folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP Diz Çöktü....

AKP Diz Çöktü....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karambita
    karambita's avatar
    Erkek
    AKP hükümeti dün itibariyle yabancıların ( veya yabanci görünenlerin ) stopojını sıfırladı. Yani borsa, fon, faiz v.s vergilerini sıfıra indirdi. Garibanın ekmeğine vergi, ilacına vergi, suyuna vergi,maaşına vergi ama rantçılara sıfır vergi......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengeee
    dengeee's avatar
    Erkek
    eee garibanın ona veremediğini yabancılar veriyo tabi.
    bence çok yanlış bi adım oldu.
    bi daha eski haline de döndüremezler.
    büyük hata oldu. dolar falan da hız kesmedi.
    Allah sonumuzu hayır etsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    akp hükümeti ülkeyi züktü bence

There is no life without struggle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    buki +999999
    vergilerden belini dogrultaabilen varsa el kaldirsin araba aliosun vergi benzin mazot esya ne alırsan vergi bu ne ya türkiye=vergi
    ee vergi= geri donusum varmı yok ne var ***rak var karsiliginda buyrun

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Normaldir,adamlara toprağımızı sattık,üstüne vergi falan alsak olur mu,gücenirler adamlar neme lazım,sonra ABye şikayet falan ederler bizi.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WindsOfChange
    WindsOfChange's avatar
    Erkek
    Degerli yeenlerim forumda yazmiyordum ama dayanamadim simdi siyaset icin yasiniz kucuk bu 1 ikincisi turkiyede hic kimse ben vergi oduyorum diye soylenmesin kimsenin bi bok odedigi yok insanlarin ozendigi avrupada en buyuk suc vergi kacakciligi sictigin boka bile vergi oduyorsun ev alip satarken olsun yada araba alip satarken olsun paranin % 34 unu vermek zorundasin bir is yerinde calisiyorsan maasinin %34 unu devlete vermek zorundasin bu vergilerden sonra lutfen turkiyede vergi demeyin sakin......

ruzgar kadar hızlı fırtına kadar deli
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Windofchance sen verdi dairesindemi calisiyosun:)) Yaw aldigin maaş neki ödedigin ne olsun kardesim birak allah askina millet copten ekmek topluyo sana bir örnek vereyim yurt dısında orta halli bir adam istedigi arabayi (en luksude dahil abartmayalım hummer cadillac limuzin fln diil) alabiliyor.orada 10bin dolarsa turkiyeye girdigi anda oluyor 25 bin dolar ee bu ne kardesım evinde aygaz kullaniyormusun vergi beyaz esya aldinmi vergi cep kullaniyomusun vergi araban varmı? vergi evin varmı vergi he sictigin boka vergi ödüyo demissin sen odemiyormusun zannediosun? ayrıca yasım 24 onların yaptıgı siyasetinde taaaa amk artık meclisi genç yeni beyinlere bırakmalılar bence bu gidisle ataturkun bize bıraktıgı butun değerlerden olacagiz bunuda bil cunki aldigi vergi sana yol su elektirik olarak donmuyor artık hocam uyan uyan adamlar mecliste ceylan derisi koltuklarda milyarları cebe indirsin hepsinin altında son model arabalar olsun artı Lojmanlarda rahat rahat yasasın benım vatandasım sokakta 3 kurusa simit satsin gecimini saglamaya calissin adam 400 milyonla evi kiraysa nası ev gecindirip nasıl cocuk buyutur sorarim sana cevap ver bunlara ondan sonra akp yi savun...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bunun dier adı kaputilasyon..osmanlı bunu son yaptıgında yıkıldı amk oglanı tayyip ne yaptıgını sanıyor onu bırakın medya da cıkmıyor bile neredeyse halbuki gazetelerde tam sayfa yazıları haberlerde dakikalarca bunun hakkında yayın olması gerekirdi boru deil kaputilasyonlar geri geldi...biride yaşla siyaseti karıstırmıs merak etme sen akıl yasta deil bastadır bn bu yasımla cok ii siyaset yaparım sen kendini yorma ab de vergiymiş la vergisi adamlara neakdar dokunuyoki copcu alıo ayda 2-3bin euro maaş en kral araba 15-20bin euro amk vergisi her bi boku dahil bole vergiye can kurban..burda arabanın ham fiyatı 20milyarsa satıs fiyatı 35milyar boyle vergimi olur 15milyara ben demirden araba doverim kendim yaparım amk.sanki halkın refah seviyesi cok yuksekte boru gibi vergi verioz en zenginle en fakir aynı vergiyi veriyo(hangisiydi hatırlamıom ama maliye ile ilgili)tek bumu yıllardır mına kodumunun yabancıları benim ulkemi benden daha ucuza gezmedimi benim ulkemin benim goremedigim yerlerini !!beleş!! sayılcak paraya gezmedimi bu ulke acaba kimin ulkesiydi??!! aşmamız gereken cok sey var biz hala kendimizi bolmeye devam edelim yeni yeni olusumlar cıkaralım ulke için deil kendimiz için calısalım devam aq burnumuz boktan cıkmasın

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Dkn_Jan ne kadar konusursan konus hoca bu adamlar anlamaz cunki alismislar amerikanin usakligini yapmaya bu ulke kendini kalkindirabilecek ve urettigini kendisi isleyebilecek kapasiteye sahiptir bunun herkes farkinda.Ataturk zamaninda neden onun bunun kapisini calmadik sorarim size? Sn basbakan karsisina cikan ciftciyi cocuk gibi azarlayıp basından savdı sorun deil cözüm olmadı hic bir zamanda olamaz Ataturkun bir lafi vardir unutmasin ^köylü milletin efendisidir^ ama bu onu dusunebilecek kadar akilli degil inanin bana salagin teki cunki

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    tayyip antalyada büyük bi açılıs yapıcak bugünlerde.... Antalyada bi adam doğru yoldan adalet kalkınma partisine geçti diye eski halin ordan bi kavsağa onun ismini verdiler... ibneler persak persak satıyolar memleketi cidden sonumuz hayır olsun bi kriz daha bu ülke dayanırmı bilinmez
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp274
    alp274's avatar
    Erkek
    Bizim milletimiz saf. Yarın bir seçim olsa tüm bu yapılanlara rağmen yine Amerikanın Kurduğu Partiye oylarını vereceklerdir...

UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN.. 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN...
Toplam Hit: 3428 Toplam Mesaj: 24