10 Şehit Daha !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Adamlar hem ülkeyi sevmiyor. Tiksiniyor resmen kendilerine bakmıyorlar tabi de neyse. Hem de bu ülkeden siktirolup gitmiyorlar. Yani bir ülkeden bu derece tiksiniyorsun madem sevmiyorsun siktirolup gidiceksin ülkeden. Bide fakiriz cartuz curtuz diyorlar karılarının kolları bileziklerden gözükmüyor amk yavşakları

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Her iki tarafında rantı varken bu akan kanda, bitmez bu savaş

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Maşallah Maşallah :)

Ücretsiz Vazelin isteyen varsa pm ile Adresini Yazsin Yolluyayim.

Ellerinize sürün Klavye kullanirken iyi gelir ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dinogundy
    Dinogundy's avatar
    Erkek

Simdi burada yazilan tum mesajlari okudum ve anladim ki hepinizin icinden belki uc dort kisi biraz idareli yazmis...

ancak o bi kac kisi disindakilerin alayini al cope at.

Lan ne bos insanlarsiniz siz, nasil bukadar kendinizi sasirmissiniz, sizi goren de bu ulke bunlarin elinde bunlar yonetiyor ve ortaligin a.q caklar okadar guce de sahipler vs...

gotunuzun bokuyla sacma sapan mesajlar atip insanlari gelayana getirmeyin yeter!

sizin gibi kendini bilmez, lafini bilmez, haddini bilmez, akildan ve vicdandan yoksun zavallilar yuzunden yeni nesiller de boktan dusuncelere sahip oluyorlar ve sacmasapan islere kalkisiyorlar.

bu ulkede kirli bir savas var bunu herkes iyi biliyor ve bu savasin kazanani da yok.

ne pkk biter ne asker biter, ne kürt biter nede türk biter

sizi salaklar kürtleri asagilayarak sanki vataniniza milletinize iyilik mi yapiyorsunuz?

sizin gibi kafasi bos beyinsizler konustukca bu ulkenin burnu pislikten cikmaz.

ulkenin yuzde ellisi MAL ise, KOYUN ise bunda baskalarinin sucu yoktur.

kanla sonuclanan bir savas duydunuz mu hic?

Her Savas Barisla Biter.

Vatan sag olsun diye diye elalemin colugunu cocugunu oldurtturdugunuz yeter lan yaziktir gunahtir.

burda vatan sao olsun, disarda vatan sag olsun deyip ama birdaha cenaze gelmesin kimse ölmesin diyen kac kisi var?

Vatan sag olsun kelimesi her ölümün ardindan bir saygi durusuna donustu mubarek e yeter ama birazda ölmeyelim deyin be geri zekalilar...

Devlet tum enerjisini sahtekarliga, hirsizliga ve abd usakliligina veriyor gencecik cocuklarin cani, hayati, gelecegi cope gidiyor, soluyor, ölüyor

ulan uyanin uyanin ölüm dediginiz sey cocuk oyuncagi degill, bu hayattan kopmaktir ve birdaha var olmamaktir...
    basimizdaki cakallarin, sahtekarlarin, hirsizlarin, duzenbazlarin rahat yasamalari icin ölmemiz/ölmeniz gerekmiyor bunu anlayin artik.
    Bu ulke türk ve kürt halklarinin sadece kardesce ve birbirine saygi duydugu bir düzenle huzur bulur, sizin gibi salaklarin bu yazdiklari rezillliklerle olsa olsa karga-klavuz hikayesinden ibaret kalir.

Biraz olsun insan olun, biraz olsun normal bir psikoloji ile dusunup konusun.

Aq herkes olmus piskopat, dogrusunu soylemek gerekirse burda mesajlarini okuduklarimin yuzde 90 i psikolojik destek gormesi lazim

ya hepiniz col cocuksunuz sacmalayip zirvaliyorsunuz yada gercekten doktorluksunuz bu baska bisi olamaz.

