45 Bine Kadar Hususi Araç ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hocam acil değilse bekle derim, agustostan beri takip ediyorum fiyatlar çok gerzekçe artıyor. Araçlar ederlerinin çok üstünde 80 olan araç 100 oldu düşün.

Banada çok saçma geliyor geçen sene baktığım fiyatların kat ve kat üstüne çıkmış fiyatlar 

tam bir sene önce 2013 reno symbol 1.5 dci touch sattım sıfır değişenli boyalı, 120 binde, 45 e verdim. şimdi aynı araba 55 e yok.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hocam acil değilse bekle derim, agustostan beri takip ediyorum fiyatlar çok gerzekçe artıyor. Araçlar ederlerinin çok üstünde 80 olan araç 100 oldu düşün.

sanırım yanlış düşünüyorsun . sanırım diyorum çünkü az önce enflasyon  % 8 diyen kaasız p1çle  bunu söyleyen aynı kansız . 

resmi veri ye göre 

2020 yılı Yeniden Değerleme Oranı, %22.58 olmuş. Yani Aracın MTV si %22.58 Artacak

Valla hocam öyle bir dönemdeyiz ki yarın ne olacağını kimse kestiremiyor. 

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

bekleyin düşecektir. şuan herkes yüksekten uçuyor. 20 binlik arabalara 35 bin filan çekmeye başlamışlar. 2 seneye kadar elektrikli arabalar yaygınlaşacak bugün. 45 bin verdiğin araba çöp olacak yani. hesabını kitabını ona göre yap. yerli arabayı öyle yada böyle yapacaklar. aldığın paraya yada daha fazlasına satabileceğine inanıyorsan al yoksa acele etme. faizleri bangır bangır düşürecez diyorlar. piyasalar normalleşince fiyatlarda düşecektir.

Kesin yaparlar yerli arabayı kesin. Dizel zaten üretimi durdu çoğu markada. Benzinli ise devam ediyor. Daha 10 yıl daha devam eder fosil yakıtla çalışan arabalar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

2000 lerde teneke alacagina git 2014 Linea al. 3 Yildir yol iz ayırt etmeden kullanıyorum. Köpek gibi araba. Bagajı geniş çekişi güzel 5 kişi full bagajla istediğin yolda gidersin yakiti az. 150 den sonra sapitir o hiz da sana yeter. Daha iki gun once 1100 km yol geldim bi saat mola vermedim tik demedi araba. Hepte sol seritte bastim sanma ki bazi arabalar gibi sag seride hapsolursun. Ancak bu arabada ciddi kaza yapmican tost olursun diger arabada sakat kalirsin ama bunda ölürsün :) karar senin. Ayrica fiyatina gore gayet diri durur. Yeni kasa al.

2000 lerde ki tenekelere birkaç örnek verirmisin hocam? Linea tenekesinden daha kötüsü neymiş çok merak ediyom da.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eski kasa Mercedeslere yönelin. Hem ustası çok var hemde sürüş keyfi. Mercedes logosunu gören trafikte yol veriyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

2005-2006 yeni kasa passat bak hocam biz 2005 3 parça lokal boyalıyı 52 ye verdik ama daha uygunları da var 

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

chevroletler nasıldır aveo lar ? 

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

Fabrikası kapanmış üretimi durmuş bir marka. Piyasada orjinal parçası bulunmuyor. Yan sanayileride ne kadar iş görür tartışmalı. İkinci elde piyasası yok o yüzden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

Fakir mersedesi diye gecer. Cidden iyi araba goruntu olarak.

Ama lpg de enjektor eritme problemi kronik.Benzinli çok yakıyor araba agır

Tr de fabrikası yok opel destegi de yakında bitecek diye biliyorum.

Cok agır ve hantal oldugu soylenir. İkinci eli sıkıntı.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

45 fiorino var satarım istersen masrafsız 1.3 dizel arkada tampon harici boyasız temiz araç 83 bin de düşünürsen az yakar çok kaçar

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 5012 Toplam Mesaj: 48
fiyat araba araba araç