2 Haftalık Yavru Kedim Çok Zayıf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

daha sütten kesilmemişler. bu aşamada sadece anneleri bakabiliyor diye biliyorum. annesi yoksa çok emek sarf etmek lazım, iyi araştır.

imza mı gelmiş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Burnunu temizleyerek çok doğru yapmışsın .. tabi ki nefes alamamak iki yönlü sıkıntı.. 

Birincisi nefes yok oksijen yok metablizma çalışmaz

İkincisi burundan nefes alamadığı için dorğru düzgün meme ememez.. beslenemz 

Hem yakıt yok hem oksijen yok  tabi ki bünye zayıflar.. 

Göz konusunu da bir veterinere danış en azından..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Kedilerim bir yaşında başlıklı ve sempatik fotoların paylaşıldığı konuyu şimdiden görüyorum gibiyim :) Kedi iyidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Maalesef sabah 1 yavruyu kaybettik. Sabah ölmüş. Zayıf olan yaşıyor normal olan nedensiz bir şekilde ölmüş :(

@RitmFarbRacourci ve merak eden varsa diğer müritlerimiz an itibariyle yavrularım.

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

olen yavruyu annesini yemedi mi?

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

gömdüm hocam ben 

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

İlk foto'daki sarı-siyah-beyaz renklerin hakim olduğu  yavru kedi, yabanıl kedi gibi çıkmış. ^^D  bi an elinden fırlayıp pençe atacakmış gibi. ^^ Sanki uzak doğudan esintiler taşıyor haspam(erkek çıkıyormuş ^^ erkek mi dişi mi?)

3 numaralı foto'daki Burnu,Patileri beyaz; kendisi siyah olan kedi de gayet güzel, canlı,  sağlıklı görünüyor.

4 ve 5. fotolardaki Sarı renkli kedi(sarman(?)), biraz Uyanık gibi gibi. Çok ses yapıyor mu?

Ölen kedi var mi fotoğrafların içerisinde. 

ya annesi?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

İlk foto'daki sarı-siyah-beyaz renklerin hakim olduğu  yavru kedi, yabanıl kedi gibi çıkmış. ^^D  bi an elinden fırlayıp pençe atacakmış gibi. ^^ Sanki uzak doğudan esintiler taşıyor haspam(erkek çıkıyormuş ^^ erkek mi dişi mi?)

3 numaralı foto'daki Burnu,Patileri beyaz; kendisi siyah olan kedi de gayet güzel, canlı,  sağlıklı görünüyor.

beşiktaşlı o :D sağlıklı aynen

4 ve 5. fotolardaki Sarı renkli kedi(sarman(?)), biraz Uyanık gibi gibi. Çok ses yapıyor mu?

o sarı olan zayıf olan burunları tıkalı olan ( eskiden ) şimdi sağlıklı gibi sürekli emiyor anasını

Ölen kedi var mi fotoğrafların içerisinde. 

sondan önceki fotoğrafta 4 yavrunun olduğu fotoğraftaki arap olan

ya annesi?

anası rengarenk turuncu sarı beyaz siyah

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3 renkli kediler genelde dişidir, sarman olan ise genelde erkektir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

gömdüm hocam ben 

wtf öyle bir şey mi var? iyor muymuş kediler ölen yavruları?

next next next install
Toplam Hit: 5139 Toplam Mesaj: 40
yavru kedi hasta yavru kedi zayıf kedi