folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Aile Aracı Tavsiyesi 120Bin TL Civarı

Aile Aracı Tavsiyesi 120Bin TL Civarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Ailemizin genişlemesi sebebi ile Reno Clio aracımızı satıp makul bir sedan alma planları içindeyiz. Ancak arabadan hiç anlamıyorum. Kasko sigorta yapıp sadece sürüyorum. O yüzden kendim baksam da ne f/p oranını ölçemiyorum. Şuanda ki aracım ortalama 80 bin +- 5 gibi bir piyasası var. 120 bin üst limitim kredi vs çekmek istemiyorum.

Önceliğim olduğunca 0 almak. Ama 2. el alınıp üzmiycek bir araç var ise de olur. 

Beklentim:

- Güvenlik

- Sedan otomatil dizel

- 2. el ise 2016  ve sonrası ve en boş paketlerden istemiyorum. Şart olmasada Hayatı kolaylaştıracak ufak süprizleri olmalı. Hands free, start/stop vs gibi.

Temiz aracı olup satan varsada neden olmasın diyip görüşebiliriz.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

caddy düşünebilirsin hocam bide otomatik alırsın, uzun uzadıya binersin. nedense caddy alanlar satmıyo, satarsa da gene aynısının yeni modelini alıyo bi araştır istersen.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

Ford Cmax (TitaniumX dolu serisi) tavsiye ederim. Ben 4 yildir kullaniyorum aile araci olarak mukemmel bir arac. ici ferah, surusu rahat, bagaj hacmi buyuk, motoru guclu, uzun yolda cok rahat edersin. o fiyata 2. elleri alabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Aile aracı dersen  bence SKODA YETİ FORD C-MAX bu modellere bak. bence çok iyi araçlar sürdüm  kullandım .

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/subaru-levorg?sorting=price_asc

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

bir arkadaşım 2 ay önce 2013 model peugeot 508 aldı. Aşırı memnun. Şanzumana alışırsan çok rahat bir araç diyor

Bu imza çok eskidi artık...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Bayram öncesi 8 aylık 5.500 km de Civic Elegance Dizel otomatik aldım.

Genişlik, güç, bagaj olarak çok iyi. Görünüm görecelidir bişey demiyorum.

Önceki aracım Jetta dan sonra Japonlar donanımı koymuşlar motoru yapmışlar ama çok basit yazılım işlerini ve çok ince görsel detayları becerememişler.

ÖTV indirimi kalktıktan sonra taleplerine göre mevcut bütçenle sıfır dizel sedan alamazsın. Civic LPG li 135 bin TL idi. Dizeli 165 bin.

Benim gibi düşük km li arabalara bakabilirsin. Peegeut 308 ikinci elde fiyat performans arabasıdır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı

bir arkadaşım 2 ay önce 2013 model peugeot 508 aldı. Aşırı memnun. Şanzumana alışırsan çok rahat bir araç diyor

Şanzımana alışmak da ne demek???

Not late for nothing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

sıfır düşünüyorsan ve beklentini karşılarsa corolla yı önerebilirim.(sıfırında dizel yok)

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Hocam selamlar,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-artik-acileyeti-var-700873905/detay

bu aracı öneririm ciddi alıcı isen yardımcı olmaya çalışırım / araç benim değil yetkili servisten tanıdık birinin.

bu model ve donanım epey zengin motor ve şanzıman da D sınıfında bulabileceğin en iyilerden.

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar ismi geçen her modele bakıyorum.

@Komutan hocam modeli vs inceliycem uygun olursa dönüş yaparım teşekkür ederim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 5167 Toplam Mesaj: 45
araç tavsiye max 120 bin