4.5G'de Alabileceğim En Kaliteli Servis Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@panxer

Ellerden anladığım kadarıyla hatun eli. Yahu hadi bi mallık ettin beynin yerine alttakiyle düşündünde o uygulamaları yükledin insan telefonu başkasına verirken biraz utanır.

Ayrıca kızdaki cesarete hayran kaldım. O telefonu tıbbi atık olarak değerlendirmek lazım, elle tutulmaz. Kim bilir neler gördü.

mkyb tarafından 01/Kas/17 23:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Turkcell'in dışında adam gibi 4G göremedim. Benim için eşik 100 Mbps.

Vodafone hattımla en iyi 4G şebekesi çeken yerde bile 50-60 Mbps üstüne çıkamıyor.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

1. Diğeroperatörler hakkınd bilgim yok.

2. O hızı asla göremeyceksin o fasa fiso. 

3. Turkcell sana her yerden kitleyecek. Fiyatlar zaten pahalı. Bunun dışında data hattına mobil servis ücreti de yansıyabilir, data hattına dergilik uygulaması da tanımlayabilirler. Bayiler çok şerefsiz. İşlem yaptırırken çok dikkatli ol.

Bayinin yaşlı bir amcanın eski nokia tuşlu telefonuna TV+ tanımladığını gördüm.

Turkcellin bi şey kitlediğin yok hocam. Diğer operatörlere göre en az sürpriz yaşatan kendisi. Ayrıca bilmediğini düşündüğümden bilgilendiiryorum seni. 3 gb üzeri internet paketlerinde dergilik uygulaması üctretli değil. Turkcell tv+ ücretli değil.

Turkcell musteri temsilcisiyim. Bireysel faturali ve data hatlarina bakiyorum.

Musteriden habersiz neler neler kitliyorlar. Ozellikle yaslilara. Ayrica her pakette Tv+ bulunmuyor.

Ayrica Turbo 5 de tv yok.

hizliresim.com/NOD1AX

ondan sonra yok faturam yüksek geliyor yok telefona bişiler olmuş. 

Anlamiyorsunuz ki o uygulamalari kullansa rn fazla internet asjmi yapar ya da mobil servisten ucret yansir. Hat yasal dahibi teyidi alıyoruz. Adam 65 yasinda Nokia cihazinda Tv+ var.

Ve ozellikle bayiler bilerek aboneleri magdur ediyorlar. Arkalarini topluyoruz. Bayiden sikayet geldi mi ben hemen sikayet formu aciyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Normal internetmi 4.5g mi anlamadım en hızlıca 60-70 görüyorum merkezi yerlerde fakat aynı yerde başka bir telefonla deniyorum 29-30mbs görüyorum benimki z5 diger telefon p9lite2017

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hız konusu çok değişken bir kavram mobil internette. Bulunduğun konuma, o anki baz istasyonu yoğunluğuna, kullandığın cihaza kadar her şey etkiler. 375 megabit olayı ise koca bir yalan. Turkcell 4G çıkmadan öncesinde baz istasyonun dibinde sadece tek cihaz varken test yapıp o hızı görmüştü. Ayrıca 4.5g yok LTE-A var. Dünyada 4.5g terimini bir tek biz kullanıyoruz sanırım.

http://www.webtekno.com/internet/cumhurbaskani-erdogan-dan-5g-onerisi-h6856.html

hocam baz istasyonları wifi gibi çalışmaz. çok daha farklı. bir araştırın. baz istasyonunun dibinde şebeke kullanırsanız telefonu yakarsınız.

HACKEROKAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hız konusu çok değişken bir kavram mobil internette. Bulunduğun konuma, o anki baz istasyonu yoğunluğuna, kullandığın cihaza kadar her şey etkiler. 375 megabit olayı ise koca bir yalan. Turkcell 4G çıkmadan öncesinde baz istasyonun dibinde sadece tek cihaz varken test yapıp o hızı görmüştü. Ayrıca 4.5g yok LTE-A var. Dünyada 4.5g terimini bir tek biz kullanıyoruz sanırım.

http://www.webtekno.com/internet/cumhurbaskani-erdogan-dan-5g-onerisi-h6856.html

hocam baz istasyonları wifi gibi çalışmaz. çok daha farklı. bir araştırın. baz istasyonunun dibinde şebeke kullanırsanız telefonu yakarsınız.

Güldürdün. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3126 Toplam Mesaj: 27
4.5g 4.5g deneyim vinn