10 Şehit Daha !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Ne için şehit oldular. Bana bunu biri açıklasın ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Bir inşaat ustası çalışırken başına bişey düşüp ölse dinimiz gereği şehit sayılır. Evimize ekmek götürmek için çalışmakta birnevi Allah yolunda çalışmak gibidir. İslam dini böyledir.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

bilader benim çalıştığım yerde mardinli bir eleman var adam kamu yönetimi okuyor  diyor ben pkklıyım her şehit haberinde benim akrabalar ne güzel çalışıyor yaw falan bana gelip burda kürt  mürt demeyin %99.99  insan demiyorum zaten  %.00.1 kısmı iyidir.

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

bilader benim çalıştığım yerde mardinli bir eleman var adam kamu yönetimi okuyor  diyor ben pkklıyım her şehit haberinde benim akrabalar ne güzel çalışıyor yaw falan bana gelip burda kürt  mürt demeyin %99.99  insan demiyorum zaten  %.00.1 kısmı iyidir.

öyle diyen piçin suratına yumruk indirmiyosan sorun sendedir birader o zaman burada desinler bana anasını mikerim

İts My Life. NOW or NEVER
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

öyle diyen piçin suratına yumruk indirmiyosan sorun sendedir birader o zaman burada desinler bana anasını mikerim

neden geleceğimle oynayim ? adama diyorum sana lafım yok seni işe alan müdürün amına koyum kavga ediyim turizim hayatıma veda ediyim  demi :) 

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Azerbaycan Teğmeni de senin gibi düşünseydi Ermeni subayını balta ile öldürmezdi. Senin gibi düşünenler yüzünden bunlar daha çok yüz buluyor. İlla git kafayı göm demiyoruz, ama azıcık diş göstermek lazım diye düşünüyorum. En azından sesi kesilmeli, heryerde böyle ötememeli bence.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Sanki koyun gibi 10 tane diyorlar ya deli oluyorum :( Allah rahmet eylesin . Benim kardeşim orda ölsün onların çocuklarıda harwarda okusun . Gene sinirlendim... Atakan tarafından 16/Eyl/12 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    alexfarrow bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

türkiyeden gidiceksin en güzeli :)

gitmesi gerekenler belli.s*ktir olup gitsinler a.q p*çleri

pazarcılık,gsm bayiliği,kaçakçılık,pezevenklik gibi para getirecek işlerin hepsinde varlar.

eskiden türkiye nüfusunun çoğu cahildi çok çocuk yaparlardı.cahilliklerine verilirdi

şimdi ise memleket nufusunun büyük kısmı neyin ne olduğunun bilincinde anlıyoruzki bu ibnelerde çok çocuk yapmak kasıtlı

bir tanesi bir semte yerleşsin diğerleride köpek sürüsü gibi peşinden geliyor.çoluk çocuk artık rahat gezemiyor o semmte

daha çok şeyler varda hangi birini yazacaksınız kime anlatacaksınız.devletin içine sızmışlar.

daha geçen ay izmir konakta iki polis komiserinin bdp li 5-6 kadınla buluştuğuna şahit oldum

bunlarla laf dalaşınada girdim

ne kadar kürt varsa a.q

Hay ben senin ve senin gibilerin zihniyetine TÜKÜREYİM . . .
    Bariz bir şekilde görülüyorki o sıçılası nefret tohumlarını içinize ekmeyi başarmış birileri ...
    Bende Kürt'tüm fakat neyin ne olduğunun bilincindeyim bu savaş kolay kolay bitmez nedenmi senin kafadakiler varolduğu için

Her iki tarafında rantı varken bu akan kanda, bitmez bu savaş

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freebiri
    freebiri's avatar
    Erkek

hoca yanlış anlamada bu savaş değil terör

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

sizce imzam herşeyi özetlemiyor mu ?

şehitler kimin umrunda ?

ulan 10 yıl önceki Askeriyeyi geri istiyorum.

OSLODA terör örgütü pkk yla masaya oturanlar şimdi içiniz rahat mı ?

açılım asskerlerimize tabut hazırlamak dediğimde bana düşman kesilenler şimdi içiniz rahat mı ?

edit : 

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak

Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak

kaygusuz tarafından 16/Eyl/12 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 5292 Toplam Mesaj: 41