10 Şehit Daha !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

bilader benim çalıştığım yerde mardinli bir eleman var adam kamu yönetimi okuyor  diyor ben pkklıyım her şehit haberinde benim akrabalar ne güzel çalışıyor yaw falan bana gelip burda kürt  mürt demeyin %99.99  insan demiyorum zaten  %.00.1 kısmı iyidir.

Biraz abartmışsın ama hak veriyorum. Daha bi kaç saat öncesine kdar bi masa da yer için bir kürt ile ağız dalaşına girdim yemin ediyom dövecektim ha. Hem haksız amk hemde  haklıymış gibi üzerime geliyo. Korkmadığımı anlayınca da sustu mal amk :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

tsk mücadele sistemini değiştirmiş önceden mevcut durumu korumak şeklinde imiş yani onalr saldırmadan saldırmayacaklarmış 4-5 gündür yok etme çalışması yapılıyor 80 -90 kişi vurulmuş pkk lı onun için şehir sayısı artabilir ama inşallah artmaz

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek
    freebiri bunu yazdı

hoca yanlış anlamada bu savaş değil terör

ne farkeder? savaştada fakir, gecekondularda yaşayan analar ağlamıyor mu evet? terörde de aynısı değil mi evet? olan analarımıza oluyor analarımıza.. kimisi öldü der kimisi şehit düştü der kimisi acımız ağır der kimisi face resmini karaya boyatır..  evlat acısı herkes için aynıdır!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Kimsee nedense tayyip amca ve çetesinden bahsetmiyorlar eskiden aq bu sorunmu vardııı sıfırla terörü aldı 2002de yıl 2012 terör azdı bizimmm milette uyusun anasını satyımm yazıkk laa 

İts My Life. NOW or NEVER
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

Vatan Sağalsun Ailelerine Allah Sabir Versin Toprakları Bol Olsun.

tekyoldevrim `

kasv4 tarafından 16/Eyl/12 19:01 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

ailesi tam bir akpli olan bitlisli bir arkadaşım vardı aynen senin gibi düşünen bi hocasıyla tartışmaya girdi okulun ilk günü.. üniversite herkesin kanı sıcak.. hoca buna gıcık kaptı sen şöylesin sen böylesin diye.. çocuk 3 ay dayancı 3 aydan sonra bi kayboldu.. bi daha gören yok.. aradan 5 ay geçti üniversiteye bi kağıt gelmiş diye duydum pkk kamplarındaki şarkı söylerkenki videoları çıkmış ortaya.. özür dile ettiğin küfür için.. küfür ezikliktir. öyle küfür ediyor senin gibiler vatan millet sakarya Kur'an din iman diyorlar birkaç gün sonra Kur'an'ı kerim'ide dini de imanıda vatanıda unutup yine .. peşinde koşturmaya devam ediyorlar!

Bi de özgürlük için çıkıyoruz dağa demeleri yok mu :D Ben evde sıcak çorbamı içerken adam köpek gibi dağda sürünüyor :D Birazcık akıl olsa zaten dağa çıkmazlar amk. Bi kürt gelipte herşeye zam vs deyip polise taş atsa ben ona terörist demem ama gelip doğu onlarınmış gibi toprak istemeleri yokmu

birkaç avanak avam birşeyler demiş lakin ben hergün etrafta insanlara artistlik yapan,millete akıllı olun deyipte tm tersini yapıp elalemin

karısına kızına sarkan şerefsiz onlarca yüzlerce kürt gördüm.

sırf kızı onlara vermediler diye kalabalık grupla düğün basıp polisi ve insanları öldüren kürtleri gördüm.

bana laf kalabalığı yapmasın kimse kürdün zihniyeti daima kötüdür.yetiştirilme tarzlarınıda çocuklarına aktarırlar.uymayanları dışlarlar

neymiş vay amcaoğlu sen şehirli olmuşsun.........

sen devletin polisini vur askerini öldür subayını öldür sonrada yapan teröristtir de.ulan i*ne allah herkese akıl vermiş beyin vermiş düşünebilsin diye dağa çıkan kim kürt deilmi.otorite olan devlettir.sanada düşen devlete boyun eğmektir.işine gelmiyorsa siktir git bu ülkeden.zamanında gelmişler hane başı onar çocuk şimdide ülkede hak iddia ediyorlar.

