folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Admin Bozuntusunun Yazdıkları, Suratlarına Tükürmek Lazım...

Admin Bozuntusunun Yazdıkları, Suratlarına Tükürmek Lazım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek

BAKIN ARKADAŞLAR BEN SAVSAK.COM   ÜYESİYİM ve Böyle bir şey olmuş veya olmamış beni hiç alakadar bile etmez inanın.ama ortada dönen bir tuzak var onuda çok iği anladım bana gelen mail de txt dosyalarını aldım. ve çok iği bir incelemeden geçir dim.ve sonuçta karşıma çıkan neydi biliyormusunuz txt dosyalarında oynama yapıldığı ile alakalıydı.ve ben şimdi soruyorum sizlere neden bu böyle oldu site adminle konuştum ve bizim kesinlikle tahribatla bir mülakatımız geçmedi dedi.ama anlam veremedim.Çünkü veremedim burada yazılanlar yenilir yutulur cinsten değil.Ben sadece işimi yaparım ve bunuda yaptım.benim işim bu ortaya bazışeyleri atmak ve milleti sadece bir yere değil uzuncana bir araştırmaya itmektir.ve sadece yazılanlar ile değil kendileride araştırsınlar.Araştırın arkadaşlar araştırın ve admin bu mesajımı kaldıracak aynen www.xdost.com    daki adminin yaptığı gibiama şimdi xdost diye birşey yok ortada neden biliyormusunuz .kuralcılar ,yazıyorsun yayınlamıyorlar,siliyorlar,üyelik iptal ediyorlar ama şimdiSIFIR adet üyeleri var.ve site kaldırılmış durumda en iyi cevabı burada site hacklemekle vermedik üyeleri başka bir yere çekerek verdik.Buda böyle olsun.Ortada böyle birşey var ise üyelerini kendinize çekin yeter.......Admin bu mesajı yayınla ve hernekadar artı olarak yayınladığınız mesajlara zıt bir kutuptan da mesajlarını yayınlaya bildiğiniz ortaya çıksın.ve açıklansın....

Saygılarımla

halilcandemir

HAYAT İÇİN HERŞEY BURADA www.blogcu.com/halilcandemir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Argos
    Argos's avatar
    Erkek
    sen de savsak üyesiyim beni kim ne yapmıs ilgilendirmez deyip durma... bu ib..neler yapmıs.... walla sallandıracan bunları gorecekler gunlerini manyask p...zevenkler... troıjan gomeceklermis ha... adamlar dun bok du bugun kokdular...

Kalbinde nasılsa, öyledir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    başka konuya yazdın, bide geldin buraya yazdın. amacının değişik olduğunu düşünmeye başladım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek

ewet biraz arastiralim.
    -------------------
    The Data in OnlineNIC's WHOIS database is provided by OnlineNIC
        for information purposes, and to assist persons in obtaining
        information about or related to a domain name registration record.
        OnlineNIC does not guarantee its accuracy. By starting a WHOIS
        query, you agree that you will use this Data only for lawful
        purposes and that, under no circumstances will you use this Data
        to:
        (1)allow, enable, or otherwise support the transmission of mass
        unsolicited,commercial advertising or solicitations via e-mail(spam).
        (2)enable high volume,automated, electronic processes that apply
        to OnlineNIC Inc.(or its systems).

OnlineNIC reserves the right to modify these terms at any time.
        By starting this query, you agree to abide by this policy.

Registrant:
      Ejder webmaster@savsak.com +90.5552229084
      Ejder
      TR
      Izmir,TR,AU 00000

Domain Name:savsak.com
    Record last updated at 2005-02-14 07:38:56
    Record created on 2003/7/15
    Record expired on 2006/7/15

Domain servers in listed order:
      win3a.labina.net   win3b.labina.net

Administrator:
      name:(Ejder)
     Email:(webmaster@savsak.com) tel-- +90.5552229084
      Ejder
      TR
    \r
    t Izmir
    TR,
    AU

zipcode:00000

Technical Contactor:
      Ejder
      TR
    \r
    t Izmir
    TR,
    AU

Billing Contactor:
      Ejder
      TR
    \r
    t Izmir
    TR,
    AU

Registration Service Provider:
     name: TRDNS
     tel: +90.0000000000
      fax: +90.0000000000
      web:
    -------------------------------

elimde calisan sms bomber waerdi :) bir deneme yapayim :) neyse simdi.

Adamlar bu kadar yani neyini tartisiyoruz domainlerini zarzor bir yillik almislar. Anlamadiğim labina neden bu ipneleri koruyor gerci onlarinde cezasini kesti tariqat ama mantiksiz olan bir seyler waer ara mademli hosting firmasindan arkalari waer neden bir yillik aliyorlar neden adam bir tel nosu yazma ihtiyaci duyuyor.. gercek oldugunu sanmiyorum ama simdi gizli numaradan arayip biraz dalga gecmeyi dusunuyorum ama once birisi bana kontur yollamali

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek

Arkadaşım ben başka konuya yazmadım .ben aynı konuya yazdım.Burada savsak la ilgili bir dünya sayfa açılmış ben onlara yazdım.Gidipte pc ile alakadar olan bir forum sayfasına yazmadım.Ben Dedim ben savsak üyesiydim  ve artık ben buranın üyesiyim .Buranın kukalları neysede ona uyarım.ama ben konu saptırmam.ve saptırmadımda böyle düşünmene gerek yok.dedim ya artık bizde bu tahribatın üyesi olduk.Beni zaten yakında hepiniz tanırsınız .ve tanıyacaksınızda ,ben öyle boş durarak sitelerden yararlanan dallamalardan değilim emeğe saygı çerçevesinde ben de elimden geldiği kadarıyla hizmet vermeye çalışırım.

ARTIK BİR HOŞ GELDİN DERSİNİZ DEĞİL Mİ_????

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NightWolf
    NightWolf's avatar
    Erkek
    way *erefsizler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    bu şekilde ipnelikle dünyanın en büyük hackerı olsan kaç yazarki
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    halilcandemir bunu yazdı:

ARTIK BİR HOŞ GELDİN DERSİNİZ DEĞİL Mİ_????

Hoşgeldin hoca :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek
    <@halilcandemir> Hos geldin </@>

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek

biraz önce bir form da www.sorucevap.com da bu site hacklemeye çalışanlar arıyorlar ve kimse başaramamış hack olsada açıyorlarmış diyorlar.siteyi gezdim ve iğrenç ötesi bir dhkp-c sitesi.bunu tahribat tada aradım ve aynı konu üzerine buradada yazılmış.Sitenin adresi bu

http://www.genel-kurmay.com/      buradaki arkadaşlar bu form başlığı adı altında yazdığım için herkesten özür dilerim fakat en çok bakılan sayfa burası ve adminlerde burada olduğuna göre buraya bir el atalım .biz de asker olmıyacağız mı,abimiz asker olmadımı,türkiyede yaşamıyormuyuz ve biz müslüman değilmiyiz.bunun için gerekirse yalvarırım herkese bu sitedeki her üyeye yalvarıyorum buna bir el atalım ve gerçek teröristler kimlermiş öğrensinler ....

Yaşam için Hayat Diyorsak......ve Bu Ülkenin Vatandaşıysak

Atatürkçü Olsakta Olmasakta ,Biz İnsanız

Toplam Hit: 6007 Toplam Mesaj: 26