Akademik Bilişim 2015

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba,

gecen sene mersin'de düzenlenen akademik bilisim, bu sene eskisehir'de, anadolu üniversitesi'nde gerceklestirilecek. kurs kayıtları yarın 13:00 itibariyle acılıyor. haberi olmayanlar vardır diye haber vermek istedim.

imkanı olanların gitmesini tavsiye ederim, kurslar tabi ki cok ayrıntılı olmuyor zaman kısıtlı oldugu icin ancak sektörde bilinen, birbirinden degerli hocalarımız geliyor. ayrıca kurslardan sonra konferanslar da olacak. ayrıntılı bilgi icin :

http://ab2015.anadolu.edu.tr/

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

%90 gidecem

yazın lyk'da andrei yardımcı olmuştu yurt konusunda, tecrübelendim başını şişirmicem ^_^

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Ek olarak kurs list:

http://ab.org.tr/ab15/kurs.html 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadJack
    MadJack's avatar
    Erkek

konaklama yerleri arasına yurt yazmamışlar hep otel var listede. unutulmadıysa eğer hiç iyi bi durum değil bu, yurtlar ucuz oluyodu çünkü öğrenciler rahatça gidebiliyordu.

Everyone sees just what they want to see.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Cok saglam egitimler var.

Stay hungary Stay foolish
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

izmirde falan olaydı eyiydi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Konaklama için kursiyerlere kyk'da kalınıyor, hoteller konferansa katılacaklar için.
    --
    Konferans ne kadar faydalı ama forumdaki ilgi ne kadar zayıf, başlık altında herkes isyanlarda forum şöyleydi böyleydi, şunu istiyorum bunu istiyorum diye ama kimse gidip bişeyler öğreneyim de çevremdeki insanlara faydam olsun yolunda değil..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Konaklama için kursiyerlere kyk'da kalınıyor, hoteller konferansa katılacaklar için.
    --
    Konferans ne kadar faydalı ama forumdaki ilgi ne kadar zayıf, başlık altında herkes isyanlarda forum şöyleydi böyleydi, şunu istiyorum bunu istiyorum diye ama kimse gidip bişeyler öğreneyim de çevremdeki insanlara faydam olsun yolunda değil..

KYK da artık ha deyince misafir kalamıyorsun çok net buna güvenip sokakta kalmayın.

Ben 10 ilde kaldım ama bu olaylardan sonra bu kural kalktı. Ankraya gidiyor ankara izin verirse kalıyorsun müdür insiyatifinde değil bu işler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

--

KYK da artık ha deyince misafir kalamıyorsun çok net buna güvenip sokakta kalmayın.

Ben 10 ilde kaldım ama bu olaylardan sonra bu kural kalktı. Ankraya gidiyor ankara izin verirse kalıyorsun müdür insiyatifinde değil bu işler.

onu ayarlıyorlar kimseyi sokaktabırakmazlar en kötü üniverse yurdunu ayarlarlar 1000 kiş, kadar katılım bekleniyor, sokakta kalamz kimse 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

--

onu ayarlıyorlar kimseyi sokaktabırakmazlar en kötü üniverse yurdunu ayarlarlar 1000 kiş, kadar katılım bekleniyor, sokakta kalamz kimse 

Kafile olarak KYK da kalabilir bir belge izin vs varsa tabi kalınabilir.

Ankara onaylı oluyor zaten o iş.

Önceden, sorgusuz kimlikle kalabiliyordun bireysel olarak tabi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    x bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

--

Kafile olarak KYK da kalabilir bir belge izin vs varsa tabi kalınabilir.

Ankara onaylı oluyor zaten o iş.

Önceden, sorgusuz kimlikle kalabiliyordun bireysel olarak tabi.

Ayarlaniyor zaten hocam gormuyor musun üniversitenin sub domaini habersiz izinsiz is olur mu.

Toplam Hit: 2875 Toplam Mesaj: 27