folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 6 Milyon Lira İle Nasıl Para Kazanılır ?

6 Milyon Lira İle Nasıl Para Kazanılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    darkorbit_efsanesi bunu yazdı

Güneş paneline yatır hocam çok büyük karlar elde edersin 2.5 yılda amorti eder geri kalanı afiyet bal şeker olsun 

Biraz daha açıklayıcı olabilir misin.

Alim garantisi olacak mi neler onem arz ediyor vs

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı

Güneş paneline yatır hocam çok büyük karlar elde edersin 2.5 yılda amorti eder geri kalanı afiyet bal şeker olsun 

hocam bu işin danısmanlıgını yaptım , alım garantısı dıye birşey nerede var ? sen yapabılecek mısın bakalım once ona bir bak.

Fabrikan vs varsa bedava cok avantajlı ama türk aklı yapoayım yattıgım yerden devlete satayım bunu diye olmuyor :)  . yatırım yapacaksan güneş panelinden ruzgar enerjısıne bulunur da . 

@zalimadam 6 mılyonla ev al kendıne ya da antalyadan arsa al dursun , hatta 2 parsel  arsa bır tane de guzel tıny cak ustune  ,ormana yakın yerlerden yaşa git miss gibi . ev alabılıyorsan ev al. para degıl yanı .

bende olsa o para şu anda dırekt harcayabılsem  para şifresi yazmıs olursun 2 sene sonra hesaplamazsın :D ama ne yazıkki yok 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    AnaMuhalefet bunu yazdı

hocam bu işin danısmanlıgını yaptım , alım garantısı dıye birşey nerede var ? sen yapabılecek mısın bakalım once ona bir bak.

Fabrikan vs varsa bedava cok avantajlı ama türk aklı yapoayım yattıgım yerden devlete satayım bunu diye olmuyor :)  . yatırım yapacaksan güneş panelinden ruzgar enerjısıne bulunur da . 

@zalimadam 6 mılyonla ev al kendıne ya da antalyadan arsa al dursun , hatta 2 parsel  arsa bır tane de guzel tıny cak ustune  ,ormana yakın yerlerden yaşa git miss gibi . ev alabılıyorsan ev al. para degıl yanı .

bende olsa o para şu anda dırekt harcayabılsem  para şifresi yazmıs olursun 2 sene sonra hesaplamazsın :D ama ne yazıkki yok 

Yukarida alinti yaptigim arkadaşın cumlesine ithafen sordum soruyu. Benim bilgiler 10 yil oncesinden kaldi. O zamanki sartlarda gunes tarlalari ve ges tesisleri destekleniyor, devletin belirledigi noktalarda, dagitim firmalariyla anlasarak atiyorum kwh basina 10-15 centten uretilen enerjiyi devlet alim garantisi veriyordu. Yani urettigin fazla enerjiyi enerji ihtiyac-acigi olan bölgelere devlet aracılığıyla satmis oluyordun. Sadece kafana göre bir yer degil de enerji ihtiyaci olan bolgelere yakin ve izin verilen bir lokasyon secmen gerekiyordu. Büyük gruplar baya bir yatırım yapti zaten zamanında bu alanda.

Yoksa apartmana, bizim siteye yada fabrikamin catisina kurayim ne kadar surede amorti eder, ne kadar kara geçerim konu bu degil. 

Ustteki arkadas da 2-3 senede amorti eder sonra deli para kazanirsin dedi ya soruyorum "Nasıl", detaylar nedir?

Not: Alıntı yaptigim arkadaş gunes paneli uretimi yada distributorlugunu yapmayi onermiyordur diye tahmin ediyorum ;)

AnaMuhalefet tarafından 03/Eyl/23 03:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 6662 Toplam Mesaj: 64
para