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Birtanesi bizim mahalleden :((

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Birtanesi bizim mahalleden :((

daha 3 gün önce helikopterle getirdiler bir şehidimin naaşını anamura... Helikopter 70-80 m önüme indi. Annesinin kucağındaki şehit oğlunun lafı yeterdi.. Anne babam pilotmu oldu helikopter uçurarak gelmiş yuppi..

iLLuMiNaTi tarafından 16/Eyl/12 19:08 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    alexfarrow bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Muritcan bunu yazdı
    alexfarrow bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

türkiyeden gidiceksin en güzeli :)

gitmesi gerekenler belli.s*ktir olup gitsinler a.q p*çleri

pazarcılık,gsm bayiliği,kaçakçılık,pezevenklik gibi para getirecek işlerin hepsinde varlar.

eskiden türkiye nüfusunun çoğu cahildi çok çocuk yaparlardı.cahilliklerine verilirdi

şimdi ise memleket nufusunun büyük kısmı neyin ne olduğunun bilincinde anlıyoruzki bu ibnelerde çok çocuk yapmak kasıtlı

bir tanesi bir semte yerleşsin diğerleride köpek sürüsü gibi peşinden geliyor.çoluk çocuk artık rahat gezemiyor o semmte

daha çok şeyler varda hangi birini yazacaksınız kime anlatacaksınız.devletin içine sızmışlar.

daha geçen ay izmir konakta iki polis komiserinin bdp li 5-6 kadınla buluştuğuna şahit oldum

bunlarla laf dalaşınada girdim

ne kadar kürt varsa a.q

ailesi tam bir akpli olan bitlisli bir arkadaşım vardı aynen senin gibi düşünen bi hocasıyla tartışmaya girdi okulun ilk günü.. üniversite herkesin kanı sıcak.. hoca buna gıcık kaptı sen şöylesin sen böylesin diye.. çocuk 3 ay dayancı 3 aydan sonra bi kayboldu.. bi daha gören yok.. aradan 5 ay geçti üniversiteye bi kağıt gelmiş diye duydum pkk kamplarındaki şarkı söylerkenki videoları çıkmış ortaya.. özür dile ettiğin küfür için.. küfür ezikliktir. öyle küfür ediyor senin gibiler vatan millet sakarya Kur'an din iman diyorlar birkaç gün sonra Kur'an'ı kerim'ide dini de imanıda vatanıda unutup yine .. peşinde koşturmaya devam ediyorlar!

Bi de özgürlük için çıkıyoruz dağa demeleri yok mu :D Ben evde sıcak çorbamı içerken adam köpek gibi dağda sürünüyor :D Birazcık akıl olsa zaten dağa çıkmazlar amk. Bi kürt gelipte herşeye zam vs deyip polise taş atsa ben ona terörist demem ama gelip doğu onlarınmış gibi toprak istemeleri yokmu

birkaç avanak avam birşeyler demiş lakin ben hergün etrafta insanlara artistlik yapan,millete akıllı olun deyipte tm tersini yapıp elalemin

karısına kızına sarkan şerefsiz onlarca yüzlerce kürt gördüm.

sırf kızı onlara vermediler diye kalabalık grupla düğün basıp polisi ve insanları öldüren kürtleri gördüm.

bana laf kalabalığı yapmasın kimse kürdün zihniyeti daima kötüdür.yetiştirilme tarzlarınıda çocuklarına aktarırlar.uymayanları dışlarlar

neymiş vay amcaoğlu sen şehirli olmuşsun.........

sen devletin polisini vur askerini öldür subayını öldür sonrada yapan teröristtir de.ulan i*ne allah herkese akıl vermiş beyin vermiş düşünebilsin diye dağa çıkan kim kürt deilmi.otorite olan devlettir.sanada düşen devlete boyun eğmektir.işine gelmiyorsa siktir git bu ülkeden.zamanında gelmişler hane başı onar çocuk şimdide ülkede hak iddia ediyorlar.

Katılıyorum hocam. Bunların kanlarında mı vardır nedir genellemek istemiyorum ama benim gördüğüm iyi niyetli kürtlerde var ama bakıyorum çocuğa daha ufacık amk mal mal hareketler yapıyor. Ulan daha yeni konuşmayı öğrenmiş velet tam da onlar gibi 5 yaşındaki çocuklar vs. Ağalık falan taslarlar amk korkmadığı anlayınca da hemen suratları değişir. Daha bugun ben işte bi tanesini yemin ediyorum dövecektim suratım falan kızardı sinirden korktu amk :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

aslında idam cezası yok şuan, ayaklansak mı napsak :D 

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
Toplam Hit: 5293 Toplam Mesaj: 41