folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 19 Mayısta Yürürlüğe Girecek Olan Sigara Yasağı Vardıya Hani :)

19 Mayısta Yürürlüğe Girecek Olan Sigara Yasağı Vardıya Hani :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

ben tiryakisi deilim sigaranın :) 1 hafta içmesemde hiç bişi hissetmiorm ama elime paket versinler cok içerim :D

hatta bulu$malarda farkediolar ne cok içion lan dienler oluyor ( bkz : Demodor ) :D

he yasaga gelince

okulda hala yasak ama wc de içioruz :D demekki ney :C

deişen hiç bişi olmucak dewam xD 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

Kardeş ben sana sigara içmediğin halde iç diyormuyum ?? sen de bana deme... rahatsız mı oluyorsun uzaklaş yada söyle ben defolup gider başka yerde içerim.

anneme sigarayı bıraktırdım. ha ben içiyor muyum evet. anneme niye bıraktırdım ?? ne bilim şair duygum fazlaymış bi şiir yazmışım etkilenmiş kadın bırakmış.

Şiirin etkileyen bölümü :  Ben annemi istiyorum, ama sen hep babam gibi kokuyorsun.

:D

Sigara içmesini bilene nimet bilmeyene beladır...  

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

ben dersaneye gittigim zaman da bi ara yasak masak cıkıyor demislerdi.kimse takmamıstı.millet wc lerde iciyordu.aldıgım haberlere gore hala wc de iciyorlarmıs.durun bakalım yasak cıkınca dersane ne yapacak.bence yine izin verirler.cunku adam para kazanıyor.

Dipnot: Diğer ulkelerin tütün urunleriyle Türkiye de uretilen tütün ürünlerinin karsılastırılması sonucu.Arastırmayı yapan Dogus Üniversitesi.

Türkiye de üretilen tütün ürünlerinin; diğer ulkelerde uretilen tütün ürünlerindeki karbonmonoksit ve zifir oranı bakımından 3 kat daha fazla olduğunu biliyor muydunuz?

Bu da bi strateji olsa gerek. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yasakmı hahahhahahahhaha kıçımla gülerim o kadar yasak var hangisine uyuluyoda buna uyulcak pehhh....

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    stadda mı ? millet cigara sarıyo sigaramı içmicek :D

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    Bu pazar ilk lisem olan anadolu'ya gittim kardeşimi sınava götürmeye. Bahçede yaktım sigaramı, önümden eski müdürüm, eski hocalarım, eski disiplin kurulu üyelerim (hepsiyle ahbap olduyduk :D), eski bekçi filan teker teker geçti. pöfür pöfür içtim ulan. bir orta öğretim kurumunun hizmet binasının açık alanıydı orasıda :D karne günü yine gidip yine içecem. diplomayı alınca yine o okula gidip yine bahçesinde ayak ayak üstüne atıp içecem. artık öğrenci değil veliyim ben :D sıkıyorsa ceza yazsınlar. korkularından yüzlerini çeviremiyorlar kaldı ki polise şikayet etsinler. bundan sonra sırf bu kanunu çiğnemek için o okulun bahçesine gidip sigara içecem :D

Helal olsun Helal olsun yahu budur işte Sigaracılar Örgütlensin canım nedir bizimle Uraşıyorlar. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek

Sigara iç dedene kavuş,  sigara içme torununu sev.....:):)

Sessiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Yasaklar Çiğnenmek icindir. Yada kurallar.

Hayat Boş Pompala Coşş. KOVAAAAAAAAAAAAA : )

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

toplu ulaşım araçları neysede taksiye ne oluyo ki. Bakıyorum şöför içiyo bende soruyorum içebilirmiyim diye içiyorum.

Bu arada cezayı kım kesecek onuda söyleseler keşke. Polis olmazsa hiç bir babayiğit benden kimliğimi alamaz kimliği almayınca cezayı neye göre kesecekler.

Metro duraklarında sigara içmek yasak kocaman yazmışlar 400 küsür milyon cezası var diye. Şimdi gitsem metroya en az 10 tane fotoğraf çekerim. Hemde uyarı yazısının önünde.  

Toplam Hit: 6043 Toplam Mesaj: 30