folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder A'dan Z'ye C Kılavuzu - Kaan Aslan

A'dan Z'ye C Kılavuzu - Kaan Aslan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek

Nette bulmak ta epey güçlük çektim . Bütün linkler göçmüştü sağlam link bunu buldum .

http://hotfile.com/dl/104246936/72c6ea1/C-klavuzu-adan-zye-pusula-yay-kaan-aslan-526-sayfa.rar.html?expire=1

Dijital ortama geçiren pek becerememiş mi yoksa başka bi sıkıntıdan dolayımı böyle bilmiyorum görüntüler biraz bozuk ama 50 sayfa falan taradım göz ucuyla okunamayan yer yok. 'h' harflerini 'b' ile karıştırabilirsiniz :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Bu adamın ögrencısı piskopat oldguna göre adamda saglamdır ındırıorum saol :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

kaan hoca iyidir kitaba bakmadım lakin , ekibiyle beraber işletim sistemi yazıyorlardı bir dönem 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

arşiv yapmayı bırak pratik yapmaya bak :D

:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

kim ki bu adamın öğrencisi :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

eline sağlık hocam hemen çekiyorum,bir tarafımı yırtmıştım bunu ararken

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

haha aynen acaip arşivim var butun dillerden videolu anlatımlar dolu pdfler var ama bırturlu sonunu getıremıorum bıyere kadar gelıorum orasıda ("helloworld") :P

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

5-6 yıl önce aldıydım bu kitabı galiba

bir türlü başlayamadım c'ye kitap kesin çürümüştür aq

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    wasd bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

haha aynen acaip arşivim var butun dillerden videolu anlatımlar dolu pdfler var ama bırturlu sonunu getıremıorum bıyere kadar gelıorum orasıda ("helloworld") :P

3mblık tek chm + internet + mingw ve not defteri + 3 senelik öğrencilik tecrübesi (+öncesinde bölük pörçük uraşmalar) yetiyo yani arşiv falan hikaye, pdf indirmeyi bıraktım ben :D

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

tek tek okuyup uygulamaya mı çalışsak nasıl çalışsak buna ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    Bilgi cok ama uygulama hic gostermiyo bende deitel in c how to programming in turkcesini buldum onda epey alistirma var bosluk doldurma bile yapmis adamlar. Simdi teldeyim yarin pc den upload edip koyarim linki. Bide pdfleri birlestirmem lazim bölük pörcük bulabildim.
Toplam Hit: 10690 Toplam Mesaj: 24