folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 206 GTI 2.0 Alıyorum

206 GTI 2.0 Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle merhaba bugüne kadar sanırım 50'den fazla araba değiştirdim. Bunlar arasında 1959 model chevrolet apache de vardı 2000 model bmw z3' te. Bu arada Peugeot' ta çalışmaktayım. Bu aralar niyeti GTI ile bozmuştum. Bir kaç alternatifim vardı hatta düşüncem bunlar;

Fiat Palio 1.6 Sport

Opel Corsa GSI

Opel Astra GSI

1993 Honda CRX

Peugeot 206 GTI

ben Peugeot' ta çalıştığım yedek parçayı uygun fiyata temin edebileceğim, bakım v.b. işçilik gibi masraflarını ödemeyeceğim için 206 GTI alıyorum. Gönül isterdiki 206 RS almak ama o kadarına gerek yok yengenizde kullanacağı için GTI hızlı motorlar için iyi bir başlangıç 2000 model 111.000 kmde vernik yanığından dolayı komple boyalı sağ arka çamurluğu değişmiş 12.300 TL istiyor ama 11.000 gibi falan anlaşacağız gibi fazlasınıda vermem zaten. Eski 205 GTI 1.9 kullanıcısı olan beni 206 GTI 2.0 tatmin etmeyecek belki biliyorum (sebebi elektronik gaz kelebeği) ama en azından piyasada alınabilinecek en mantıklı uygun fiyatlı GTI' da 206 olduğunu düşünürsek iyi gibime geliyor. Daha önce 206 (1.6 XS) kullanan biri olarak hatta hergün onlarca Peugeot kullanan biri olarak yabancı değilim ama 206 GTI kullanan varsa deneyimlerini dinlemek isterim :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Takipteyim. Edit alfa 147'ye baktin mi hocam ? NoToLeRaNcE tarafından 30/May/13 22:13 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

206 gti bende vardı makas atıcam diye cooper arkadan girdimden beri pejo amcayla pek aram yok bilgin gaz tenekesi gazlıyor ama duramıyor

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

reis z3 falan kullanmissin, palio falan iskence gibi gelir simdi sana.

yol tutusu bekliyorsan peugeot tavsiye etmem; ama eglenmek icin alinabilir.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

reis z3 falan kullanmissin, palio falan iskence gibi gelir simdi sana.

yol tutusu bekliyorsan peugeot tavsiye etmem; ama eglenmek icin alinabilir.

ön arka kule gergileri ile yol tutuşu muazzam bir şekilde artıyor. Bu arada yapacaklarımı yazmayı unutmuşum :) 

Remus Headers

WRX STI (Subaru) Son susturucu

Sparco RC 40mm Spor yay ve amortisör

Sparco Performans Karbon Hava Filtre Kiti

Interpol Yağ Soğutucu

Chip Tuning

Katalizör İptali

Ön ve Arka Kule Gergileri

135 beygirlik araç bu yapılanlar ile 155 beygire falan çıkacaktır muhtemelen bunlara artı olarak fren için belki 4 diskide büyütebilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Nedir bu araba hastalığı abi.Alır binersin gider gelirsin işte.Faça maça ne iş :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akd46
    akd46's avatar
    Erkek

öncelikle şimdiden hayırlı olsun hocam öyle veya böyle alacakmışın zaten  araba konusunda pek bilgim yok ama opelden şaşma derim sadece bir

tavsiye ...

müdür ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Citroen Saxo Vts kullandım ama benım dıyen 206 GTİ a kafa tutuyordum :) Kullandın mı bılmıyorum ama VTS Tavsıye ederım ;)

106 GTİ kullanmıssındır zaten ... Madem PEUGEOT amcayla aran iyi :)

Eğer denemek ıstersen OPEL Astra GSİ da Tavsıye ederım... (Beğenıyorum keretaları) :)

Hayırlı Olsun Bu Arada :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mg-1997-mgf-full-servis-bakimli-93000-km-de-kredi-kartina-taksit-ol-124611010/detay

makas arabası budur, şu anda ds3 aracım var fakat üsttekinden aldığım keyfin yarısını alamıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

:) Makas arabası olarak almıyorum zaten :) amaç hatun için GTI başlangıcı makas aracı arıyor olsaydım Z4 3.0Si alırdım sade ve sadece 265 beygir :) Faça falanda yok arabada sevmem zaten sade orjinal olacak araba dediğin bahsi geçen işlemler sadece motor üzerinde yapılandır zaten. Nedir o öyle SLX almıyoruz :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

sen astra gsi ile diğerlerinimi kıyaslıyosun şimdi :/

94 sfi 156 bg lpg ile tam uyum klima çift airbag hidrolik direk. abs sunroof full+full yol bilgisayarı 

+ opelin yol tutuşu konforu keyifi, en önemlisi sağlamlığı, o kadar motor geliştirme parçaları vs vs.. ben bisey demiyorum :D

Toplam Hit: 4654 Toplam Mesaj: 31