folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 206 GTI 2.0 Alıyorum

206 GTI 2.0 Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

:) Makas arabası olarak almıyorum zaten :) amaç hatun için GTI başlangıcı makas aracı arıyor olsaydım Z4 3.0Si alırdım sade ve sadece 265 beygir :) Faça falanda yok arabada sevmem zaten sade orjinal olacak araba dediğin bahsi geçen işlemler sadece motor üzerinde yapılandır zaten. Nedir o öyle SLX almıyoruz :D 

abi hatun + GTI felan diyorsun ne kadar itici ya :) bi kere benim anlamadığım bişi var

1) O kadar modifiyeyi yapıyorsun da onun kasası onları kaldırabiliyor mu anlamıyorum ben yada o eklediğin zımbırtıları motor kaldrabiliyor mu ?

2) eski araç alıp bi milyon tane zımbırtı taktıktan sonra gerçekten stabil bir araç elde edebiliyor musun ? Hiç sahip olmadım ama kullandıklarım hiç istikrarlı değildi.

3) Bunları yapacağına adam gibi sıfır yada daha yeni ellenmemiş vurulmamış temiz bir aile arabası alsan da sadece BİNSEN olmaz mı ?

yok abi gerçekten hiç modifiye ruhuna sahip değilim ya :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok yakar ve pejo sorunlu arabadır bence gırme derım o arabaya satarkende zorlanırsın

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

komple boyalı

km çok

2000 model arabaya o para verilmez

gidersin 11-12 ye hyundai getz alırsın 2005 üzeri misal

ha deyince satamazsın meraklısını bulacan

açıkçası benim gözümde bu 206-saxo lar 7500 tl üzeri etmez...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

14-15 verim 1.5dci megane2 hatcback alırsın 300-500e bir chip attırsan zaten 140-150beygire çıkar araba ayrıca turbodan dolayı düşün devirlerde alacağın torkuda düşünürsen her türlü ezers,z gti ayrıca full donanımı sunroof falan fıstıkta cabası. yanlız mümkünse abs iptali yap 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

astra gsi cok saglamdır hem gıdısı olsun hem motoru olsun gti ne bıleyım pek sevmıyorum ona bakıcagına 206 rc bak o zaman ama gti ayarında brsey alıcaksan kesınlıkle ya 94 corsa gsi yada 94 astra gsi ndn derse fsi motor hepsını yer bıtırır ve uzun omurludur uzmez senı

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

özellikle astra gsi' ın ok gibi bir araba olduğunu biliyorum daha önce sahibi olmadım ama bir kaç kez uzun yolculuk yaptım cidden istediğinden fazlasını veren bir araç. 

@BosphorusPasha

Haklısın ancak saydığın tüm özellikler 206' da da mevcut hatta 206' da ekstraları 4 hava yastığı, EDL, yağmur sensörü, elektrikli aynalar v.b. v.b. var burada en cezbedici olay ise 4 airbag ve EDL. Ancak performans olarak mutlaka astra gsi (lpgsiz ise) ile karşılaştırılamaz. Ayrıca LPG düşünmüyorum. Bugüne kadar SUV' lar hariç binek hiç bir arabama LPG taktırmadım.

@KaraKule

Haklısın bu birazcık işin hobi kısmı. Hastalık kısmı oluyor.

1- Evet kasasının kaldırması içinde küçük ufak tefek değişiklikler yapıyorum. Bunlara örnek kule gergileri, spor amortisörler.

2- Yeni araç alsanda milyon tane yapılacak zımbırtı buluyorum. Ne yazık ki hiç bi araç headerslı gelmiyor ki. İşi gerçekten özenerek ve bilinçlice yaptığında stabil bi araca sahip oluyorsun.

3- Sanırım yapı gereği bugüne kadar hep hatcback araçlar ve SUVlara sahip oldum. Hiç 4 kapılı bir aile aracı bana göre gelmedi sanırım yaş 45' i aşana kadarda gelmeyecek (chrysler 300M hariç :) )

@h2run

Çok yakar evet sonuçta GTI motor araca biniyorsun. Peugeot aksine sorunlu araba değildir aksine siz ustasına rastlamamışsınız o yüzden. Satarken evet zorlanırsın ama GTI motorlar hastasından hastasına gider.

