folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 6 Milyon Lira İle Nasıl Para Kazanılır ?

6 Milyon Lira İle Nasıl Para Kazanılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    nigdeli bunu yazdı

Bak sana direk tavsiye hocam bursa İnegöl de ufak imalathaneler var 5-6 milyon arasında onlardan kafana yatan bir yer alıyorsun ayda ortalama 20 civarı getirir o parada gezip tozmak için yeterli kalır. Hem mülk durdukca değerlenir hemde devamlı bi gelirin olur. Faiz borsa vs de bir süre sonra para erir kendine gelir getirecek bir mülk al benim verdiğim örnekte olur senin ikametine yakın bir noktadan mulkte olur. 

süper anlatmış süper fikir sunmuş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/ticari-beyin-firtinasi---tarlayi-nasil-yuksek-fiya-256348

bizim tarlalardan alabilirsin :D 

6 ya alıp 2 ay sonra en az 30'a satarsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

https://bigpara.hurriyet.com.tr/haberler/genel-haberler/arjantin-krizinin-aynasi-emlak-piyasasi_ID413948/

arjantinden farkımız kalmıcak hatta daha beter olucaz adamlarda en azından petrol var bizde ne var :) emlak balonuna kapılmayın evet 2 yıl once aldıgın ev suan değerlendi de yerine ne koyabilcen? ülkedeki sistem orta direği bitirmek amaclı servet transferi yapıldı halada yaplıyor... benim tavsiye tlde durma neyde durursan dur ama elinde olsun digitalde değil!!!!!!!!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Parani fona yatir. Kredi ile daire al taksitle onun getirilerinden yada gerektiginde ufak ufak satarak ode

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Amerikada bir ev al ve kiraya ver.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Parani fona yatir. Kredi ile daire al taksitle onun getirilerinden yada gerektiginde ufak ufak satarak ode

En mantıklı Fon hangisi Şeyh 🤔

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

3.000.000 / 3.000.000 ikiye bölüp daire / ev al-sat yapabilirsin hocam , hatta uğraşırım dersen daha uyguna alıp kendin tamirat tadilat yapıp biraz daha fazla kazanabilirsin ama ben olsam çakar 6 bankaya / böler geçerim. 😁

6.000.000 a an itibariyle NET : 150.000 TL veriyor , ayda 30.000 yesen , hem ye harca , hem üstüne koya koya bırak biriksin , TL de erir diyenler olmuş , erimeye illaki erir ama uzun vade de birşey olmaz ...

6.000.000 koyacak bu ay net 6.150.000 alacak , 30.000 yiyecek , diğer ay 6.120.000 koyacak para olacak 6.273.000 Lira , diğer ay 30.000 yiyecek 6.243.000 lira koyacak 3 ay sana olacak para 6.400.000 TL 😁 Böyle eriyecekse erisin... Extra bir harcaman yoksa (payvon, kariKız , kumar ) hicbirsey yapmasan bile eritemezsin o parayı kolay kolay 😁

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Faiz %25

Yıllık naapar ?

Böl 12ye...

Daha fazlasını hayal edenlerdensen 6 Milyon Lira X 3.10 oran (stutgart)

18 milyon yapar Allah bereket versin

Helalllll para kannnnka

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Kredi vermiyor bankalar maalesef.

Benim önerim öncelikle paranı 3 e bölerek yatırım yapman.

İlk olarak sana getiri sağlayacak fonlardan alman.

Şuradan inceleyebilirsin;

https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

İkincisi yurtdışında güvenli bir Avrupa ülkesinden ev alıp kiraya vermen. Bu ülkede mümkün mertebe mal ve nakit bulundurmamak gerekiyor. Mesela İngiltere veya Almanya. Hatta Akdeniz kıyısı tatil ülkeleri bile olabilir. Belki vatandaşlık bile kazanma imkanın olur.

Son olarak kalan 2 milyonu yine 3 e ayırarak farklı yatırım yapman.

Mesela 600.000 ile eth al, stake e koy, uzun vade bekle.

600.000 ile bistte temettü veren güçlü şirketlere gir. Temettü gelirleri ile risk alarak spekülatif şirketlere yatırım yap.

Kalan 800.000 ile de döviz sepeti yapıp dolar/euro/gbp yatırımı yapıp paranı TL deki ani enflasyon yükselişlerine veya kriptodaki ani düşüşe karşı sigortalamış olursun.

Tüm bunlara alternatif olarak 1-2 kamyon alıp büyük bir firma ile anlaşarak sabit gelir elde edebilirsin.

qoqo tarafından 28/Ağu/23 09:27 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Yazdım yazdım sildim .para boktan bi şey.  Alışmamış qötte don durmaz 

1. Si götü kolla . Memito lar insana çok büyük zorluklar çıkarır.  Sakın ama sakin Qötü dağıtma 

2. Herşey risk . Bem sana taksi plakası al derim.  Adamlar uberi serbest yapar batarsın . Yaşadığın ilde taksi plakası kaç para? Yada düzgün güzergah dolmuş hattı bakabilirsin.  Hem günlük parası var hem değer kazanır .

3. TL de durma şu an dolar a geç 

4 . Önüne gelenden yardim isteme. Aç gözlü ol . Amaaan param var deme . 6milyon para değil . 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 6661 Toplam Mesaj: 64
para