folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------

Antikky bunu yazdı:
    bunun gibilerde mantik olmaz hoca.

ALAKASI YOK

Hiç kmsenin giyimine karışmam. neden mi. EĞER SEN BUNU kendine yakıştırıyorsan istediğin gibi ol. istersen Kyafet giyme. BANA NE YA. ama şu gerçek

bizim kültürümüzde bunu yeri yoktu. SONRADAN EKLEME.....

bizim kültürümüzün neresinde bilgisayar ve net var göstersene..... 

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

ALAKASI YOK

Hiç kmsenin giyimine karışmam. neden mi. EĞER SEN BUNU kendine yakıştırıyorsan istediğin gibi ol. istersen Kyafet giyme. BANA NE YA. ama şu gerçek

bizim kültürümüzde bunu yeri yoktu. SONRADAN EKLEME.....

İşi kültüre vurursan zararlı çıkarsın, Türkler Müslümanlıktan önce Şamandı..Bu tür şeylerin kültürle falan alakası yok...

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    el kadar bebeleri sex objesi olarak goren bu yavsak piclerin katli vaciptir. Allah binbir belalarını versin. lan bukadarmı dustunuz be. bukadarmı serefsiz oldunuz. ufacık kız cocuklarını boyle gorup azıyormusunuz. butun bu olan siyasi olaylara halk tepkilerine kemalizm hareketlerine karsı yapabilecegin hicbirsey olmayınca cıkıp boyle oçlugumu yapıcan fetocan. işte sen ufacık kız cocuklarını sex objesi olarak gorucek kadar şerefsizsin.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

AMK

sizin anlama probleminiz var

kendinize yakışitırdıktan sonra isterse çıplak çıkın. adam kalkmış ytazmış boşaldım burda dior...

amk ne olcak bu gov

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

jezreel bunu yazdı:
    o gazeteye para kazandıran zihniyeti skim
    Ben bu gazeteye para kazandıranlardanım,yani senin skme arzusu güttüğün kişilerden..Sen skmeye devam et ben de almaya..

Ha bir de Deca hocam şunun manası nedir "ter kokan pardesüler içinde başları bağlı yürekleri yaralı gezmelerine bizlerin gönlü razı değildir. Gerisi yorumsuz... "

Yani pardüselerin ter kokması münferit olabilecek bir olgudur..Öyle bir yazmışsın ki,pardüseler sadece ter kokar gibi bir durum var ortada..Ha siz nasıl diyordun sen, ben de bu genelleme yapan zihniyeti skim...Oldu mu?Bence çok güzel oldu!

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    sapık bunlar a.q..
    aynı fem dersanesi olayı gibi..kızlar ve erkeklere farklı şubeler yapıolar..aynı şubede kız ve erkek olmuyo..
    bunlarda öyle bi sapıklık var ki kız ve erkeğin aynı ortamda ders işlemesi onlara göre sapıklık..sanki aynı ortamda olduğu zaman kızlara kötü şeyler yapılıyo..bunlar bu kadar cahil ve geri kafalı işte ve aynı zamanda tam bi sapık zihniyet..
    bunların Türkiye de yaşaması bile sakıncalı..hepsinin a.q..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

AMK

kendinize yakışitırdıktan sonra isterse çıplak çıkın. adam kalkmış ytazmış boşaldım burda dior...

amk ne olcak bu gov

Sen o mesjadaki ince espriyi anlayamıyorsan sana ne diyelim :D http://www.youtube.com/watch?v=o-nM_RsYeHo bende bu videodaki gibi tüm kara çarşaflılara yan bakıyorum taciz ediyorum yanımdan geçerlerken laf atıyorum ;)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Bu zihniyete sahip yobazlar 80 yaşında gider parayı basıp kızı yaşındakiyle evlenirse bu hıyarlarda gider küçücük kızları mozaikler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    imran268 bunu yazdı:

AMK

amk ne olcak bu gov

yakıstırıomusunuz diye neden bahsediosun sanki utanılası bişi warda böle yakıstırıomuyuz diye soruyosun birde o adamda ciddi sölemedi herhalde daha neler ya sen nasıl spor yapıyorsun 10kat giyinip basını kapayıp falanmı yoksa spor yapmakta mı gunah utanmasanız kızlar katılmasın böyle gosterilere dersiniz

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    amk salakları ya... jimnastik aq çarşafla mı yapacaklar ?

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 10522 Toplam Mesaj: 73