folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Açlık Hissi Ve Ona Bağlı Olan Belirtileri En Aza Nasıl İndirebilrim

Açlık Hissi Ve Ona Bağlı Olan Belirtileri En Aza Nasıl İndirebilrim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

hojucuk

Sabah kahvaltısından sonra geriye kalan tüm zaman, ayrıca biraz yağda yaksam iyi olur,

nasil bi diet bu hoca kahvaltidan kahvaltiya kendini ac birakacaksin. 

velhasil bu tip beslenme dengesiz ama mumkun. menusu itinayla secilmis guclu bir sabah kahvaltisinin ardindan 5 saat tok + 8 saat uyku orucu = 13 saati hallederiz , arada kalan saat dilimi varsa bazi ufak atistirma takviyesi veya kafein tarzi uyaricilar ile gecistirebiliriz 

simdi yemege cikiyorum gelince devam  NOMNOMNOM

Takip ediyorum, aç kalmak bana sağlık ve huzur veriyor karnım tok değilken daha hareketli daha dinamik düşünüyorum, yemek yediğim zaman üzerimde ağırlık oluyor. Aç kalmayı ama bunun da etkilerini en aza indirerek yaşamayı alışkanlık haline getirmek istiyorum,

o halde monk , kesis dieti sana gore

gunde 1 yahut 2 ogun yiyorlar,  yatis kalkis saatleri gunes isigina gore duzenlenmis oldugu icin tum gun boyu dinc ve zindedirler.  oglen 12'ye kadar yemek fasli biter. fakat bu monklarin menulerinde ozellikle tercih ettikleri bir yemek yok, yemek secmiyorlar. iradesi kuvvetli ve yedigiyle tatmin olabilen yapidalar.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

günde 3 öğün yesem bana yine yetecek ama şu ara çok pis boğazım ya

mesela dün 12de uyandım gece 12 ye kadar şunları yedim.

150 gr kepek ekmeği sucuk kaşarlı tost yaptım yedim, fırında 750 gr kadar tavuk yaptm yedim üstüne orta boy pizza ve tarçınlı ekmek :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

ah matamara 

ben bi boslasam neler goturcem de... , sporcu oldugum icin mevcut duzen icinde ister istemez frenleniyor.

ornegin bos sezonumun baslarinda; okulu kapanmis, karnesi cebinde, uzun tatil onunde, siki dassagi denk cocuklar modunda genis hissediyorum ve..

sabah kahvaltida 1 jar (kavanoz kutu ne diyorlarsa) nutella findik ezmesini 2 ekmekle yer uzerine 1 ekmekte salca, peynir, zeytinyagiyla cila yapip,

ogle 2-3 tabak manti + yarim tepsi baklava,

aksam sinirsiz salata, 1-2 tabak pilav ustu tavuk , 2-3 kase sutlac zorlamadan goturmuslugum vardir

arada meyvesi , icecegini saymiyom. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

150 gr kepek ekmeği sucuk kaşarlı tost yaptım yedim, fırında 750 gr kadar tavuk yaptm yedim üstüne orta boy pizza ve tarçınlı ekmek :(

Hocam afedersin de o kepek ekmeği ne arıyo orda :D Madem gömmüşün alaydın beyaz somun ekmeğini adam akıllı gömeydin :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

hojucuk

Sabah kahvaltısından sonra geriye kalan tüm zaman, ayrıca biraz yağda yaksam iyi olur,

velhasil bu tip beslenme dengesiz ama mumkun. menusu itinayla secilmis guclu bir sabah kahvaltisinin ardindan 5 saat tok + 8 saat uyku orucu = 13 saati hallederiz , arada kalan saat dilimi varsa bazi ufak atistirma takviyesi veya kafein tarzi uyaricilar ile gecistirebiliriz 

Takip ediyorum, aç kalmak bana sağlık ve huzur veriyor karnım tok değilken daha hareketli daha dinamik düşünüyorum, yemek yediğim zaman üzerimde ağırlık oluyor. Aç kalmayı ama bunun da etkilerini en aza indirerek yaşamayı alışkanlık haline getirmek istiyorum,

gunde 1 yahut 2 ogun yiyorlar,  yatis kalkis saatleri gunes isigina gore duzenlenmis oldugu icin tum gun boyu dinc ve zindedirler.  oglen 12'ye kadar yemek fasli biter. fakat bu monklarin menulerinde ozellikle tercih ettikleri bir yemek yok, yemek secmiyorlar. iradesi kuvvetli ve yedigiyle tatmin olabilen yapidalar.

Onu duydum üstat,  saat 3 den sonra hiç bir şey yemiyor içmiyorlar. Bende öyle yapıyorum ama akşam saat 7 gibi pilim bitiyor ona bir çözüm bulamıyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

tamam tak kemeri hafiz cikiyoruz yola

istikamet: saglam bir kahvaltinin ardindan (protein,karb,yag,vitamin,mineral) uyku saatine kadar ac karnina yolculuk ,

ihtiyac halinde tuketmek uzere yaniniza almaniz gerekenler:

halsizlik icin: gereksinim halinde (ihtiyacin kadar) ara ara icmek uzere 1-2 litre katkisiz hindistan cevizi suyu (elektrolit) 

bas agrisi , asabilik icin: 100% siyah cikolata sekersiz veya cocoa kutlesi/yagi tozu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Hocam afedersin de o kepek ekmeği ne arıyo orda :D Madem gömmüşün alaydın beyaz somun ekmeğini adam akıllı gömeydin :D

yok hocam o da zayıflama amaçlı değil kepek ekmeğinin tadı hoşuma gidiyor ondan :)

hojucuk 

kendimi tutmuş halim bu evde daha yiyecek bişey kalmadı da frenledim :)

herşey kurbanla başladı günde 2 öğün toplam 2000 kaloriyi geçmemeye çalışıyodum kurbanda ete bi abandık gidiş o gidiş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

hojucuk

bu iyiymiş ya deneyeyim bunu yarın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

takip.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

hojucuk

Üstat bu Lindt Excellence yi nereden satın alabilirim, çikolatasepeti.com açılmıyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2761 Toplam Mesaj: 37