folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 400 Kisi Birbirini Ezerek Öldü

400 Kisi Birbirini Ezerek Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

fazla coşmuşlar

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben size bir anımı paylaşıyım :D:D bu acı haber üzerine gülün biraz La metallica konserinde 2 sene önceydi galiba dimi o konserde en vip denilen illetin arkasında tüm kitlenin önünde yer bulmayı başardık arkadaşla yanımızdada alanda tanıştığımız 2-3 kişilik kız grubunuda yardım ile gidebildik neyse. Arkadan baskılar artı arttı arttı artık ölcek gibi olmaya başladık resmen kızlarla aynı sıra hiza üzerindeydik arkadan elemanlar kızları dürtmeye falan başlamış :S Kızlar bari yabancıya gitmeyelim diyip gülüp kahkaha şaka içinde bizim önümüze geçmişlerdi amk :D Konserden sonra görüşmedik bir daha kızlar muğladan gelmişlerdi konser için. :D Hey gibi günler hey. Kısaca böyle bir ortamda cidden nefes alınamıyor arkadan baskı fena oluyor heleki birde pogo denilen illet arkanızda falan başladıysa millet ezilmemek için kaçmaya başlıyor olan size oluyor amk :D Bu kadar :D
    ohh judas konserindede en önlerdeydeim kızın teki üzerindeki tşörtü çıkarıp sadece südyeniyle duruyodu elemanın teki cebindeki bıçağı çıkardı arkadan südyeni kestiydi :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

rush hour un cezası

I am Jack's inflamed sense of rejection
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    ExpirE bunu yazdı:
    Ben size bir anımı paylaşıyım :D:D bu acı haber üzerine gülün biraz La metallica konserinde 2 sene önceydi galiba dimi o konserde en vip denilen illetin arkasında tüm kitlenin önünde yer bulmayı başardık arkadaşla yanımızdada alanda tanıştığımız 2-3 kişilik kız grubunuda yardım ile gidebildik neyse. Arkadan baskılar artı arttı arttı artık ölcek gibi olmaya başladık resmen kızlarla aynı sıra hiza üzerindeydik arkadan elemanlar kızları dürtmeye falan başlamış :S Kızlar bari yabancıya gitmeyelim diyip gülüp kahkaha şaka içinde bizim önümüze geçmişlerdi amk :D Konserden sonra görüşmedik bir daha kızlar muğladan gelmişlerdi konser için. :D Hey gibi günler hey. Kısaca böyle bir ortamda cidden nefes alınamıyor arkadan baskı fena oluyor heleki birde pogo denilen illet arkanızda falan başladıysa millet ezilmemek için kaçmaya başlıyor olan size oluyor amk :D Bu kadar :D
    ohh judas konserindede en önlerdeydeim kızın teki üzerindeki tşörtü çıkarıp sadece südyeniyle duruyodu elemanın teki cebindeki bıçağı çıkardı arkadan südyeni kestiydi :D 

AHahaha iyimiş :D

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

korku filmi gibi one dir öyle

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hiç ölüyormuş gibi gözükmüyor :))

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Suyun festivalimi olumuş..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

hiç ölüyormuş gibi gözükmüyor :))

O onun kolu değil.

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN