folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2016 Önlisans Kpss Hakkındaki Düşünceleriniz

2016 Önlisans Kpss Hakkındaki Düşünceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

benim zoruma giden lise mezunları şimdi bu soruların aynı türüne çalışıp iyi puan alacaklar.

yani gece okuluna giden öğrenci gündüzcülere aynı soruyu sorup cevaplaması gibi. ne anlamı kaldıki. 2o kasıma kadar şimdi kasıp çalışsam çok iyi puan alırım. bu çifte standart değilmidir ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

walla bana acayip zor geldi edebiyat mat kolay iken tarih felan bildin mythic +13 olmuş.  normandiye çıkartmasının sorunu görünce lan madal of honor da nereye gidiyoduk felan diye kendi kendime düşünüp güldüm :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

ben ölesine girdim bakıynıyım dedim, müdürler kızmasın rastgele sınav sorularına bakmadım pek sallamasyon yaptım zaten. çalışan arkadaşlar varsa umarım istedikleri yere atanabilirler.zira artık her yer ranta döndürülmüş iyice boku çıktı her bişeyin.

dikkatimi çeken 2 şey oldu. 1.si içeri tam giricem cebimde AKBİL var, adam dedi alamam dedim eyw. çıktım gttim emanetçiye verdim allahtan.sormak istediğim AKBİL'den kim nasıl kopya çeksin...iyi bi sövdüm yanlız orda hadi anlarım sıkıntı değil kalemi-silgiyi bile kendileri dağıtıyor birde faber-castell :) biz silgidemi üretemiyoz lan oldum orda :S

2.side daha garibime gitti Kalemlerin üzerinde "emeğiniz emanetimizdir" yazmışlar aklıma burdada 2 şey geldi 1 çalınan/dağıtılan sorular 2-emeği yanan milyonlar;yani bu kadar pişkinliğide ilk defa gördüm, olurda bu kadar olur.İnsanların hakkını yıllardır gasp edenler böle şirin gözükme çabasına girince daha bir sövesim geliyor :|

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

çalışmadım tarihte 19  tane işaretlemişim baktım 2 yanlıs yapmısım anayasa ve coğrafya ve matematiğe bulaşmadım.. güncel sorulardan 6 taneden 4 doğru 2 boş bıraktım türkçede 22 tane işaretledim 3 yanlış çıkmış yani özetle keşke biraz coğrafya ve anayasaya baksaydım güzel puan alırdım.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 3895 Toplam Mesaj: 25
kpss önlisans 2016 geçmiş olsun