folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP"Ye Oy = Siyonizme Hizmet

AKP"Ye Oy = Siyonizme Hizmet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    AKP' ye oy siyonizme hizmet
    DIŞ güçlerin AKP"yi işbaşında tutmaya çalıştığını savunan Necmettin Erbakan, “AKP"ye oy vermek, siyonizme oy vermek demektir.
    05 Temmuz 2007 Perşembe 13:02
    "Köle olmak istiyorum" demektir” dedi.

AKP"ye oy, siyonizme oydur
    Necmettin Erbakan, “Türk milleti 22 Temmuz"da "var olma-yok olma" seçimi yapacak” dedi

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan, “AKP"ye oy vermek, siyonizme oy vermek demektir. "Köle olmak istiyorum" demektir” dedi. Necmettin Erbakan, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi"nce (ESAM) Bilkent Otel"de düzenlenen Türkiye Konferansları toplantısında yaptığı konuşmada, Türk halkının 22 Temmuz"da “var olma-yok olma” seçimi yapacağını savundu. Irkçı emperyalist güçlerin Türkiye"yi bölmek için mutlaka AKP"yi işbaşına getirmeye çalıştıklarını ileri süren Erbakan, “Nasıl bu seçimler Çanakkale Savaşı kadar önemliyse, onlar da adeta "bu seçimlerde Çanakkale"yi geçeceğiz"diyorlar” diye konuştu.

Dişi çıkmamış çocuk
    AKP"nin, görevde bulunduğu 4.5 yıl içinde Türkiye"ye “ekonomik yıkım, manevi tahribat ve dış politika faciası” yaşattığını öne süren Erbakan, şunları kaydetti: “Herşeyi yıktınız, mahvettiniz. Hâlâ ne yüzle karşımıza geliyorsunuz? Meydanlarda ne konuşuyorsun. Sen daha dişi çıkmamış çocuk gibisin. AKP"nin 5 yıldır yaptıkları beceriksizlik değil. Zaten kendileri yapmıyor. IMF yapıyor. Bunlar at spikeri olarak konuşuyorlar.”

Sandalye hevesi...
    AKP iktidarından önce Türkiye"de 4 tane dolar milyarderi bulunduğunu, AKP iktidara geldikten sonra bu rakamın 26"ya çıktığını ifade eden Erbakan, “Bunların serveti 75 milyonun gelirinden fazla. Ama ben AKP"ye kabahat bulmuyorum. Hani 23 Nisan"da çocukları koltuklara oturturlar ya. Sandalye hevesi vardı çocuğun. Bulmuşlar, oturtmuşlar” diye konuştu.

Kılıcını kınından çıkardı
    Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan"ın son günlerde yaptığı açıklamalarla AKP"ye sert eleştiriler yöneltmesi, “Hoca kılıcını kınından çıkardı” olarak değerlendirildi. Erbakan"ın konuşmalarında Başbakan Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Gül"e sert eleştiriler yöneltirken, TBMM Başkanı Bülent Arınç için olumlu ifadeler kullanması dikkat çekiyor. Erbakan"ın Arınç"a olumlu mesajlar vererek, AKP"nin içinde karışıklık yaratmak istediği ve bunu da başarmak üzere olduğu belirtildi. Bu arada Erbakan"ın Erdoğan"ın yeniden aday gösterilmeyen 162 vekilden 130"unu milli görüş çizgisine geri çağırdığı ifade edildi.

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    Kendi yapamadıklarını onlar yapınca siyonizt olur tabi:)

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    cehenneme gitmek oluyo ona göre komik.:)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek

akp akp akp akp akp akp o kadar

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Bazılarına göre şeriatı getircek, bazılarına göre misyonerleri getirdi. Bazılarına göreyi hiç yazmıyorum bile...

Oyum Akp'ye en sosyal en demokratik en laik ve en iyi parti olduğu için!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

erbakanın varisi deilmiydi bu adam ?

neden şimdi neco rte ye siyonist diyo? bana göre geç olsa da onun siyonist olduğunu anladı.siz ne dersiniz bilemem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    ya bırakn siyonzmi cartı curtu adamlar parseş parsel vatanı satıyor ! ilk önce bunu görmeliiz gerisini knşmaya bile gerek yok !

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    lam bu adam sedyeyle mitinglere çıkıo :D Rechai Qutan mı saadetin ba$kanı bumu aq :D bi susta rechai konu$sun dimi aama :D bide bu erbakan Chpli Dennis bycall dan beter oldu a.k parrty e manyak muhalefet edio (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

aha bak recep efendi bir vatandaşın hayatını daha söndürdü

Başına gelmeyen kalmadı. Olay çiftçi Kemal Öncel yaşananlara isyan etti.
    Başbakan Erdoğan'ın “ananı da al git” dediği çiftçi vatandaşlıktan çıkmak istediğini açıkladı. Hakaret suçlamasından dolayı aldığı para cezasını ödemediği için tutuklanan çiftçi Kemal Öncel, vatandaşlıktan azledilmek istediğini söyledi.

Öncel, geçimini çiftçilikle sağladığını belirterek, bahçesinin istimlak edilmesinden ve ülkede tarım politikalarının yanlışlığından dolayı zor günler yaşadığını, ayrıca hükümetin kendisini hedef haline getirmesi nedeniyle tüccarların malını almadığını ve ailesinin tehdit edildiğini öne sürdü.

Daha önce de Tarım Bakanı Mehdi Eker'i protesto ettiği için basında “profesyonel eylemci” olarak yansıtılan Öncel, şovmen olmadığını, tek yaptığının hak arama mücadelesi olduğunu söyledi. Artık Türk vatandaşı olmak istemediğini, vatandaşlıktan azlini istediğini söyleyen Öncel, bunca tehdide, rağmen mücadelesinden vazgeçmeyeceğini de belirtti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

anlatmıyacagım artık verin oylarınızı akp ye bir musibet bin nasihatten iyidir umarım o musibet ülkenin elden gitmesi olmaz

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    o Necmettin Erbakan salagı hala ne konusuo ben anlamıomki kendinide gördük zamanında serihatcı dienlerede bu kapak olsun oyum akp ye sulalemin tamamının oyuda akp ye hatta itoda bircok insan var onlarında oyu akp ye bukadar insan bosuna akpye vermio hadi ben ve benim ailem tamam itonun içindeki insanlar bi akpye oy veriosa bilinki bu ulke ii gidio

delimiyim ben?
Toplam Hit: 14463 Toplam Mesaj: 121