folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Amblemi Ve Masonlar

Akp Amblemi Ve Masonlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Hocam iyi güzel kasmışsın da azcık ta araştırsaydın : )

8 köşeli yıldız, "Merhamet, şefkat, sabretmek, doğruluk, sır tutmak, sadakat, fakirliğini ve acizliğini bilmek, cömertlik, Rabbine şükretmek" ilkeleriyle cennetin 8 kapısını temsil ediyor.

Davut yıldızı ile 8 köşeli yıldız arasındaki bir diğer önemli farka gelince...
    -Davut yıldızı iç içe geçen iki üçgenden oluşuyor
    -8 köşeli yıldızı ise iç içe geçen iki kare meydana geliyor.

8 köşeli yıldız özellikle Selçuklu dönemi mimarisinde sıklıkla görülüyor.

Bak bunlar Davut yıldızıyla 8 köşeli yıldız arasındaki farklar..

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

...

g2k[et]tahribat[dat]com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Erdoğan yahut akpliler mason olsaydı eski yök başkanı teziçle bu kadar kanlı bıçaklı diyaloglar yapmaz,selamsız sabahsız kokteylerde,toplantılarda birbirlerinin yanından geçmezlerdi canım.Amacınız propagandaysa adam gibi çıkın bu akp den bi sik olmaz deyin yorurun böyle şöyleri benzetmeye yada dolaylı yonden bişeler anlatmaya calısarak komik duruma düşüyorsunuz.Çıkın ve derdinizi analtın umarım kat be kat daha etkili olur bu saçmalıktan..

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam iyi güzel kasmışsın da azcık ta araştırsaydın : )

8 köşeli yıldız, "Merhamet, şefkat, sabretmek, doğruluk, sır tutmak, sadakat, fakirliğini ve acizliğini bilmek, cömertlik, Rabbine şükretmek" ilkeleriyle cennetin 8 kapısını temsil ediyor.

Davut yıldızı ile 8 köşeli yıldız arasındaki bir diğer önemli farka gelince...
    -Davut yıldızı iç içe geçen iki üçgenden oluşuyor
    -8 köşeli yıldızı ise iç içe geçen iki kare meydana geliyor.

8 köşeli yıldız özellikle Selçuklu dönemi mimarisinde sıklıkla görülüyor.

Bak bunlar Davut yıldızıyla 8 köşeli yıldız arasındaki farklar..

gülmekten ölesim var bu şehirde...  Ben böyle bi konu açıcam neyin ne olduğunu araştırmayacam.Zaten söylediklerin verdiğim linkte var.Sazanlık güzel şeydir bu hayatta. Sekiz köşeli yıldız ve 6 köşeliyi nasıl bağladığımı anlayamadın sanırım :D:D:D

İki piramit al bunları ters çevirip iç içe sok. oluşan şekilin profil görüntüsü 6 köşeli yıldızı verir.Tepeden bakarsan 8 köşeli yıldızı verir.Bu konunun amacını anlayamamış olmanda apayrı bir güzellik.

Bu konunun açılış amacı, At gözlüklerizi çıkartıp herşeyi her açıdan ele almamızla alakalı.Yani herşeyi karalayabiliriz.Herşeyi yüceltebiliriz.Birşeyle dalga geçiyo gibi yapıp ciddi bişey anlatabiliriz.Yada tam tersi.Çok sığ sularda yüzüyoruz.Açılalım azıcık.Herşeyi her açıdan görelim.En sonunda paranoya içerisinde kafayı yiyelim.

Saçmalamak yoktur az vodka vardır... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    bu mantıktan yola çıakrsak masonluk yüzyılalr önce kuruldu ve kurucusuda Sir Isaac Newton'dur :D

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

ben akepeci falan değilim ama böyle komplo teorilerinew de gülüyorum. girdim adamların sitesine baktım. lamba da pergele benzer bişi yok. adamlar  logo ile ilgili kaç sayfa çalışmışlar. hani bi zamanlar içinden bi sayı tut 2 ye çarp 3 e böl gibi bişiler vardı ya sona dasen sayıyı biliyodun. bunun gibi birşey bence. bırakın bu işleri arkadaş.

al işte logo nun detayları. http://www.akparti.org.tr/AKPARTi%20Kurumsal.pdf

kesinlikle akepeci fln da değilim. En iyisinin taaa  ...na koyayım. 

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tahribat
    tarihbat
    tarihibat
    tarihibatır
    tarihin aq
    Türk tarihinin aq

Lan tahribat Türk düşmanıymış...

İnandınız mı?Hayır..

İşte bu şekilde saçmalayınca olmuyor.Akpyi sevmem, kolayı severim.İkisinide aynı yolla karaladılar.İkisini karalayanında..KArdeşim yemin ediyorum koç altında buzağı arıyorsunuz.

Yaptığı işlerden değil sembolünden akpyi karalıyorsunuz.Desene 4 senede 70 milyar dolardan 360 milyar dolara nasıl geldi diye bunu sor.O kadar vergi+özelleştirme oldu nereye gitti onlar diye sorsana.

Küçük insanlar küçük işlerle uğraşır buna dikkat edin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

italyan,bu tartışma taaa ne zaman yapılmıştı biliyor musun?Ç.kale 18 Mart Üniversitesinin ilk ambleminin ne olacağı hususunda zamanın Kurucu Rektörü Ahmet Mete Tunçoku 8 köşeli Akp'nin şu anda kullandığı amblemi önermesiyle...Haa bu yüzden bana at gözlüğü muhabbeti yapacak durumda değilsin,tartışmaların özünü biliyorum..bu tartışmanın 15 senelik mazisi vardır..Az daha kastır bakalım belki Mhp'nin 3 hilalinden falan,Dyp'nin atından bişeyler çıkabilir!Tabi tabi

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

http://img485.imageshack.us/img485/2407/adszzzz4bj.png

http://www.canim.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=359

Coca Cola'nın olayına inananlar.Akpnin olayına inanmıyosa birde çemkiriyolarsa yuh diyorum.En mantıklısı ikisinede inanmamak.Ben kendimi bile karalarım aq :D Niye italyan ??? vatikan nerde italyada :| :| :| Türkiyede açılan localardan birisi italyan veritas locası.... Bizim bu bölücülere destek veren şerefsiz ülke italya.... Alın kendimide karaladım.İşte bişeyi karalamak bu kadar kolay anlayın ders çıkarın.

Nickim neden italyan.Çünkü counterda manyak gibi italya bölümünü oynuyodum :D:D:D

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:

http://img485.imageshack.us/img485/2407/adszzzz4bj.png

http://www.canim.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=359

Coca Cola'nın olayına inananlar.Akpnin olayına inanmıyosa birde çemkiriyolarsa yuh diyorum.En mantıklısı ikisinede inanmamak.Ben kendimi bile karalarım aq :D Niye italyan ??? vatikan nerde italyada :| :| :| Türkiyede açılan localardan birisi italyan veritas locası.... Bizim bu bölücülere destek veren şerefsiz ülke italya.... Alın kendimide karaladım.İşte bişeyi karalamak bu kadar kolay anlayın ders çıkarın.

Nickim neden italyan.Çünkü counterda manyak gibi italya bölümünü oynuyodum :D:D:D

olm sen benim yorumu okudun mu??Yok eğer okumadan yazdıysan ne biliyim kafalar uyuşucak sanırımda..
Toplam Hit: 32318 Toplam Mesaj: 90