Acil! Ortalama 10-20Mb Hosting Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdinc7534
    erdinc7534's avatar
    Erkek

Merhaba, ben tahribata yeni üye oldum, davet gönderen mürid (acemi_webci) burya konuyu açınca bayaa yardımcı olurlar dedi :)

Bana ortalama 10-20Mb lık hosting lazım, 1000-2000 Mb bandwidth, bi de güvenilir olcak :)

Bu arada tescilet.net ten alıcaktım ama sitede mail yerine ticket wardı 1 tane yazdm çabuk cevap geldi. diğer 3 üne 3 haftadır hiçbişey yazmadılar bnde salladım, çok da umrumda sanki :)

Fsbnetwork.com dan baktm fiyatlar uygun ama nasıl bişey onu bilmiyorm, bilen warsa bi yazarsa ii olur yoksa ordan alıcam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    buzul'un kapısını çal..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    kebirhost tavsiyem, 100 mb alan, 2 gb bw, yıllık 10 ytl
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

http://www1.websamba.com/

1 gün içinde alabilirsin burdan bedava 30mb.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdinc7534
    erdinc7534's avatar
    Erkek

BiUyeOlamadim, hacı saol ama ben ücretsiz almicam ve websambayı kullandım zamanında ama ftp yk ve arada gidiyodu bnde yaw kaldırmadı mı nedir :) (nick şekil bu arada ;):D )

+ domain de olacak daha almadım

hotboy kebirhost'a baktım adamların sitesi tasarımdan gidiyo ama güvenilir bi yer geldi bana bütün bilgilerini sermişler adamlar sitelerinde :)

bu arada ben webmasterim demicem çünkü benim mürid gülüyo böle diyince :) ama web tasarımla uğraşıyorum diyim ve bir firmanın sitesini yaptım hosting lazım bu hafta içi olması lazm ve bundan sonraki siteler içinde kullanabileceğim birşey olması gerekiyor kebir iyi mi o durumda hotboy?? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek
    Ftp'si var tabi de dediğin gibi arada kesiliyor olabilir zira bedava bir hizmet :)

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    kebirhost iyidir, geçen hafta serverlerini yenilediler, + destekleri muhteşem, bi soru soruyorum 5dk de cevap geliyor ve çok fazla ilgileniyorlar müşterileriyle, yalnız server yenilemeleri daha bitmedi sanırım,...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

beni seç beni seç pm at hacım konuşalım

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    smyrna da yeni kampanya var. tk uzantı + 50 mb alan 5 ytl ya da tk uzantı + 100 mb alan 10 ytl
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdinc7534
    erdinc7534's avatar
    Erkek

lanetlicocuk, hacı pm attım kutuna bakarsın ;)

Arkadaşlar ben markum'a baktım da bana iyi geldi fiyatları ve özellikleri yanyana koyunca, güvenilir bi yere benziyo. yani fiyatı aslında beni pek ilgilendirmiyo, siteyi yaptığım kişi ödeyeceği için bi'problem yok :)

Bu pakete baktım ben, http://www.markum.net/site/page.asp?dsy_id=1350  fiyatı da iyi göründü ama ..

http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/TR 

listede 5. sırada görünüyo üstelik. burayı ii ya da kötü bilenler warsa yazabilir mi acaba?? Çünkü ya buradan alıcam ya fsbnetwork ten ... :|

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuBa55
    JuBa55's avatar
    Erkek

destek@samsunbilisim.net

ekle verim ne kadar lazımsa

defolu caddelerde ihraç fazlası kızlarsa payına düşen, senden önce öpülmüş dudaklarda sana ait cümleler aramayacaksın..!
Toplam Hit: 3427 Toplam Mesaj: 12