folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 206 GTI 2.0 Alıyorum

206 GTI 2.0 Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Al toyota corolla 1.6 xli :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

pejoda calısıyorsun ama sanırım yenısın pejonun rs modelı dıye bırsey yok cunku rc olmasın o :) gti hızlı kacar durmazz yol tutuz yoktur kaporta teneke ndn oyle bırsey bakıyorsunkı? daha ıyı bır arac soylıyeyım sana sadece 94 model olan astra gsi 2,0 4*4 calıbra turbo subarı gc8 turbo yanı gt turbo al pejoya verıcegın parayla bunları alırsın bın kat daha guvenlı ve ondan cok cok ustun ataklıkta araclar sen bellı bu pıyasada yenısın sanırım hocam ama pejodan uzak dur derım benden sana tavısye bu dedıklerıme bak :)

MeTiN_7 tarafından 07/Ara/13 09:11 tarihinde düzenlenmiştir

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

306 GTI Tavsiye Ederim :)

Fabrika Çıkış 175 Bg, 6 İleri :)

Shuqufe tarafından 07/Ara/13 09:18 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

Bradwaya nolmuş rni aldın mı lpg yakmaz koklar :D

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Bu işte son nokta Subaru İmpreza GT Turbo,Wrx, Wrx Sti dır, binenlerde hastalık yapar,vazgeçemez.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

Al toyota corolla 1.6 xli :)

corolla da 1.6vvti yada 1.8vvtl-i t-sport gerisi boş vvti ile 2.vites te 80 çıkarsın biraz daha sıkştırırsan 100 de görür  ayırca t-sport ta 0 dan 100e üç saniye  vvti 125 beygir diğeri 220 beygir  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

ben bilmem araba temizdi biizim 2.vitesde 50-60 görmüşümdür herhalde şaha kalkıyordu araba :) 95 modeldi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

spor görünümlü sağlam araba olarak mazda lantislere bakıyordum sen de bir göz at istersen

http://www.sahibinden.com/mazda-lantis

Ha Ha!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

dostum sen gtı almaya karar vermıssın ne desek hayır dıyorsun sorucagına gıt dırek al bence

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

çok özür dilerim mesaj attıktan sonra baktım da konuna 

kimsede dememiş profilde yazan yaş doğru ise 

50 tane araba değiştirmişsiniz 

29-18 = 11 ediyor 

50/11  4,5 civarına etmekte yani 2 ayda 2buçuk ayda bir araç sahibi mi oldunuz ? 

bir kişi galeri aracı kullanmıyorsa o kadar çok araba kullanmaz ki bile.

kaldıkı bu kadar çok araç değiştiren birisi aracın yedek parça masrafını dert eder mi kendine :) 

peugeot alma audi al eski kasa mercedes al daha iyidir gerçi çoktan almışsındır aracı teneke gibi kazada güvenilir değiller 

@hipokondriyak

:) öncelikle hesap için teşekkürler :D18 yaşından beri araç kullanıyorum sadece 2012 yılında 14 araç değiştirdim :) Yedek parça nasıl dert edilir söyleyeyim sana şu an 1995 KIA Sportage 2.0 DOHC ve 1998 Range Rover 4.0 SE sahibiyim parçası zor bulunur denilen range rover parçaları Ankaranın heryerinde varken KIA Sportage için benzin basınç regülatörü geçtim çıkmacıyı, yan sanayiiciyi, kia' nın elinde bile yok. Yedek parçadan kastım bu ki kendim bir çok konuda da yazdığım gibi Peugeot Bayiinde çalışmaktayım. O konunun açıldığı dönemde anlaşmazlıklardan dolayı 206 GTI almadım ancak 206 CC aldım ardından 206 GTI aldım onada bindim yani :) Pazartesi Ankara' ya Range Rover servisine gideceğim ve arabayı muhtemelen çarşamba gnüde yeni sahibine vereceğim :) Bu işler biraz heves işi yerli araçlar hariç (1 istisna dışında) bir çok marka arabaya bindim... Ayrıca oturup saymıştım 1 ay önce falan 54. arabama sahibim şu an :) İnanmazsan falan misafirim olabilirsin Kütahya' da yaşıyorum...

@metin_7

Merak etme bu işte yeni değilim konuyu okuduysan yeterince açıklamaya çalıştım evet RC yerine RS yazmışım sende Subaru yerine Subarı yazmışsın demek ki sende yenisin. Bu iş bu kafayla olmaz be biladerim. Kimse kimseyi eziklemesin :) Ayrıca pejoda değil peugeot diyerekten konuyu bağlayayım Peugeot markası altında da yeni değilim bunuda belirtmiş olayım... Yenisin falan derken profiline girdim eğer doğruysa benden 5 yaş kadar küçüksün yani sen 13 yaşındayken ben arabalar ile uğraşıyordum. O yüzden çiş yarışına girmeyelim kalplerimizi kırmayalım. Konu Mayıs ayı sonunda açıldı ardından 7 aralıkta hipo hortlattı yani bu arabanın üzerinden 3 araba daha geçti :) 

@Shuqufe

306 GTI daha önce bir kaç kez kullandım hiç sahip olmadım ancak hiç düşündüğüm araç sınıfına girmedi sanırım estetik olmayışından kaynaklanıyor ayrıca üst kapak ile ilgili çok araba yaptık servisimizde birazcıkta o korkutuyor desem yeridir. 106 - 306 - 206 GTI' lar ne yazık ki Peugeot' un efsane 205 1,9 GTI' ının önünde ne yazık ki duramıyorlar. Keşke durabilseler ki 208 GTI' da tam bir fiyasko eskilere oranla.

@TheMayk

Evet Subaru bu konuda çok çok iyidir hele birde sürekli 4WD olduğunu unutmazsak bu işin en iyilerindendir. Daha önce Subaru imprezza 1.6 GL kullandım keyifli ve dikkat çekicidir. Ama son nokta hiç bir zaman değildir olamazda. Daha ne cevherler var...

@HorBaDor

Mazda hiç ilgilimi çekmedi çekeceğede hiç ama hiç benzemiyor. Nedendir bilmiyorum ama bana göre bir gideri yok...

İşin özü 206 GTI alıp satalı çok oldu üzerinden ve altından ne arabalar geçti 206 CC, KIA Sportage, Range Rover, Symbol...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 4653 Toplam Mesaj: 31