folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Aile Aracı Tavsiyesi 120Bin TL Civarı

Aile Aracı Tavsiyesi 120Bin TL Civarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Insignia mantıklı seçim ama sanzumanı çift kavramalı mı tork konvertörlü mü bilmiyorum. Aslında bütçeyi az daha artırıp superb bakabilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Insignia mantıklı seçim ama sanzumanı çift kavramalı mı tork konvertörlü mü bilmiyorum. Aslında bütçeyi az daha artırıp superb bakabilirsin.

superb güze laraç ancak bir tık bir tık derken ötesi gelmiyor :) Almakla işide bitmiyor o yüzden max limit aşmak istemiyorum.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

0 dacia lodgy var . onlardan al. tipi çirkin . bi bak derim

samaccc tarafından 08/Tem/19 23:31 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

ocatavşa baktımda 2. elleri güzel temiz istediğim rakam aralığında var gibi. Kullanan fikri olan var mıdır bu araç için?

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Kia Sportage Dizel al, bak keyfine. 

Errare Humanum Est
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaKBeNaDaM
    RaKBeNaDaM's avatar
    Erkek

citroen picassolar

Mutlu bir yüz takın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

hocam öncelikle şunu söyleyeyim süspansiyon olayına bak bağımsız olanlara yönel .  şanzumana bak ne istiyorsun hangi şanzumanı daha rahat kullanrsın . mesela çift kavramalı şanzumanlar trafik ortamı pek sevmez  bozulma olasılığı çok çok fazla bu yüzden alacağın arabanın herşeyini araştır seni tatmin edecek olan hangisi diye araştır bana sorsan bmw 318 f30 kasa alırdım .

örnek 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-hsn-motors-aracin-kaporasi-alinmistir-699172456/detay

bensiz_aglama tarafından 09/Tem/19 00:12 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

0 dacia lodgy var . onlardan al. tipi çirkin . bi bak derim

Bu aracı incelemiştim ve epey hoşuma gitmişti
    Biraz performans biraz konfor hem geniş aile aracı hemde az yakıyor açıkcası kullanışlılık olarak çok güzel araba, tasarımı da iyidi ama baktığım araba full paketti sanırım. Multimedya ekranı, krom ızgara ve krom kapı kolları vardı belkide bu yüzden bana çirkin gelmemiştir.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

ocatavşa baktımda 2. elleri güzel temiz istediğim rakam aralığında var gibi. Kullanan fikri olan var mıdır bu araç için?

octavia güzel hocam. Yol tutusu, iç kalitesi filan çok tatmin edici. Bir de full oluyor araçlar vw deki gibi herşey opsiyon değil. Tek sıkıntısı DSG olması. Garanti kapsamında olan DSG ler alınabilir. Kullanıma bağlı olarak çıkaracağı kavrama değişim masrafının bir kısmı garanti kapsamında ödeniyor. Granti yoksa 8-10 bin liralara çıkabiliyor bu kavrama masrafı. Maalesef ki DSG kullanılan bu gruptaki kuru kavrama DQ200 kodlu şanzıman nasıl kullanılırsa kullanılsın illaki bu kavrama değişim masrafını çıkarıyor.

HC
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

2015 - 2016 Peugeot 5008 bakabilirsin yayla gibi arabadır bagajda saklı olan koltuklarla birlikte istenildiğinde 7 kişilik araç olabilir. Ayrıca gerçekten keyifli ve rahat bir araçtır hocam.

Örnek: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-2015-peugeot-5008-1.6-bluehdi-707275012/detay

sRcN tarafından 09/Tem/19 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 5180 Toplam Mesaj: 45
araç tavsiye max 120 bin