folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2016 Önlisans Kpss Hakkındaki Düşünceleriniz

2016 Önlisans Kpss Hakkındaki Düşünceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

merhaba müritler biliyosunuzdur bugün önlisans kpss vardı sınava tahribattanda girenler vardır konu açılmamış

ben kendim için söylüyeyim

sınava yaklaşık 3 aydır ortalama 8 10 saat arası çalışarak hazırlandım yaklaşık 50 lisans tg deneme ayrıca 20 bin kadar da soru çözdüm bildiğiniz köpek gibi hazırlandım  denemelerde  lisans denemelerinde ortalama  85 100 net arası yaparken  sınavdan 70 net arası bekliyorum ondandan emin değilim hayatımda böyle güncel soru görmedim merak edenler için1986 da ölen olof palmenin hangi ülkenin başkanı olduğu bayrağında hilal olmayan ülke kara delikler ve ceviz kabuğu kitabının yazarı gibi sorular coğrafyada hangisi konyadaki sazlıklardan değildir gibi hiç bi kitapta olmayan sorular vardı matamatikden 25 30 net arası yaparken 22 tane işaretledim normalde ösym nin bazen bir soru bile sormadığı olasılık permütasyon fonksiyon sorularından 2 şer  üçer tane vardı bütün sorular zaman alacak uğraştırıcı alışılmadık türdendi hakeza tarih sorularıda bi okadar zordu... zaten bakıyorum yorumlara falan herkez ağlıyor çok iyi geçti diyen yok kesinlikle lisans kpss den daha zordu  şuan evde depresyona girdim bildiğin mala bağlamış durumdayım 

sizin sınavınız nasıl geçti değerlendirmelerinizi bekliyorum

herneyse....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

hayat sadece memur demek değildir oldu bitti sonuça bakara ya yeni yol cizeceksin yada koyversin gitsin diyeceksin. KPSS(Kaldırımda Park Sınav Sistemi) o yüzden onüne bak devam et :) sonuç her ne olursa olsun bir adım önünü düşün.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    frekaze bunu yazdı

hayat sadece memur demek değildir oldu bitti sonuça bakara ya yeni yol cizeceksin yada koyversin gitsin diyeceksin. KPSS(Kaldırımda Park Sınav Sistemi) o yüzden onüne bak devam et :) sonuç her ne olursa olsun bir adım önünü düşün.

günün sözü

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

hiç çalışmadım okul biteli 5 yılı geçti matematikte 4 işlemi bile hesap makinesi ile yapan adamım ben 60 ı geçersem şükredicem :D ama hakkaten zordu

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

2016 Lisans sorularından zor olduğu yönünde bir düşüncem mevcut.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

CS:GO hayat kurtarır, nasıl mı?

Olof Palme de kim amk? olofmeisteR vardı CS:GO'da isim aynı muhtemelen ülke de aynı. Yapıştır la İsveç'i! :D Oyun tarzını sevdiğim için biliyorum ağbimizin nereli olduğu filan ve burdan kendisine selamlar.

Ayrıca medreselerin kapatılması ile laf atmışlar gavatlar, size çok kızdık sınavda, çok ayıp.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam bu ülke de ne doğru gidiyor ki? 21 Ağustos da yapılan DGS sınavı sonuçları kırk gün sonra açıklanmış olup, hâlâ yerleştirmeler yapılmadı.

Tercihler biteli dokuz gün olmasına rağmen bir bok olduğu yok. Dün akşam çok saygın kurumumuz ÖSYM(!) DGS 2016 Yerleştirme Sayısal Verilerini yayınlayıp bir müddet sonra kaldırdı. 

Tercihler bitmesine rağmen bugün bazı kişiler için bu sistem tekrar aktif edildi ve bu insanlar yerleşenlerin taban ve tavan puanına göre seçim yapıp çok kolay yerleşecekler. 

O kadar insanın hakkı ne olacak? İlla bir yerlere gelebilmek için ya çok iyi sakso çekmen lazım bunlara ya da dayın olacak.

Böyle de orospu çocuğu bunlar işte. Bu ülkenin cıvkı çıktı da işte ayyaş gibi bir oraya bir buraya sallanıp duruyor.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Adamlar dun kamu personeli alımı durdu diye açıklama yaptılar. Bugun sınava girdik ne garip milletiz a*mk. Ayrıca soruyu hazırlayanlar kuytu kıyıda kalmış soruları bulmuşlar. 

Yirmisekiz Mehmed Çelebi'nin elçi gittigi ülkenin amı*na ko*yayım.  Bunlar nasıl soruydu hala aklım almıyor. Almamak için yemin etmişler.

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

ne uyuz sorulardı hatırladığım ayşe begüm onbaşı var :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Dayı var mı?

Yoksa çok şaapma.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Bekirle ceren ayni dersteler uc kisi farkli farkli derste elif tarihte ahmetle galip böyle bir mantık sorusu vardı 

Toplam Hit: 3883 Toplam Mesaj: 25
kpss önlisans 2016 geçmiş olsun