folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AB Bana Ne Kazandiracak?

AB Bana Ne Kazandiracak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

sigortasız adam çalıştırmak biraz daha azalır belki...
    en azından daha iyi ayarlanmış mesai saatleri , buna uygun ücret artılar olabilir.
    ssk yı belki adam ederler. avrupadaki hatunlarda var.

ftw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    AB, Türkiyenin bu hevesiyle oynuyor. Bu aynı "abi bana heyklemeyi öğret" diyen adama, "1 kez ver öğretcem" demeye benziyor. Bizi almadan önce bir güzel alabilecekleri bütün tavizleri alacaklar. ABye girelim diye yapmadığımız b.k yok. Askerlerimiz ölüyor, aman AB insan hakları falan diyerek bişey yaptıkları yok. Aslında ABye girmek isteyen Türkiye değil mevcut hükümettir. Hükümet eğer ABye girerse bir şekilde; 50 yıllık bir ilki gerçekleştirmiş olacak ve seçim propagandası olarak kullanacaklar. Güneydoğu ajan kaynıyor, PKK yeniden hortladı, Kıbrıs olayları bastırıyor, sözde Ermeni soykırımı heryerde tanınıyor. Bizimkilerse ABye daha ne vericez derdinde. Türkiyenin bu hali berbat a.q

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rowena
    rowena's avatar
    Erkek

ab ye hiçbirşekilde bir bütün olarak giremeyis onların amaçları türkiyeyi parçalamak yugoslavya örneğinde olduğu gibi parçalayacaklar sonra belli kesimleri alacaklar mesela kurdurmaya çalıştıkları kürdistanı..fistandilusun dediği gibi güneydoğu şuan ajan kaynıyor mit raporlarına göre 3000 civarı yabancı ajan etnik ayrıcılığı körüklemek için ve daha birçok şey için güneydoğuda kuzey kıbrıs davamısda çok zor duruma düşüyorus ek protokolü imzaladıkki bu rumları tanımak anlamına geliyor avrupa şimdide bastırıyor tanıyın diye hiçbişeyden habersiz insanlarımıs avrupa bise zengizlik getirecek rahat yaşacağıs falan diyor ama avrupa bise zengizlik getirmeyecek onlar elimisdekileri almaya geliyorlar ve bisim yöneticilerimisde halkı uyutmaya çalışıyolar ve birçok insanımısda ne yasıkki uyuyor!!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antymaghe
    antymaghe's avatar
    Erkek

Aslında AB bana ne kazandırır sorusu yerıne : AB bana ne kaybettirir? diye sormamız lazım...

Evet AB bana ne kaybettirir.O kadar sayılacak sey varki en basta zaten en buyuk ozelligimiz vatan severlık olucak kaybedılen

Cunku adamlar her turlu durumda devletını sıkayet edebılmenı ve vatandaslık degıstırebılmenı saglıyorlar

Bu ne demek bazı kendını bılmez otorıtelerın karıstırdıgı toplumlar kendılerını devlete karsı bır guc gorecek ve devleti adi bir suclu gibi sikayet edecek ve buyuk meblada paralar koparmayı hedeflıyecektır.

Ve turk milletinin birbirine olan yardım hayranlıgını engellemek ısteyeceklerdır

Bunu da mal ve murlk edınmeyı basıtlesıtrerek komsular ve ınsanlar arasında rekabet yaratmayı deneyeceklerı suphesızdır cunku bunun orneklerını  Danimarka ve İngiltere'de gormekteyız...

Benım dıyecegım sudur ki :Ben Ab vatandası olmaktan cok Türk olmaya bakarım gerisi faso fiso biz Türküz beyler unutmayın bu bir sıfat degil BİR AYRICALIKTIR.....

ZoR DuRuMLaRDa ; KoRKaKLaR KaCaR,aPTaLLaR KaRSı GeLiR,ZeKiLeR KaRaR VeRiR,CeSuRLaR ZaFeRi GeTiRiR.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nerde ne kadar AB li var Ab ci var hepsının a. Koyyım. o kadar nefret ettım yanı bunnardan. Bızden medenıyet ogrenıp sımdı anglo sakson kafalarıyla medenıyet ogretmeye kalkan ayı surulerının ne bırlıktelıgı olurmus Allah aşkına. Hukumet kalkıp bı referandum yapmıyorkı halk ne ıstıor dıe. Gercı halı hazırda sokakta cok dana gezıyor ama uyanık ınsanda coktur heralde. Kopeklerle kurtlar bır araya ne zaman gelırse o zaman bızde AB yı kabul ederız. ben sahsen tanımıyorum bunları...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ya bırakın bu işleri ab filan hava civa martyn in dediği gibi birkaç sene sonra onlar bize muhtaç hale düşecekler!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    merhaba 
    avantaj yada dezavantajları konuşalım ab yi ayrı tartışırız.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek
    ne zaman batıya yöneldiysek kazık yiyip geri döndük siz zannediyomusunuz ki türkiye ABye alınacak??? hayal görmeyelim lütfen ya bu adamlar bizi hep oyalayacaklar. gösterip de wermeyecekler biz ellerinde oyuncak olacağız adamların amacı bu. tek üzüldüğüm şey ise insanların bunu göremeyişi bakın işte yine bi bahane buldular g.kıbrısı tanımadan almayacaz diye...

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkay
    ilkay's avatar
    Dişi
    TAMAM AVANTAJ NE PEKİ

YASASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

FiSTaNDaNTiLuS bunu yazdı:

AB, Türkiyenin bu hevesiyle oynuyor. Bu aynı "abi bana heyklemeyi öğret" diyen adama, "1 kez ver öğretcem" demeye benziyor. Bizi almadan önce bir güzel alabilecekleri bütün tavizleri alacaklar. ABye girelim diye yapmadığımız b.k yok. Askerlerimiz ölüyor, aman AB insan hakları falan diyerek bişey yaptıkları yok. Aslında ABye girmek isteyen Türkiye değil mevcut hükümettir. Hükümet eğer ABye girerse bir şekilde; 50 yıllık bir ilki gerçekleştirmiş olacak ve seçim propagandası olarak kullanacaklar. Güneydoğu ajan kaynıyor, PKK yeniden hortladı, Kıbrıs olayları bastırıyor, sözde Ermeni soykırımı heryerde tanınıyor. Bizimkilerse ABye daha ne vericez derdinde. Türkiyenin bu hali berbat a.q

çok doğru özellikle AKP seçim propagandası hazırlamak için ab ye girmek istiyo

Toplam Hit: 9064 Toplam Mesaj: 33