folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP Diz Çöktü....

AKP Diz Çöktü....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm gelin parti kuralım bence bu işin sonu kötü çünkü.

toplansak biz daha iyi yönetiriz heralde :)

ama işte bu işler tek kişinin elinde değil malesef tayyip diye görünen sadece bir kukla diye düşünüyorum.

dolayısıyla küfür edip eleştirirseniz başkalarının yaptığından farklı bişey yapmış olmazsınız

bizim safımız zaten belli : Vatanı savunmak ve yüceltmek
    safınızı belli edebilmek için partilere oy vermeniz veya karşı çıkmanız gerekmez.

tepkinizi daha zekice dile getirebilmelisiniz. insanlara fikirlerinizi açıklayın. gerçeği gördüğünüzü ve diğerlerinin görmediğini düşünüyorsanız onlara gerçeği gösterin.

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    işler kreston un dediği gibi olsaydı adım başı parti binası olurdu :D. Ama kreston un yazdıkları hoşuma gitti. burada bunlar konuşulurken; kahvelerde + devlet dairelerinde vs aklıma gelmeyen bir çok yerde akp nin iyi durumundan + gelecek sene yine akp ye oy verecekleri vb mesleler konuşuluyo. Sagopa Kajmer den İlgisizlik hastalığını mutlaka dinleyin.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Krestona katılıyorum ayrıca Türkiye'de siyasi boşluk var. Kime vercen abi oyu, bi adam yok ki ha şuna verelim diye. Hepsi aynı...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya amk, bu olaya ne demeye laf ediyorsunuz anlamis degilim...

AKP sag goruslu bir partidir, yani zenginligin once ust kisimda baslamasini sonra halka yansimasi temeline dayanir... Yani ozel sirketler, ve zengin sahislar devletten destek alir... Adamlar sag ciyiz dedi basindan beri, simdi de dedigini yapiyor... Devlet fakirlere once yardim etsin diyorsan solcu bi partiye verseydiniz oyunuzu...

Lan su kadar nefret ettigim Tayyip Erdogan i bile savundurttunuz ya bana, saygilar ne diim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirel_demirel
    demirel_demirel's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu akp amerika tarafından kuruldu ve amerika reklemıyla iktidara geldi ve bugün abd istediği gibi bizimkileri oynatıyor. siyaset olmasın ama bu akp adam olmaaaaaaaaaaz...

Renegadealien, Tagext, Ir2, Decameron, Antikky abilerimize teşekkürler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    deveye diken insana miken yaranır )))

You set up her pickle which you loved
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    musket tamamen saçmalıyon ne alakası laflarınınyok sağ görüş zengini zengin ediyormuş fakiri de eziyormuş!alakası yok. senin sol görüşünde bunu yapanlar yok mu sanki! akp böyle yapıyor de ama sağ görüşün politikası deme

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    paracıkları için böyle yapmaları gerekiyordur,yapmışlardır..

Avrupa'da da vergi çok deyip vergiyi savunan arkadaş..
    Avrupa'da aldığın maaşın vergi olarak verdiğin%34'lük kısmı burda bi maaş ediyor..
    Batı'ya özenmekte..Batı'dan kaçmakta felaket işte..!!

Memleket için memleketin başına geçilmedikçe "memleket bizim" diyemeyiz,çünkü elden gidiyor..!! 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LdLd
    LdLd's avatar
    Erkek

memLeket çok uzun süredir eLden gitmiş vaziyette diyorLar bazı düşünürLer.. HakLıLar bir bakıma.. Hani her zaman söyLüyoruz ya '' biz çok çabuk unutan bir miLLetiz ''.. Hakikaten de böyLe..

Daha dün gibi akLımda SüLeyman DemireL' in masonLuğunu ispat eden beLgeLerin basına sızdırıLışı.. ALtında imzası oLan 33. dereceden mason oLduğununa dair beLge..

MasonLarın gücünü biLmeyen yoktur sanırım.. Avrupa' nın hemen hemen her üLkesini eLe geçirmiş bir oLuşum, zamanında Türkiye Cumhuriyeti CumhurbaşkanLığı makamına da sızmışsa durum vahim ötesidir..

Amerika' da iki parti vardır.. İki partinin başkan adayLarı masondur.. Kim seçiLirse seçiLsin, ortada bir pLan vardır ve bu pLan iLLa ki işLeyecektir.. Amerika' daki bir önceki seçimLerde Bush seçiLmeseydi, poLitika yine aynısı oLacaktı ve yine aynı şeyLeri yaşayacaktık.. Bush' a piyon derLer meseLa.. Ara sıra bu saLak adam basın topLantıLarında ağzından bişeyLer kaçırır durur zaten.. Zaman zaman aradan biri sıyrıLır, haLkın çok sevdiği biri... Mason oLmadığı haLde başkan oLur, bir zaman sonra boktan bir suikaste kurban gider ve pLan kaLdığı yerden devam eder ( John F. Kennedy).. Amerika ve bir çok Avrupa üLkesi aynı pLan ışığında hareket eder..

AnLat anLat bitmez bunLar.. MasonLuğun gizLi tarafLarını ifşa etmiş bir çok beLgeseL tarzı fiLm var piyasada.. İllüminati isimLi kitap da, masonLarın gizLi pLanLarını, işaretLerini vs açığa çıkaran bu güne kadar yazıLmış en değerLi kitaptır.. Yazarı Pentagon' dan emekLi bir rütbeLidir.. MasonLarı araştırmamışLar varsa aramızda onLara ithafen söyLüyorum..  Dünya' ya oLan bakış açınız değişecek.. Konudan uzakLaştım farkındayım.. Konuya dönmek gerekirse:

Şimdi bu şerefsizLer bu denLi güçLü oLacak, yavaş yavaş Dünya' nın yönetimini eLe geçirmeye başLayacak, bir dönem TC' nin  en başına konacak ve yakamızı bırakacak.. OLacak iş mi bu.. Hani diyoruz ya '' kime oy verecez başka? Hepsi aynı ''.. E günaydın derLer adama..

Benim karşı çıktığım nokta sadece bir adama yükLeniLmesi.. Geçmişi unutmamız ve günLük yaşamamız.. Tayyip gider, sıradaki geLir.. Bu düzen de bir babayiğit çıkana kadar Türkiye' de devam eder..

Kimsenin hikayesi yoktur.. Bir hikaye vardır, aynı hikayeyi yaşarız..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KDE
    KDE's avatar
    Erkek

arkadaslar biri dedi izde bi parti kuralim kursak ii oy yapariz zaten 30 000 üzerinde üye var 2 miting tmm işte. genel baskanda holy olur. parti ismide TTP :) Türkiye Tahribat Partisi ismen biraz oy alamayız ama :p :D yazık gerçekden bu adam cumhur baskanı olursa ben ülkeyi terk edicem abi...

Toplam Hit: 3430 Toplam Mesaj: 24