folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    White_AnGeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    vay a.k. millet çagdaşlıktan bahsediyor ulen sen avrupayla birmisin senin dinin islam sen ALLAH'a inanıyorsun senin onlardan farkın var çagdaşlık demek yarı çıplak gezmek degildir bizler osmanlıdan geldik(bazı kesimler sadece terihi 1923 ten sonra olarak görüyor ama neyse) balerin diyon senin annen balerincimiydi kardeş ha bizim geleneklerimiz var biz türk tarihinde balerincilik ne zaman vardı bilmiyorum ben ama şunu söylim ordu diyarbakırdaki olaylara çagdaşlık dişi diye bitelenbdiriyor kardeşim ben müslüman çocuguyum (burada başkalarına hırıstiyan vs. demiyorum yanlış anlaşılmasın..)benim kardeşimde öyle kardeşim gidecek ilahi söylerken baş örtüsü takacak benim için sorun yok ister taksın ister takmasın ama çıkıpta bazi kesimler hele hele görevi bu ülkeyi korumak olan tsk bunu yapmamalıydı sonuçta bu mi,lletin inancı ortada bunu yapmak yanlış burada şunu diyorum ben çocuklar balerin yapmış yapmamış önemli degil yarı çıplak çıkmış çıkmamış oda önemli degil bu karelere ordu bişi demez ama çıkıpta ilahi söyleyen kızlara çagdaş dişı diyor ben buna kızıyorum arkadaş ordu işini yapsın dinimizle ugraşmasın.
    bunu avrupayla amerikayda asyayla ilgisi yok bu inanc yadsımasından baska birşey degil bicok sporla ugrasmıs profesyonel basket oynamıs onun haricinde yuzuculuk handbol da oyamıs kimsede bişi dememiş o zamanlar bu kadar yobazlık yokmus cunku zaten osmanlıdada böle bişi yoktu ote yandan turkluk osmanlıylada baslamıo islamiyetlede baslamıo daha oncesinden beri turkler war..we ayrıca belli yonetmelikler warya işinize gelince kıyafet yonetmeline aykırı bilmemne diye belirtip spor kıyafetini dahi teseuutturlemeye calıstıgınız bu ulkenin yasalarındada öle bası kapalı torenler yapın 23nisanlarda gibi bir ibare oldugunu zannetmiyorum..kimse kimseye bişi demsin karısmasın deyipte gazetede böle kokrulası bişimiş gibi haber yaparsan sanki dunyanın en utanılası seyini yaptırmıslar gibi yansıtmaya calısıp provakasyon peşinde kosarsan cevabınıda alırsın

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yobazların önde gideni bunalar yaa

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Ona buna bok atmaya gerek yok aslinda..Herkes istedigini giymeli..Kimse kimseyi kısıtlamamali..Isteyen ciplak dolasmali,isteyen gozlerine kadar kapali..Isteyen istedigini yapmali..Boyle daha iyi olur belki..

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDX
    RDX's avatar
    Erkek
    yobaz herifler.ulan vakitin mantalitesine sokayım.küçücük çocukların resmini sansürlemişler demek ki tahrik oluyolar.okuyucu kitlesi belli bunların.ne demişler hacıyım hocayım diye geçinenlerden korkacaksın.

RDX:plastik patlayıcıların çoğunun hammeddesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    ulan  herşeyede sex objesi olarak bakar  olduk bumudur a.ko olaylar sen kalk bide mozik yapıştır

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

sansürlemeyi incir yaprağıyla yapsalar pek bi anlamlı olurdu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    ak çocuğu wakit. Ben böle bi haber yapıp resimleri mozaikleyeceğini FireX e taaa 18 Mayıs Cuma günü sölemi$tim :D Hatırlar belki biliorus ak abazalarını ufacık çocukların resimlerini mozaikliolar hadi amına kodumun malları madem mozaiklicaksınız nie habere veriosunuz !? Beyni sulanmı$ cinsellikten yoksun aç piçleR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    CodeMaster bunu yazdı:
    deca fotografa link verseydin baba. şimdi ben o fotoyu gorunce bosaldım buralara aq..

hacı nesine boşaldın? 7-9-15 yaslarındaki ufak ilk okula giden aklı  orda güzel oyun sergilemeyi düşünen kızlaramı boşaldın?İşte senin gibi 2-3 adam cıkıyo bunlara boşaldım diyo aq sonrada seriatcı adamlara söz hakkı doguyo.Al işte bak bu kızlar böyle giyindi bu adam tahrik oldu.Yapmayın hoca yazıksize.

hocam yanlıs anladın tasak geciyorum :D yani bide sansurlemişler ya fotoları :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    ak çocuğu wakit. Ben böle bi haber yapıp resimleri mozaikleyeceğini FireX e taaa 18 Mayıs Cuma günü sölemi$tim :D Hatırlar belki biliorus ak abazalarını ufacık çocukların resimlerini mozaikliolar hadi amına kodumun malları madem mozaiklicaksınız nie habere veriosunuz !? Beyni sulanmı$ cinsellikten yoksun aç piçleR

(09:07) Excalißur aKa SA: şimdi aq çocuu vakit gazetesi kesin mozaikle sansürler fotografları !
    (09:08) Excalißur aKa SA: 23 nisanda ufacık çocuklarınınkini sansürlemiş aq bu kadar abazalık bu kadar mı gericilik olur be arkda$ ya

excali hocamız ileri görüşlülük yapmış :)

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    :) hacım seni anlıyomda etrafta var öle bi kaçtane yawsak :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 10564 Toplam Mesaj: 73