada emo dediğinde aklına çelimsiz, korkak, bi vuruşta aşşağıya alacağın tipler geliyor eminim ama istersen çık bi dolaş bak bakalım bütün tikky ve emolar ufak tefek bi vursan yarısı boşa gidecek tipler mi ? Şimdi bu yazımdan bana kıl olacaklara söylüyorum çokta s2mde. Bu ülkede özgürlük varsa herkes istediği gibi dolaşır. Ahlak sınırlarını vs zorlamadıkları sürece . . .

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

üℓкü¢üℓєя içiи "ѕσкαк σятαѕıи∂α α∂αм ∂öνüуσя" ∂iуσяℓαя уαℓαи нσ¢α iиαимα ѕєи вiziм α∂αм σℓαиı ∂öν∂üğüмüz иєя∂є göяüℓмüş..!

imza şahane ülkücü king under

çelişkinin bu kadarı

bende katılırım harekata 5-6 kişi olsak yeter 15 kişi olsun onlar ' ayhhhh nhholuyo yhhaaa' diyene kadar 7-8 tanesini indiririz :D geri kalanlarda ya kaçar dalarlarsa da dalsınlar ekşın olur

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    -----------------------------

Stres atmak istiyorsan kum torbası yumrukla, söz konusu tipleri sevmiyor olabilirsin fakat benimsediğin düşünce seni o kişilerden farklı kılmaz.

Bırakın insanları nasıl yaşamak istiyorlarsa öyle yaşasınlar...

under_king bunu yazdı:

Tikky ve emoları neden dövmek istiyorsun ki ? Sen nasıl ağır abi takılıyorsan tarzın oysa onunda tarzı o dur. 3-5 tikky yada emo seni bi köşede sıkıştırıp dövse hoşuna gider mi ? Şimdi bana dövemes deme tikky yada emo dediğinde aklına çelimsiz, korkak, bi vuruşta aşşağıya alacağın tipler geliyor eminim ama istersen çık bi dolaş bak bakalım bütün tikky ve emolar ufak tefek bi vursan yarısı boşa gidecek tipler mi ? Şimdi bu yazımdan bana kıl olacaklara söylüyorum çokta s2mde. Bu ülkede özgürlük varsa herkes istediği gibi dolaşır. Ahlak sınırlarını vs zorlamadıkları sürece . . .

budur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:
    özgürlük de bu nasıl özgürlük ag?
    tiplerine baksan öldüresin geliyo bunların özgür olmasını istemem benim ülkemde.
    Bunların nefes alması suç benim için.
    Çoğaltmadan skeceksin, azaltacaksın. Ülkemde türemesin böyle şeyler. Hiç değilse kendi bölgemde.
    Öldüresiye vuracaksın bunlara. insan mı lan bunlar !?

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    olm geçen bi arkadaş emo dövdü diye karakolluk olmadı mı? mekan basmaktan bahsediyosunuz ya :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

NighT-7 bunu yazdı:
    özgürlük de bu nasıl özgürlük ag?
    tiplerine baksan öldüresin geliyo bunların özgür olmasını istemem benim ülkemde.
    Bunların nefes alması suç benim için.
    Çoğaltmadan skeceksin, azaltacaksın. Ülkemde türemesin böyle şeyler. Hiç değilse kendi bölgemde.
    Öldüresiye vuracaksın bunlara. insan mı lan bunlar !?

bende çarşaflıları görünce öldüresim geliyor toplanıp döveyim mi?Zamanında çıplak kollu bayanlara çimcik atan o.çlerden ne farkım kalır ?

Hayır birşey dfeğil konuyu açan arkadaşa diyorum götün yiyorsa git kendin dal aralarına indir.2 emo dövmek için 10 kişi gideceksiniz bide admada bicak bile yoktur siz allah bilir spoa, bıcak allah ne verdiyse taş falan dalarsınız.

Erkekliğini bu mu sizin ? Çok gördük sizin gibi adamları.Sokakta böyle birşey görsem  kıl olduğum emo dahi olsa atlarım size dalarım.Dayak yemek falanda umrumda dğeil.Bu şeref meselesidir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    zumsuk iyi demiş :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 17381 Toplam Mesaj: 143