folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 100 Lük Motosikleti 125 - 150 Yapmak

100 Lük Motosikleti 125 - 150 Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

bu kubalardaki 100cc ile 150cc lerin motor blokları arasında fark var mı ki? fark yoksa 150cc nin gömlek piston sekmanları olduğu gibi indirebilirsin. bi de subap büyütürsün. yakıtın artsa da performans tatmin eder.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

https://www.google.com/search?q=kuba+dragon+50&oq=kuba+&aqs=chrome.6.69i57j0l7.5340j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

kuba dragon bundan aldım 

49cc olan motoru 125cc yaptırdım 400tl maliyeti oldu 

ruhsatta 49cc gözüktüğü için b ehliyeti ile binebiliyorum 

Telegram @WVesselam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Kardeşim asya motoru baya bi modifiye edip güçlendirmişti motorla balıga gittiğimizde eşek tepmiş gibi yoruluyorduk evlendi çocuk olmuyor doktor motora binme dedi bir yıl içinde çocukları oldu.

her motor güçlendirilebilir ama ya kendine yada kullanana zarar veriyor aşırı titreşim yapıyor 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

fabrika çıkışı 100 cc olan cup motorlar var bunlar ruhsatta 50cc görünüyor, alıp ön frene disk yaptırıp arka fren mekanizmasını daha kalitelisi ile değiştirip biniyorlar, kendin yapmaya kalkarsan verim alacağını sanmıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

fabrika çıkışı 100 cc olan cup motorlar var bunlar ruhsatta 50cc görünüyor, alıp ön frene disk yaptırıp arka fren mekanizmasını daha kalitelisi ile değiştirip biniyorlar, kendin yapmaya kalkarsan verim alacağını sanmıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    vesselam bunu yazdı

https://www.google.com/search?q=kuba+dragon+50&oq=kuba+&aqs=chrome.6.69i57j0l7.5340j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

kuba dragon bundan aldım 

49cc olan motoru 125cc yaptırdım 400tl maliyeti oldu 

ruhsatta 49cc gözüktüğü için b ehliyeti ile binebiliyorum 

peki sıkıntı çıktımı kaç sene oldu yapalı kaç km gittin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Kuba Motor, Türkiye üretimi Türk Malı dır arkadaşlar.

https://www.kubamotor.com.tr/kurumsal/hakkimizda/

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Kuba Motor, Türkiye üretimi Türk Malı dır arkadaşlar.

https://www.kubamotor.com.tr/kurumsal/hakkimizda/

Ruhsatında 50cc yazıp da aslında 100cc olan kasası da 50 cclere göre 2 kat büyük olan yuki gusto ya bak. seni anca o taşır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

biraz önce 150 lik yaptırdım kuba servisinde 

ilk bakımlarınıda yaptırdım servis tadığım özellikle söyledim sorun olurmu diye asla olmaz dedi. 

hepsi 600 lira tutdu

çekişinde muazzam fark oldu kalkarken tam gazda önü kalkıyor. hızda 100 likte ortalama 80-85 iken şimdi 110-120 arası zamanla açılır diyorlar ama 120 den sonra lastikler yetersiz kalıyor gibi hissettim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

B sınıfı ehliyetle kullanılabilecek cruiser tipi motor var mı? kuba superlight 150 tipinde olsun lütfen.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 3510 Toplam Mesaj: 23
modifiye motosiklet