folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 400 Kisi Birbirini Ezerek Öldü

400 Kisi Birbirini Ezerek Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

kader mi? yoksa öküzlük mü?

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

kronik bunu yazdı:
    -----------------------------

kader mi? yoksa öküzlük mü?

Epic Fail

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

çoktandır disko yangınında 500 kişi öldü gibi haberler duymadıydık , iyi oldu bak bu 

herşeyin bir şeyi vardır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

izdiham fotoğraflarında canlıların arasındaki ölüleri görebilirsiniz dikkat ederseniz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Zaten açlıktan ölüyo adamlar , daha iyi olmuş , diğerlerinin yaşama oranı artar..

Bu kadar alakasız vurdumduymaz bir yorum beklemezdim senden.Haberleri iyi okursan ölenleri çoğu kadın ve çocuk birde yaşlılar tabiki.Bu olayın açlıkla alakası yok ona kalırsa almanyada love prade midir ne boktur vardı.Ordada ezilen oldu hiç mi stadyumda başına gelmedi ? İnsanın ciğerleri patlayacakmış gibi oluyor izdiham sırasında resmen

İçim sızlamadı hiç niyeyse , normalde üzülürüm böyle durumlara ama bilemedim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    Ben size bir anımı paylaşıyım :D:D bu acı haber üzerine gülün biraz La metallica konserinde 2 sene önceydi galiba dimi o konserde en vip denilen illetin arkasında tüm kitlenin önünde yer bulmayı başardık arkadaşla yanımızdada alanda tanıştığımız 2-3 kişilik kız grubunuda yardım ile gidebildik neyse. Arkadan baskılar artı arttı arttı artık ölcek gibi olmaya başladık resmen kızlarla aynı sıra hiza üzerindeydik arkadan elemanlar kızları dürtmeye falan başlamış :S Kızlar bari yabancıya gitmeyelim diyip gülüp kahkaha şaka içinde bizim önümüze geçmişlerdi amk :D Konserden sonra görüşmedik bir daha kızlar muğladan gelmişlerdi konser için. :D Hey gibi günler hey. Kısaca böyle bir ortamda cidden nefes alınamıyor arkadan baskı fena oluyor heleki birde pogo denilen illet arkanızda falan başladıysa millet ezilmemek için kaçmaya başlıyor olan size oluyor amk :D Bu kadar :D

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    Ben size bir anımı paylaşıyım :D:D bu acı haber üzerine gülün biraz La metallica konserinde 2 sene önceydi galiba dimi o konserde en vip denilen illetin arkasında tüm kitlenin önünde yer bulmayı başardık arkadaşla yanımızdada alanda tanıştığımız 2-3 kişilik kız grubunuda yardım ile gidebildik neyse. Arkadan baskılar artı arttı arttı artık ölcek gibi olmaya başladık resmen kızlarla aynı sıra hiza üzerindeydik arkadan elemanlar kızları dürtmeye falan başlamış :S Kızlar bari yabancıya gitmeyelim diyip gülüp kahkaha şaka içinde bizim önümüze geçmişlerdi amk :D Konserden sonra görüşmedik bir daha kızlar muğladan gelmişlerdi konser için. :D Hey gibi günler hey. Kısaca böyle bir ortamda cidden nefes alınamıyor arkadan baskı fena oluyor heleki birde pogo denilen illet arkanızda falan başladıysa millet ezilmemek için kaçmaya başlıyor olan size oluyor amk :D Bu kadar :D

hocam akşam akşam öldürdün gülmekten beni allah uzun ömür versin :d

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

bu ölümler öküzlükten kaynaklanıyo, hani devletin fln önlemsizliğinden değil.

herkes bencil burda 3 5 dk daha bekleseler sıralarını, önlerindekiler ilerleyip geçip gitseler arkadakilerede sıra gelicek adam gibi geçip gidicekler.

ama böle bencillikler yüzünden, aman bana bişi olmasın önce ben gidiim mantığının yüzünden yüzlerce insan öldü, dahamı iyi oldu.?

Allah rahmet eylesin ne diyelim.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    CellyM bunu yazdı:

bu ölümler öküzlükten kaynaklanıyo, hani devletin fln önlemsizliğinden değil.

herkes bencil burda 3 5 dk daha bekleseler sıralarını, önlerindekiler ilerleyip geçip gitseler arkadakilerede sıra gelicek adam gibi geçip gidicekler.

ama böle bencillikler yüzünden, aman bana bişi olmasın önce ben gidiim mantığının yüzünden yüzlerce insan öldü, dahamı iyi oldu.?

Allah rahmet eylesin ne diyelim.

Orada devlet diye bir şey ve bilinçli halk pek yok, iç savaştan yeni çıkmış bir yer zaten.
    Olayın bilinçlilikle de pek alakası yok zaten, Almanya örneğini vermişti bir arkadaş.
    Ayrıca Maalesef Hac esnasında da olmuyor mu zaman zaman aynı olay.
    Yani her yerde görülebilen bir vaka.
    Bir anlık panik duygusu, telaş ortamı,yoğunluk böyle olumsuz sonuçlara yol açıyor.
    Toplu ve bir bütün olarak hareket etme konusunda insan denilen varlık bu kadar salak davranabiliyor mu diye soruyorsan evet davranabiliyor işte :S Bknz... Şekil 1a
    Yazık ölüp yaralananlara...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Zaten açlıktan ölüyo adamlar , daha iyi olmuş , diğerlerinin yaşama oranı artar..

nasıl bir yorumdur bu ya, nasıl bir karaktersin sen öyle

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
Toplam Hit: 4939 Toplam Mesaj: 32