Gecmisimi Arastirmadan Önce Tartinin Üstüne Cik Ve Kac Kilo Geldigine Bak Cikan Sonucu Dogum Tarihine Carp Bunu da Capi 1024Metrekare Olan Bir Dairenin Kendine 4 Defa Carpimina Toplayip 3 e Böl Gelen Sonucu Yasadigimiz Tarihe "Gün-Ay-Yil" Carp Gelen Sonucu Babanin Tam Dogum Tarihine Böl. Cikan Sonuc Tanidik Gelirse Beni de Taniyorsundur Demektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek
    Dinogundy bunu yazdı

Simdi burada yazilan tum mesajlari okudum ve anladim ki hepinizin icinden belki uc dort kisi biraz idareli yazmis...

ancak o bi kac kisi disindakilerin alayini al cope at.

Lan ne bos insanlarsiniz siz, nasil bukadar kendinizi sasirmissiniz, sizi goren de bu ulke bunlarin elinde bunlar yonetiyor ve ortaligin a.q caklar okadar guce de sahipler vs...

gotunuzun bokuyla sacma sapan mesajlar atip insanlari gelayana getirmeyin yeter!

sizin gibi kendini bilmez, lafini bilmez, haddini bilmez, akildan ve vicdandan yoksun zavallilar yuzunden yeni nesiller de boktan dusuncelere sahip oluyorlar ve sacmasapan islere kalkisiyorlar.

bu ulkede kirli bir savas var bunu herkes iyi biliyor ve bu savasin kazanani da yok.

ne pkk biter ne asker biter, ne kürt biter nede türk biter

sizi salaklar kürtleri asagilayarak sanki vataniniza milletinize iyilik mi yapiyorsunuz?

sizin gibi kafasi bos beyinsizler konustukca bu ulkenin burnu pislikten cikmaz.

ulkenin yuzde ellisi MAL ise, KOYUN ise bunda baskalarinin sucu yoktur.

kanla sonuclanan bir savas duydunuz mu hic?

Her Savas Barisla Biter.

Vatan sag olsun diye diye elalemin colugunu cocugunu oldurtturdugunuz yeter lan yaziktir gunahtir.

burda vatan sao olsun, disarda vatan sag olsun deyip ama birdaha cenaze gelmesin kimse ölmesin diyen kac kisi var?

Vatan sag olsun kelimesi her ölümün ardindan bir saygi durusuna donustu mubarek e yeter ama birazda ölmeyelim deyin be geri zekalilar...

Devlet tum enerjisini sahtekarliga, hirsizliga ve abd usakliligina veriyor gencecik cocuklarin cani, hayati, gelecegi cope gidiyor, soluyor, ölüyor

ulan uyanin uyanin ölüm dediginiz sey cocuk oyuncagi degill, bu hayattan kopmaktir ve birdaha var olmamaktir...
    basimizdaki cakallarin, sahtekarlarin, hirsizlarin, duzenbazlarin rahat yasamalari icin ölmemiz/ölmeniz gerekmiyor bunu anlayin artik.
    Bu ulke türk ve kürt halklarinin sadece kardesce ve birbirine saygi duydugu bir düzenle huzur bulur, sizin gibi salaklarin bu yazdiklari rezillliklerle olsa olsa karga-klavuz hikayesinden ibaret kalir.

Biraz olsun insan olun, biraz olsun normal bir psikoloji ile dusunup konusun.

Aq herkes olmus piskopat, dogrusunu soylemek gerekirse burda mesajlarini okuduklarimin yuzde 90 i psikolojik destek gormesi lazim

ya hepiniz col cocuksunuz sacmalayip zirvaliyorsunuz yada gercekten doktorluksunuz bu baska bisi olamaz.

Pkknın istediği ne? özerklik.. kürdistan bayrağı ülke bölmesi şu bu dimi :) 

senin ve bizim istediğimiz ne barış dimi.. 

peki barış nasıl olur kürdistanı kurdurarak özerklik vererek dimi ?

