folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sadece bilgin olsun die söylüyorum öçnyargılı şahıs ben bakir'im . Devlet'in dini yoksa devlet giysin onları.Aynı dini yok dediğin devlet şalvar giydirse yine aynı sözlerini söyler miydin ? Evet bende senin satanizmin için aynı cevabı verirdim. var mı bu 19 medeniyetini açıklayacak önyargısız,hırgür yaratmadan açıklayabilecek kapasitede bi arkadaş ?

senin bu lafların bile senin önyargılı olduğunu kanıtlıyor. Önyargı kendine uygun cevap verebilmek değil, sana sunulan düşünceye karşı başka sebeplerle daha fikir söylenmeden yargıda bulunmaktır.

Sizin başka inançlara hoşgörünüz yoksa hoşgörü beklememelisiniz.

Olay din değil, dinin siyasete dönüştürülmesidir. Siyasete dönüştürülmesi neden mi sakıncalıdır? Türkiyede devlet ve din işleri ayrıdır. Siyaset ise ülkeyi yönetmeye çalışan iradedir. Siyasete dinin karışması demek, din ile devlet işlerinin karıştırılmaya çalışılmasıdır sorun burda başlıyor.

Küçük kızlardan tahrik olunacağını düşünen zihniyet ise bu dine dayalı siyasi temsilin toplumda ne kadar ikilik yaratmaya çalıştığının kanıtıdır. Git kendi dinin yaşa ama başkalarının kıyafetlerine laf etme. bu resimde aynen böyledir.

İnsanların hür iradesi vardır o çocuklar belki bunu düşünemeyecek kadar küçüktür ama velileri eğer sizin düşündüğünüz gibi düşünseydi eminim kızlarının o halde sahneye çıkmasına izin vermezlerdi ortada bir itiraz olmadığına göre sorun olmadığını düşünüorum.

Sorun yaratan sizin ve vakitin zihniyetidir

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Antikky kardesim cok dogru bir tespitte bulunmus ,bunlar abaza ,8-19yasindaki cocogun bacagindan azacak kadar hemde...Arap kulturunde 12-13yasinda cocuklar evlendiriliyorlar...bizede o kultur dayatiliyo boyle...birak kardesim o Araplarin kendi kulturu ,saygim var...ama sen bunu getirip benim toplumuma dayatamazsin...Basini acan orospu,basini kapayan musluman mantigi guduyorlar...abi bu tip dusuncelerin temelinde tekkecilik tarikatcilik fikri var....tarikatlarda ne pislikler donuyor...40yasinda adam 3cocuklu kadin ikiside tarikatta...coru cocugu birakip kaciyorlar....yok tarikatlar kari kiz davasindan cinayetler isleniyor..tv lerde gazetelerde surekli okuyoruz....yazdikca sinirleniyorum...ki forum kurallari geregince cokta siddetli keskin tartisma yapmakta istemiyorum ama bunlari gordukce susarsam vicdanim rahat etmicek...adamlar artik basin bagli kolun bacagin ortukse muslumansin,degilse vurun kahpeye moduna girdiler..neyse bir fotograf koyacagim o herseyi ozetler sanirim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

nato kafa nato mermer,
    cagdasligi ciplaklik cinsellik olarak algilayan,
    laikligi dinsizlik olarak algilayan,
    Ataturk u ocu olarak goren
    bir zihniyetteki gazete, okuyanda ayni zihniyette oldugu kanaatindeyim.

9 yasindaki bale yapan subyanin bacaklarini okuyucularim tahrik olmasin diye mozaikleyen zihniyeti,
    oldurulmeleri icin gazetenin on sayfasina "yargitay uyelerinin" resmini koyan katil bir gazetenin,
    19 mayisdaki BIZE GORE COCUK sayilan subyanlarin eteklerini mozaikleyen bir gazetenin,

bu ulkeye faydasi degil zararina calisan BIR gazete musvettesinden ne bekliyorsunuz ki.

nato kafa nato mermer.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

underzero forumda bile sübyanlara tahrik olan var yazıyı okursan cahil çok var 

dilerdim ki tbt de böyle 19 mayıs bayraklı yeşil sahada güzel renkli olsaydı daha iyi olurdu

vakit zaten türkiyeyi karıştırmak için önüne gelen her bku yapıyor  sapık dinci kesimi

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ben olsam giymezdim bunları  :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    isteyen aaçık gezer isteyen kapalı her seferinde çağdaşlık diye inançlı insanlara sataşmayın konuyu da sapıtırmayın.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    strandartların üstünde bi durum bu ayrı konuda 19 mayıs gününde 10 yaşındaki öğrencilerin işi ne lisede adam mı kalmadı 23 nisanda oynasalardı bu bebeler :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:

pardon ama konuyu saptırmakta (kıvırmaktamı desem) üstünüze yok

gazete ögrencileri mozaiklemiş konu bu; bu fotodan bile tahrik olunacagını düşünmüş sexist herifler :@

(gerçi muhammedinizde 9 yaşındaki ayşeyle beraberdi resimi mozaikleştirmeleri dogal gelebilir size :))

ulan adam gibi konuş adamın canını sıkma peygamberimize laf atma inek adam ol biraz ne oldugun önemnli degil sadece adam ol şerefsizz...

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    inek derken eger hakaret etmek manasinda dediysen buyuk gunaha girdin hoca Allahin yarattigi canliyi birini kotulemek icin kullandin.Yazik sana.Adam sana kotu bi sey demediki iftirami neyse onu dior.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    cih bunu yazdı:

Arkadaşlar mesele bu küçük kızların vücuduna bakarak taciz olup olmama meselesi değil bence.

Bu çocuklar şimdiden böle giyinmeye alışırsa büyüdükleri zamanda bu şekilde giyinmenin

normal olacağını düşünürler ve öle giyinirler.

Bizim milletimizin bir ahlak çerçevesinde bi giyiniş tarzı vardır ve bu bayram milli bir bayramdır.

Böyle batılı giyiniş tarzlarını bırakıpta çocukların daha ahlaki, milli ve manevi değerlerimize uygun

kıyafetler giyinmesine vesile olmak daha uygundur diye düşünüyorum.

kucuk kızların vucuduna bakıp taciz olmak nedir tahrik olmak demek istedin herhalde=)ayrıca sanki esrara falan alıstırıyorlar cocukları öyle bi söylemişssinki korktum xD nerde anormallik var bunda hiçmi jimnastik yapan insan gormediniz televizyon falanda haram zaten izleip gorememişsinizdir(!) sanki Türkiye Cumhuriyeti yeni kuruluyorda bitane adam cıkmıs batılı tarzları bırakın diyor yahu kacıncı yuzyıldayız saka olsun diyemi sölüosunuz bunları herhalde insanlar heryere bu kostumlerle gitmior jimnastik bu kıyafetle yapılır bunda bi ahlaksızlık maneviyata aykırı birsey yok

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
Toplam Hit: 10523 Toplam Mesaj: 73