folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Admin Bozuntusunun Yazdıkları, Suratlarına Tükürmek Lazım...

Admin Bozuntusunun Yazdıkları, Suratlarına Tükürmek Lazım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Savsak Denen rezil heriflerin aralarındaki bir konuşma, Şimdi fark ettim, Ekleme Cıkarma yok!!! Sansursuz....

Savsakcıyız die ortada gezinen herifler, Nasıl rezillerin sitelerine girdiğinizi kendi gözlerinizle görün!!!!

Veritabanlarında 1921 id li mesaj.... Birbirleri ile pmle konusuyorlar!!!!

---------------------------------------------------------------------------

HAfta sonu yeni FSO bitirmeyği  düşünüyorum. Ayrıca Zehir bulucu eklicem. VEde çok dehşet birişi ler düşünüyorum . Yazıdğım tüm ptogramlar birere keylkloger vee trojan olacak kendi içinde. EN basit progadmada gömedecem.

Braker ın şuu Trojanıda bitsede. Yaysak her yerde. cw de tahribatda her yere dahoıtacaz. TÜm herkeze hük medecez. Prorat gibi. ama Prorar ı kullanan bile erişecez bizler. tabiki sadece braker biz. sadece yem bulacaz ve bbüyük isimlere övecez porgramı.

Zamanım olsa şu an,sanada bişi vermecme, görev hafta sıonu inşallah.,

---------------------------------------------------------------------------

Bizim denyomuza programlarımıza laf atan şerefsizler neler diyor. Bunları kızılayın ortasına bağlayıp gelen geçene suratlarına tükürtmek lazım...

Daha caldığım maillerindede var bissürü yazılar...

Girdiğiniz Çıktığınız Sitelere İndirdiğiniz Programlara dikkat edin beyler, Aşağılık insanlar ortalarda geziyor birde üstüne site acıp, bu işi hakkıyla yapanlara laf atıyorlar..

Suratlarına Tükürmek Lazım!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Prorat trojanıda öyle prorat/proagent kullananlar progrup tarafından loglarınız tutuluyor. Hepiniz birer zombisiniz..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amorf
    amorf's avatar
    Erkek

Bu kadarınıda beklemezdim.Ozaman hepsinin .besinin .mlarına kadar yolları var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

Şerefsizinb Önde Gidenleri Bunlar. Allah Bin Türlü Belalarını Versin. Ulan u Ejderin Kız Arkadaşının Resmini Bulursam FotoMontaj Yapıp Ejdere Göndericem. :))))

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Şerefsizlik . Başka tanımı varmı bunun. Sonuç olarak ellerine aldılar sitelerinide serverlarına.Az önce birdaha yoklayım dedim. SERVICE UNAVAILABLE. o kıytırık index leride gitti fakirin. Ya aslında üzülüyorum. Bunun gibi fukaraları malzeme etmemek lazım. Silindiler tarihten. MSNleriyle login oluyorum ara sıra, listesindeki herkes tebrik ediyor. Ne diyelim daha , bize laf demek düşmez daha fazla, bir grup tüp bebek vardı piyasada , gaz kaçırıyorlardı. Sitelerini kapak ettik kokuları kesildi. DB lerdeki Ezikliklerine bakarmısınız :) the_bekir yazınca The_Bekir oluyor , ejder yazınca Ejder oluyor :))))) Çok büyük insanlar ya heheheh . En güzeli BW mizi bitirecek olmaları , la siz kim BW mizi bitirmek kim. Hem bitse nedir bw a.k. Server alacakmışsınız. Alın bakalım ne olacak , neler gelecek başınıza. Programlarına keylogger , trojan koyan adamlardan ne hayır gelir ? Delik yerinden gaz kaçırır , bitarafını parmaklar anca :)

Burası TAHRIBAT.COM

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Böle rezillerini hiç görmedim daha önce...

Reziller yaw..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    cok fena kufur etmek gelıo a.q.c larına ama neyse bunlar ıcın gunaha gırmek bıle ıstemıyorum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya adamların irc saldırılarıda aynı şekilde zombie lerle dalıolar onların sitesinden inen herşeyde trojan kesin varıdr diorum okadar:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Bunların hepsini bir araya koyup üstlerine işemek lazım. Sonra da kibrit çakıp yakmak lazım. Şerefsize bak! Trojan gömecekmiş de, yedirecekmiş... Kontrol altına alacakmış. EZİK!

Mazeretim var: asabiyim ben.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek

yuhhh artık...

bu kadar olmaz a.q sahtekarlık diz boyu...

aman dikkat beyler.

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formates
    formates's avatar
    Erkek
    derlerdide inanmazdım bu alemi yavşak.com da tanıdığım için üstadlar sanardım bi ara kapandı paşka yere kapak atım ordada doktoray bozuntusu vardı neyse yardımcı olmuyolarnıydı hayır oluyolardı ama özgürçe bişi yazınca küt BAN ne lan bu şerefsizler dün gelen mailden sonra tahribatı anıdım demekki yavşaktan cw den üstadlar carmış artık aleminde sagopa ve ceza deil aleminde tahribat :)

Bi sisteme sızdımmı imzamdır formates
Toplam Hit: 6005 Toplam Mesaj: 26