Mürid kusura bakma ama bakış açısını tam kestiremedim.. nasıl barış yapacaz bu amına koduğum davarlarıyla çözemedim dediğini.. Kürdistan kurdurarak mı ? Yarrağımı yesin onlar.. Bayrak açtırarakmı ? siktirsin gitsin soysuz köpekler.. Asıl sen boş konuştun müdür kusuruma bakma ama barışla marışla olmaz o iş.. Ben ülkemde kürdistan diye bir yer istemiorum.. isteyen bir türkede ana avrat boy boy söverim.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dinogundy
    Dinogundy's avatar
    Erkek

iste butun mesele de bu ya küfür, hakaret vs..

konu benim politik dusuncelerim degil, burada her ölüm haberine milletin piskopatlasmasi ve abazalasmasi.

biraz duzgun durun, duzgun konusun siz konusmayi bilmezseniz sizi kimse kaale almaz konusmaz söylediklerinizi de ciddiye almaz cunku kucuk gorur. Ben sana diyim ki Kürdistan degil Dünyayi istiyorum bana sövme sadece sunu soyle "HAYIR, vermiyorum, alamazsin, hak etmedin ivir zivir vs.."

yani demeye calistigim okudugum yorumlar mesajlar IGRENC.

hicmi insan gibi dusunup yazamiyorsunuz, her uc kelimelik cumlenizde kufur olmak zorundami?

ok insan bazen kufreder normal ama benim gordugun bazenin cook disina cikmis

turk toplumunda Diyalog=Küfürlesme olmus. (Yazik Degil mi)?

Gecmisimi Arastirmadan Önce Tartinin Üstüne Cik Ve Kac Kilo Geldigine Bak Cikan Sonucu Dogum Tarihine Carp Bunu da Capi 1024Metrekare Olan Bir Dairenin Kendine 4 Defa Carpimina Toplayip 3 e Böl Gelen Sonucu Yasadigimiz Tarihe "Gün-Ay-Yil" Carp Gelen Sonucu Babanin Tam Dogum Tarihine Böl. Cikan Sonuc Tanidik Gelirse Beni de Taniyorsundur Demektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Cok bos muhabbet,

bu kadar cok seviyorsaniz vatani,bu kadar deliriyorsaniz,

(bence)Askere gidin,gittiyseniz,basvurun alin beni lan diyin.

(bence)Delikanli adam bunu yapar,

(bence)Hem delikanli hem Akilli adam ise,Turklugu kurtlugu birakir,kendini egitir,cevresini egitir.Sizi kimse siklemiyor beyler devlette de orduda da.

Taa ki adam olacagimiz zamana kadar,ne kurt biter ne turk.100 kurt oldur belcikadan hoop 100x23 yasinda erkek biter daglarda.100 tane BDP binasi yak,hoop 100,000 euro almanyadaki kurtlerden,100 tane yeni mekan acilir.

Abdullah Catlilari okuyun,eski ulkuculeri okuyun illaha macera yapcaz diyosaniz,bari PKK kadar orgutlenelim yine gam yemem.

Ne orgutleniyosunuz,ne egitime onem veriyosunuz,ne gonullu asker oluyosunuz gidip basvurup,

Sonrada agliyorsunuz.1 kerecik durust olun kendinize karsi da kabul edin,it dediginiz adam kadar it olamiyoruz.

cordelian tarafından 17/Eyl/12 00:48 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek
    Dinogundy bunu yazdı

konu benim politik dusuncelerim degil, burada her ölüm haberine milletin piskopatlasmasi ve abazalasmasi.

biraz duzgun durun, duzgun konusun siz konusmayi bilmezseniz sizi kimse kaale almaz konusmaz söylediklerinizi de ciddiye almaz cunku kucuk gorur. Ben sana diyim ki Kürdistan degil Dünyayi istiyorum bana sövme sadece sunu soyle "HAYIR, vermiyorum, alamazsin, hak etmedin ivir zivir vs.."

hicmi insan gibi dusunup yazamiyorsunuz, her uc kelimelik cumlenizde kufur olmak zorundami?

Güzel anlatıyorsun da eline silah alsan gitsen yerlerini bilsen vursan öldürsen sen suçlusun.. Asker bile öldür emri olmadan vuramıyorken benim elim kolum bağlı olunca karşıma bir teröristi alıp " sen bu devleti bölemezsin terörist arkadaşım " diyemem. Dolayısıylada kendimi deşarj etme yolunu küfürde bulurum.. Varsa tahribatta pkk ya küfür ediyorum diye rahatsız olan " seni kastetmiyorum senin olayın farklı " çıksın desinki sövme arkadaş benim soysuz sülaleme desin iyice söveyim..  

