14 Yaşında Evlilik?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sira yavas yavas 2. 3. hatunu almaya geliyo :S
    valla ben dicektim demedim :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

amaç: 77lik playboyumuz hüseyin üzmezin kıçını kurtarmak :D

gerçi muhammedde böyle yapmıştı

muhammedin birsürü karısı var mesela.

kadınlarıyla birlikteliği yaşlıdan gence doğru gibi bir sıra izliyordu yaşlanmış olan şevde bint zem'a'nın dışında hepsi genç, hepsi güzel ve hepsi de cinsel istekli.

adalet olsun diye muhammed'in bunlarla cinsel birleşmesi sıraya konmuştur.

sevde'nin dışında kimse, sırasını başkasına kaptırmak istemiyor, işte bu böyleyken, ayet geliyor, günü kurtarıyor muhammedde ilk aişe ile birlikte oluyor

Ahzab Suresinin 51. ayeti "(Ey Muhammedi) onlardan (yani karılarından) dilediğini geriye bırakır, dilediğini öne alabilirsin..."

muhammedin zevkine göre ayet iniyorda, bizimkiler zevklerine göre yasamı cıkarmıcaklar?

bassinyourface
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hüseyin üzmezmidir nedir onla alakalı olacağını sanmıyorum çünkü hukuk kuralları geriye doğru işlemez yürürlüğe girdikten sonraki olaylar için işler.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:

amaçi 77lik playboyumuz hüseyin üzmezin kıçını kurtarmak :D

gerçi muhammedde böyle yapmıştı

muhammedin birsürü karısı var mesela.

kadınlarıyla birlikteliği yaşlıdan gence doğru gibi bir sıra izliyordu yaşlanmış olan şevde bint zem'a'nın dışında hepsi genç, hepsi güzel ve hepsi de cinsel istekli.

adalet olsun diye muhammed'in bunlarla cinsel birleşmesi sıraya konmuştur.

sevde'nin dışında kimse, sırasını başkasına kaptırmak istemiyor, işte bu böyleyken, ayet geliyor, günü kurtarıyor muhammedde ilk aişe ile birlikte oluyor

Ahzab Suresinin 51. ayeti "(Ey Muhammedi) onlardan (yani karılarından) dilediğini geriye bırakır, dilediğini öne alabilirsin..."

muhammedin zevkine göre ayet iniyorda, bizimkiler zevklerine göre yasamı cıkarmıcaklar?

Ulan Hz.Muhammed senin askerlik arkadasın mı !

Hz.Muhammed tecavüz mü etti yazıyor ayetde !

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    ----------------------------

Ulan Hz.Muhammed senin askerlik arkadasın mı !

Hz.Muhammed tecavüz mü etti yazıyor ayetde !

hayır istediğini öne al istemediğini arkana al yazıyor.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:

ahaha hoca buna çok gülerim işte :B senin k*çın uğrunamı inecekti :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    cahillikten başka bişe değil

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

@morportakal

Sen insanların inançlarına saygı duymazsan senin götünden kanı alırlar.

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Amk böyle işin.

Konumu silenlere inat kürdüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:

hacı sen ayetleri uydurma olarak anlayacak kadar cahilsen hz.muhammedin ve ben gibi inananların suçu ne ? sen bana hz.muhammedin ayetleri uydurduğunu nasıl ispat edebilirsin ? Hz. muhammed uydurdu dünyadaki milyonlarca müslümanda bunu yedi halen öylemi ?

ayrıca kuranı dünyanın en büyük kitabı seçen elin gavuru biz müslüman olarak halen kuran'ın değerini anlayamadık gitti inanmıyor olabilirsin ama bok atmana gerek yok.kuran dediğin kitabı okumasını ve sırrını bilenler çok şey yapabilir.

bişeyi merak ediyorum senin nüfus cüzdanında acaba dini bölümünde ne yazıyor ?

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 8076 Toplam Mesaj: 61