folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder 1600 Sene Evvel -Peygamberimiz (Sav)-İn Yaptığı Bilimin Daha Yakın Tarihte Farkettiği Gercekler

1600 Sene Evvel -Peygamberimiz (Sav)-İn Yaptığı Bilimin Daha Yakın Tarihte Farkettiği Gercekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    sol ayak ve hela meselesi:insan ölürken sag tarafına düşer olaki tam tuvalete girerken ölür mölürsen sağ adım attıysan tuvalete düşüp ölme diye

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    zibilyon yıllar önce milimetrik mimari hesaplarla piramitleri yapan,matematiği geometriyi pi sayısını bulan,gök cismi hareketlerini bile hesaplayan medeniyetin sıcmaya giderken sol ayakla basmayı keşfedememiş olması garip

boşver adamları sen uyglamaya bak  kazara dengeni kaybedip düşersen hela deliğine düşersin alimallah

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    iyimiş :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    hocam daha önce yazdım kaynağın nedir diye ama dikkate almadın sanırım.. bunların gerçekten peygamber tarafından yapıldığını gösteren bir kaynak belirtebilirmisin ona göre daha inandırıcı olabilir..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

alibaba bunu yazdı:
    hocam daha önce yazdım kaynağın nedir diye ama dikkate almadın sanırım.. bunların gerçekten peygamber tarafından yapıldığını gösteren bir kaynak belirtebilirmisin ona göre daha inandırıcı olabilir..

hocam o zamnlar kamera olmadıgı için cekememişler. kaynak dediğin ne hocam otur ilmihal sahih hadisi şerif kitaplarını oku gorursun kaynegı

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    alibaba çok haklısın bu türk yazılarda kaynak önemli körü körüne kabullenemek gerekir saglam kaynaklardan araştırır ve bizide bilgilendirirsen çok faydalı olur

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

@cia

eğer bir iddayı ortaya sunuyor isen bunu karşındakine inandırabilmek için dayanabileceğin bir kaynağın olması gerekir. iddayı sunan ben olmadığıma göre kanıtlama, kaynak sunmakta bana düşmez. konuyu açan arkadaş kaynağını sunarak bizleri bilgilendirirse seviniriz. körü körüne inanmak tanrının verdiği akla ihanet etmektir bence..

-------

@seadog

video sun demedim buyur hadis-i şerif falan diyorsun oradan bir alıntı yaparak bunları bize sun yerlerini biliyorsun madem bizde inanalım çünkü böyle çok havada kalıyor..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

vaybe eğer bu yy da yaşasaymış marankinin tahtına aday olabilirmiş. :D 

muayehanesinin tabelasınıda görüyo gibiyim.. [bioenerji & akapuntur uzmanı prof. dr. Muhammed bin Abdullah]

arkadaşlar hepsini geçtim kelin ilacı olsa kendi başına sürer.. adam genç denecek bi yaşta ölmüş... o kadar ilim sahibi iseymiş kendine şifa verseymiş..

kimse bana o devirde 60 yaş normal fln demesin.. çünkü o tarihte te hadis silsilelerinden, ashabında 100 yaşını aşanlar olduğu gözüküyo... 

ilim ilim bilmektir. ilim kendin bilmektir. sen kendini bilmezsen, bu nice okumaktır?.. 

Ayrıca çok şekersin :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

vaybe eğer bu yy da yaşasaymış marankinin tahtına aday olabilirmiş. :D 

muayehanesinin tabelasınıda görüyo gibiyim.. [bioenerji & akapuntur uzmanı prof. dr. Muhammed bin Abdullah]

arkadaşlar hepsini geçtim kelin ilacı olsa kendi başına sürer.. adam genç denecek bi yaşta ölmüş... o kadar ilim sahibi iseymiş kendine şifa verseymiş..

kimse bana o devirde 60 yaş normal fln demesin.. çünkü o tarihte te hadis silsilelerinden, ashabında 100 yaşını aşanlar olduğu gözüküyo... 

ilim ilim bilmektir. ilim kendin bilmektir. sen kendini bilmezsen, bu nice okumaktır?.. 

afedersin ama çok salakça  konuşmuşun.benim kutsal saydığım insanla nasıl böyle  dalga geçebiliyorsun.

Tartışma  istiyorsan çocukca değil adam gibi tartış

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Spacheata yaptıgın çok yanlış kendinden utanmalısın burada arkadaşların var aynı ortamı paylaştıgın insanlar var bu arkadaşların kutsallarına neden saldırıyorsun.lütfen yazdıklarında ölçüyü kaçırma benim kutsalıma dil uzatma lütfen

Toplam Hit: 12180 Toplam Mesaj: 85