Küfür bir nevi deşarj sistemi halini aldı.. Ha bişi oluormu küfür edince bişi değişiyormu hayır.. Ama işte elden şuan bi tek bu geliyor.. Pkklı orospu analı kanını siktiğim piçlerine küfür etmek beni rahatlatıyor. 

Altını çizerek ifade edeyim Pkklı anasını siktiğim doğurdukları diyorum. Kürtlere sözüm yok.. Ayrıca kürt diye birşeyde yok zaten götten uydurma bişi TC kimliği taşıyorsan Türk vatandaşısındır.. K.C Kürsitan Cumhuriyeti diye bişi bilmiyorum ben.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dinogundy
    Dinogundy's avatar
    Erkek
    Heima bunu yazdı
    Dinogundy bunu yazdı

Güzel anlatıyorsun da eline silah alsan gitsen yerlerini bilsen vursan öldürsen sen suçlusun.. Asker bile öldür emri olmadan vuramıyorken benim elim kolum bağlı olunca karşıma bir teröristi alıp " sen bu devleti bölemezsin terörist arkadaşım " diyemem. Dolayısıylada kendimi deşarj etme yolunu küfürde bulurum.. Varsa tahribatta pkk ya küfür ediyorum diye rahatsız olan " seni kastetmiyorum senin olayın farklı " çıksın desinki sövme arkadaş benim soysuz sülaleme desin iyice söveyim..  

Küfür bir nevi deşarj sistemi halini aldı.. Ha bişi oluormu küfür edince bişi değişiyormu hayır.. Ama işte elden şuan bi tek bu geliyor.. Pkklı orospu analı kanını siktiğim piçlerine küfür etmek beni rahatlatıyor. 

Altını çizerek ifade edeyim Pkklı anasını siktiğim doğurdukları diyorum. Kürtlere sözüm yok.. Ayrıca kürt diye birşeyde yok zaten götten uydurma bişi TC kimliği taşıyorsan Türk vatandaşısındır.. K.C Kürsitan Cumhuriyeti diye bişi bilmiyorum ben.. 

Kufurler icin zaten soylemem gerekenleri soyledim.

son soyleyecegim Kürt diye birsey vardir ve ben Kürdüm. hala oyle bisi yok dedigine gore baska bi alemdesin sen.

sadece sunu unutma sende insansin Kürt de. sen Kürtleri yok sayip asagilarsan, hor gorursen onlardan da sana karsi iyi davranmalarini bekleme.

cok sukur memleketteki cogunluk bunlarin tam tersini dusunuyor yani dogrulari gecekleri biliyor bu yuzden senin soylediklerin ne acitir nede etkiler.

benim tek istedigim Seviyeli insanlarla muhattap olmak, konusmak, yorumlasmak ve fikir alisverisi yapmak, bilgilenmek

yani burda bilgi disinda hersey var diyebilirim artik ne diyim...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@Dinogundy:

Hoca ortada bir savaş yok savaş iki ülke ararsında gerçekleşir bu  şerefsiz çapulcu sürüsünün eylemleri

yazdıkalrında bir takım ince nüanslar var

"Vatan sag olsun diye diye elalemin colugunu cocugunu oldurtturdugunuz yeter lan yaziktir gunahtir."

Askere gitmeyelim ne yani elbetteki Vatan sağolsun diyeceğiz, vatan sağolsun da diyeceğiz bu milletin evlatlarının dağda ölümüme yol açan çapulculara yol veren sözde yöneticilerdende, çapulculardanda hesabının soracağız kimse ölmesin diyemem ölsün bu vatanın evlatları ölmesin derim ancak vatan haini ne kadar çapulcu varsa hepsi ölsün diyorum... Birileri dağda silahlanıp ülkenin topraklarına bütünlüğüne özelliklede Türk Kürt kardeşliğini bozmaya çalıştıkça susalım mı

diğer Kürtlerle Pkk yı bir tutanlar hakkında dediklerine katılıyorum. Sen adamı sırf ırkından dolayı dışlarsan adamın senin tarafında olacağı varsada olmaz buda pkknın ekmeğine yağ sürer

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 5316 Toplam Mesaj: 41