folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 400 Kisi Birbirini Ezerek Öldü

400 Kisi Birbirini Ezerek Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Kaynak:  http://www.hurriyet.com.tr/dunya/16361288.asp?gid=373

Resimhttp://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=41934&rid=2

Olay Kamboçyada geçiyor.Ben hayatımda böle bişey görmedim 400 kisi nasıl oluyorda birbirini eze eze öldürüyor yav ortada hiçbişey yokken :S

Su Festivali sırasında bir köprü üzerinde çıkan izdihamda 378 kişinin can vermesi, Kamboçya’yı yasa boğdu. Ölenlerin fotoğrafları, yakınları tarafından teşhis edilmeleri amacıyla panolara asılırken, facianın nedeni araştırılıyor. En büyük ihtimal, ışık şovu için ikinci köprünün kapanıp binlerce insanın tek köprüden festival alanına alınması.

Ezilerek can verdiler

İzdihamın tam olarak neden çıktığı ise açıklık kazanmadı. Bir iddiaya göre köprüde elektrik kaçağı söylentisi insanların kaçışmasına yol açarak izdihamı tetikledi. Polis ve görgü tanıklarına göre, su ve ışık şovunu düzenleyen organizatörler, nehir üzerindeki diğer köprüyü gün içinde kapama kararı alınca tek köprüde yığılma oldu. Kalabalık da izdihamı getirdi. Güvenlik güçlerinin izdihamı yatıştırması saatler sürdü. Bu sırada da pekçok kişi ezilerek can verdi.

80 metrelik facia

FESTİVALE katılanların çoğu ya nehirde boğularak ya da insan bedenleri arasında kalarak can verdi. Trajediden saatler sonra, köprüye hiç dokunulmamıştı. Ayakkabılar, parmak arası terlikler, yırtık giysi parçaları 80 metre uzunluğundaki yaya köprüsünün üzerine yayılmıştı. Başkenti, restoran ve fuar alanının bulunduğu yapay eğlence adasına bağlayan köprü, feci olayın sessiz tanıklığını yapıyordu. Köprüye gelen Budist rahipler ölenler için dua etti.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oha!

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

harbiden oha!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benim gibi 3 kişi olsa tamam işte

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Zaten açlıktan ölüyo adamlar , daha iyi olmuş , diğerlerinin yaşama oranı artar..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoneInsane
    GoneInsane's avatar
    Erkek

Üzücü bir durum gene Tedbirsizlik ve Dikkatsizlik !

Ben her şeyden önce TÜRK milliyetçisiyim. Böyle doğdum, böyle öleceğim. Mustafa Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

doğal seleksiyon

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

ölüm festiwali gibi olmuş :|

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quatroporte
    Quatroporte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nefes almak icin insanin gogus kafesinin genislemesi gerekir.festivaldeki köprüde o kadar alan bile kalmamış..

Hiç birşey ulaşılmaz değildir.Gideceğin yolu bilirsen...!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

Zaten açlıktan ölüyo adamlar , daha iyi olmuş , diğerlerinin yaşama oranı artar..

-----------------------------

Bu kadar alakasız vurdumduymaz bir yorum beklemezdim senden.Haberleri iyi okursan ölenleri çoğu kadın ve çocuk birde yaşlılar tabiki.Bu olayın açlıkla alakası yok ona kalırsa almanyada love prade midir ne boktur vardı.Ordada ezilen oldu hiç mi stadyumda başına gelmedi ? İnsanın ciğerleri patlayacakmış gibi oluyor izdiham sırasında resmen

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

It's a holiday in Cambodia.

while (1<2)
Toplam Hit: 4960 Toplam Mesaj: 32