folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AB Bana Ne Kazandiracak?

AB Bana Ne Kazandiracak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkay
    ilkay's avatar
    Dişi
    DAHA FAZLA NE İSTİYOLAR DERSİN

YASASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Selam millet bunu gercekten bilmek istiorum.

AB bana ne kazandiracak? bunlarin tek yaptiklari bize kural koymak, onlar olmadan bu kurallari koyamazmiyiz? Dunya kamuoyuna bu kadar rezil olmaya değer mi bu 50 senelik saklabanligimizin sonunda gercekten bigun AB ye girersek hayatimiz degisecekmi?

degisecekse ne sekilde degisecek? artık iyice maymun olduk ve kendime yediremiom bu kadarını bir turk vatandasi olarak...

hahhah, hatta lol :) Bende 12 yaşında bölye düşünüyordum...

Ancak onunla alakası yok.. Zaten AB biz girene kadar dağılır.. Türkiye AB'den güçlü olur.. Önemli olan nokta, bu çıkan yasalarla ilgili.. Evet, bu yasalar AB olmadan çıkmıyor.. Çıkartmıyorlar.. Ancak bütün milletin arkasında olduğu bir AB konusuna karşı tavır almaktan çekiniyorlar..

Bak hojam, bu kanunlarda, devlet yönetimini kolaylaştıran yasalar var.. Ve ülkemizdeki bazı kurumların bu kanunlar pek de işine gelmiyor. Ancak işin içinde AB olunca susuyorlar.. Tayyip by işini iyi biliyor. Sen emin ol.. Arkana yaslan, kahveni iç, ASP ile tahribat'a yeni moduller kodla.. Başka işin ne a.q.

Ilk Turk Arabası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxikaN
    MaxikaN's avatar
    Erkek

Beylerbide şu açıdan bakn biz AB ye girmeye çalışıyoruz onlar sürekli kural koyuyolar diyosunuz ama hakkatende doğru yapıyolar düşünsenize orda adam mağazada ayağı kayıp düşüyo yerler ıslak olduğu için ve tazminat davası açıp parasını alıyo yani hakkını yedirmiyo.Ama bizde adam hastalıklardan diil hastane kapısında beklemekten ölüyo.

Biraz düşünün onların koyduğu kurallar çerçevesinde onların yaşam tarzlarında bi düzeye geldikten sonra yani belimizi doğrulttuktan sonra AB ye girmesekte olur.O saatten sonra kimseye ihtiyaç kalmaz zaten

!..KaLSaYDıN YoKLuĞuNLa YoKoLMaZDı Bu ŞeHiR..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    arkadaşlar doğru hiçbişey kazandırmayacak bence bu avrupa biz türkleri parçalamak için herşeyi yapar bunlar şerefsizdir bizim hükümet hükümet olsa bunlara boyun eğmez

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Selam millet bunu gercekten bilmek istiorum.

AB bana ne kazandiracak? bunlarin tek yaptiklari bize kural koymak, onlar olmadan bu kurallari koyamazmiyiz? Dunya kamuoyuna bu kadar rezil olmaya değer mi bu 50 senelik saklabanligimizin sonunda gercekten bigun AB ye girersek hayatimiz degisecekmi?

degisecekse ne sekilde degisecek? artık iyice maymun olduk ve kendime yediremiom bu kadarını bir turk vatandasi olarak...

---------------

Hojam agzina saglik cok guzel ve dogru söylemissin. Uzat o elini öpem. Bizim vatandaslar da bunu kavrayabilse keske. Onlar olmadan da biz kendi standartlarimizi onlarin saeviyesinin üstüne bile cikartiriz. Ama iste su basimizdakiler varya .. Bi adam akilli kisi gelip de yonetemedi bu ülkeyi

HolyOne sen parti kur söz sana oy vericem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bana AB Hiç Bir Şey Kazandırmıyacak Bana Kazandıracak Bütün Welinimetleri Ayın 21 inde alıyorum saten..

18 Yaşından Küçükleri Bara Sokmuyorlardı

18 Yaşıdan Küçükleri Kredi Kartı Vermiyorlardı

18 Yaşından Küçüklere Ehliyet Vermiyorlardı

18 Yaşından Küçükleri Kafelere Sokmuyor :D Bazı Marketler sigara bile satmıyordu

satmışım AB nin Anasını Bu Saatten Sonra Gelen AB nin Ağzına Tükürem.. :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mir
    Mir's avatar
    Erkek
    AB Bize Girmeden Biz AB'ye Girsek Hayırlısıyla

Düşe kalka büyür ve öğrenir insan...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Türkiyeyi Ab sürecinde parçalamak etnik guruplara ayırmak özellikle kürt-türk çatışması çıkarıp sevr antlaşmasını yeniden dayatmak istiyorlar bu süreçte AB bize sadece kölelik´.insanlık dışı bir yaşam...bağımsız olmama..ulusal devleti tasfiye etme...kemalist devrimi tasfiye etme..millet olma bilincini kaybetme.vs...kazandıracaktır...A B YE HAYIR BAĞIMSIZ TÜRKİYE...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek
    Çalıştığım yere AB den  uzmanlar ?????? geldi perşembe günü tabi bakıcılığını yapmak bize düştü adamların , adamlar sözde bizi eğitmek için gönderildi işyerindeki stajyerler bunlardan daha iyi biliyor mevzuları , AB projeler için para gönderiyor Türkiye' ye sonra  bu lavukları gönderip eğitim falan ayağına  geri alıyor paraları , adamlar 1 hafta için 10000 euro para almışlar a.q.  o parayı bana versinler ben tüm türkiye yi eğiteyim , Genel Müdürlüktekilere açtım telefon bu adamları çok aradınız mı dedim . Allahtan formuladalar şuanda 2 gündür kafa dinliyom

~~~Knowledge is power and not free~~~
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    Ekiden holyninde dedigi gibi maymunduk. Abye girincede abli maymunlar oluruz.Gunes bile dogudan doguyor. Ne işimiz var batida...

ilke®™
Toplam Hit: 4213 Toplam Mesaj: 33