folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 6 Milyon Lira İle Nasıl Para Kazanılır ?

6 Milyon Lira İle Nasıl Para Kazanılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Müritler bir sürü aklı başında fikirler önermiş.

Bence nereye yatırım yaparsan yap işe güce girişmeden önce 1 milyonunu gönlünce ez. 

Biraz günah işle.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bende olsa denize yakın arsa alır tellerim, içine iki adet U2 belgeli tiny House koyarım, kuyu açarım, su deposu koyarım, airbnb den kiraya veririm kendi kendini öder bu esnada da değer kazanır. Tinyhouse ları da çıkma alırım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Parani fona yatir. Kredi ile daire al taksitle onun getirilerinden yada gerektiginde ufak ufak satarak ode

Kredi vermiyor bankalar maalesef.

Benim önerim öncelikle paranı 3 e bölerek yatırım yapman.

İlk olarak sana getiri sağlayacak fonlardan alman.

Şuradan inceleyebilirsin;

https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

İkincisi yurtdışında güvenli bir Avrupa ülkesinden ev alıp kiraya vermen. Bu ülkede mümkün mertebe mal ve nakit bulundurmamak gerekiyor. Mesela İngiltere veya Almanya. Hatta Akdeniz kıyısı tatil ülkeleri bile olabilir. Belki vatandaşlık bile kazanma imkanın olur.

Son olarak kalan 2 milyonu yine 3 e ayırarak farklı yatırım yapman.

Mesela 600.000 ile eth al, stake e koy, uzun vade bekle.

600.000 ile bistte temettü veren güçlü şirketlere gir. Temettü gelirleri ile risk alarak spekülatif şirketlere yatırım yap.

Kalan 800.000 ile de döviz sepeti yapıp dolar/euro/gbp yatırımı yapıp paranı TL deki ani enflasyon yükselişlerine veya kriptodaki ani düşüşe karşı sigortalamış olursun.

Tüm bunlara alternatif olarak 1-2 kamyon alıp büyük bir firma ile anlaşarak sabit gelir elde edebilirsin.

alternatif değil asıl getirinakliye ve nakliye vasitalarinda istersen çalıştırma tır al,dorse al köşeye koy biray sonra ederine bak

E

taekwondo tarafından 28/Ağu/23 13:16 tarihinde düzenlenmiştir

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

valla aslında şuan bir miktar param olsa sanırım bir arsa alıp üstüne tiny house tarzı hafif yapılar yapıp kiraya verirdim,
    çünkü türkiyede konut krizi patladı artık, aylık kiralık olacak şekilde ev kiralama modeli uygulanabilir.

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Midnite
    Midnite's avatar
    Erkek

Öncelikle eline böyle bir para geçtiğini çevrene duyurmamaya çalış bence. Herkes o parayı kendi lehine çevirmeye çalışır.

Mesela bana melek yatırımcı olabilirsin. 1 adet CNC torna, 2 adet üç eksen dik işleme, 1 adet dört eksen dik işleme alıp önce fason sonra marka ürün üretmeye başlarım.

İkinci tercihim lojistik olurdu. Fiyatlar ne tam bilmiorum 2 tane çekici alıp lojistik firması kurup yurt dışına mal taşırdım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Midnite bunu yazdı

Öncelikle eline böyle bir para geçtiğini çevrene duyurmamaya çalış bence. Herkes o parayı kendi lehine çevirmeye çalışır.

Mesela bana melek yatırımcı olabilirsin. 1 adet CNC torna, 2 adet üç eksen dik işleme, 1 adet dört eksen dik işleme alıp önce fason sonra marka ürün üretmeye başlarım.

İkinci tercihim lojistik olurdu. Fiyatlar ne tam bilmiorum 2 tane çekici alıp lojistik firması kurup yurt dışına mal taşırdım.

Fakirler iş kurar, zenginler yatırım yapar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Şuan uygun fiyatlı yeni model 3-4 araç alıp 6 ay bekle ve sat. 

satıştan kazancın ortalama 1M olur

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Midnite
    Midnite's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    Midnite bunu yazdı

Pasif gelir elde etmek için başlangıçta aktif çalışmak gerekmiyor mu. Harici senaryolar ya yüksek riskli kumardır yada düşük gelirdir. En azından kendim için başka bir çıkar yol bulamıyorum. Konu bir süre sonra paradan çıkıp statü meselesi haline geliyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Midnite bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    Midnite bunu yazdı

Pasif gelir elde etmek için başlangıçta aktif çalışmak gerekmiyor mu. Harici senaryolar ya yüksek riskli kumardır yada düşük gelirdir. En azından kendim için başka bir çıkar yol bulamıyorum. Konu bir süre sonra paradan çıkıp statü meselesi haline geliyor.

Hocam bu alınan şeyler aktif gider yaratır. Personeli, yağı, takımı, kirasi vs. Sadece işletme giderleri için 2m ayirmak gerekir. Delilik biraz. 

Sepet yapıp bölmek en mantıklısı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkorbit_efsanesi
    darkorbit_efsanesi's avatar
    Erkek

Güneş paneline yatır hocam çok büyük karlar elde edersin 2.5 yılda amorti eder geri kalanı afiyet bal şeker olsun 

Toplam Hit: 6659 Toplam Mesaj: 64
para