@DaveReed

2000 model bir araçtan bahsediyoruz boyasız araç bulursam 2 tır alırım :D 2000 model araba için otomotiv sektöründe olan ben de diğer arkadaşlarımında dediği 111.000 km hiç bir şey değil girilir. Aynen bu araç hastasından hastasına satılır. Senin gözünde aracın fiyatı bu olabilir ama birçoğumuzun gözünde değildir :)

@Pawlow

Hayatta bineceğim son markadır Renault çok çektim çookkk :D 

@Metin_7

RC bende istiyorum ama 180 beygir araç hatun için fazla ağır gelir ilk başta.

yanlış anlaşılmasın tek tek ben tüm konuya cevap yazan arkadaşlarıma düşüncelerimi ilettim. Yok mu adam gibi bi 206 GTI kullanan hiç :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

İmkanım oldukça her zaman Subaru İmpreza WRX yada STI binerim, şuan yok aracım ama daha önce 5 defa subaru değiştirdim, hiçbir zaman vazgeçmem, imkanın varsa 2001-2003 wrx alabilirsin.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hocam opc daha cazip geliyor ama 206 gti iyidir :) sen burdakilere bakma , yorumları okuyorumda millette hiç modifiye ruhu yok :) saçma sapan cevaplar vermişler yok onu alma bunu yapma lan sanane adam yapacaklarını söylemiş , sana sadece modellerden hangisi olduğunu soruyor. Zevk meselesi hocam al 206gti , kule gergileri yol tutuşunu artırır arkaya pek gerek yok aslında ön de seni idare eder ama lastik veya jant büyütecek olursan öne mutlaka kule atmalısın arkayada %50 oranında artar. Turbo taktır , benzinden yana sıkıntın olmassa :D peşine birde blow-off + flame kit + ses sistemi + döşettir satarken değeri artsın :) iyi günler. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

:) Makas arabası olarak almıyorum zaten :) amaç hatun için GTI başlangıcı makas aracı arıyor olsaydım Z4 3.0Si alırdım sade ve sadece 265 beygir :) Faça falanda yok arabada sevmem zaten sade orjinal olacak araba dediğin bahsi geçen işlemler sadece motor üzerinde yapılandır zaten. Nedir o öyle SLX almıyoruz :D 

abi hatun + GTI felan diyorsun ne kadar itici ya :) bi kere benim anlamadığım bişi var

1) O kadar modifiyeyi yapıyorsun da onun kasası onları kaldırabiliyor mu anlamıyorum ben yada o eklediğin zımbırtıları motor kaldrabiliyor mu ?

2) eski araç alıp bi milyon tane zımbırtı taktıktan sonra gerçekten stabil bir araç elde edebiliyor musun ? Hiç sahip olmadım ama kullandıklarım hiç istikrarlı değildi.

3) Bunları yapacağına adam gibi sıfır yada daha yeni ellenmemiş vurulmamış temiz bir aile arabası alsan da sadece BİNSEN olmaz mı ?

yok abi gerçekten hiç modifiye ruhuna sahip değilim ya :)

senin söylediğin daha pahalıya geliyor :)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

çok özür dilerim mesaj attıktan sonra baktım da konuna 

kimsede dememiş profilde yazan yaş doğru ise 

50 tane araba değiştirmişsiniz 

29-18 = 11 ediyor 

50/11  4,5 civarına etmekte yani 2 ayda 2buçuk ayda bir araç sahibi mi oldunuz ? 

bir kişi galeri aracı kullanmıyorsa o kadar çok araba kullanmaz ki bile.

kaldıkı bu kadar çok araç değiştiren birisi aracın yedek parça masrafını dert eder mi kendine :) 

peugeot alma audi al eski kasa mercedes al daha iyidir gerçi çoktan almışsındır aracı teneke gibi kazada güvenilir değiller 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 4625 Toplam Mesaj: 31