folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP"Ye Oy = Siyonizme Hizmet

AKP"Ye Oy = Siyonizme Hizmet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cih
    cih's avatar
    Erkek

AKP"ye oy = Siyonizme hizmet

NEDE GÜZEL BAŞLIK ATMIŞSIN. TAM YERİNE OTURMUŞ

Hak Geldi Batıl Zail Oldu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emissivty
    emissivty's avatar
    Erkek
    akp ye oy atanın taa aq.

bir keLebeğin kanat çırpışı kaosa neden oLabilir. // göte giren şemsiye açıLmaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    adam ülkeyi kökten satıyor siz hala akp ilei iyi gidiyor diyorsunuz PES!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek

erbakancı arkadaşlar size bi kaç sorum olacak.tartışma ve öfke olmadan olrsa sevinirim ilk olarak

libya gibi bi ülkede kaddafi denen adam otağında yanında erbakan,türkiyeye olan küfrü etmiş,olan lafı söylemiş ve erbakan gıkını çıkaramamıştır.

2.ATATÜRK bize ne söylemişti?bu ülke tarikatcıların hocaların ülkesi değil dememişmiydi?peki niye o zman erbakan 28 şubat öncesinde başbakanlığa sarıklı sarıklı cübbeli hocaları toplamıştır?

3.bu kayıp trilyon davasını arkadaş sormş cevabıda hala gelmedi.

4.geçmiş aylarda iran devrimini överek-nası güzel bir devrimdir O,bütün gençlerimizin örnek alması gerekir dememişmidir?

daha var.ama uzun olacak cevaplamanız.bi açıklarsanız doyurucu bi şekilde sevinirim

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    cih bunu yazdı:
    -----------------------------

AKP"ye oy = Siyonizme hizmet

NEDE GÜZEL BAŞLIK ATMIŞSIN. TAM YERİNE OTURMUŞ

Evet arkadaşım Başlık süper doğru demişsin.

sana katılmamdaki sepepleri açıklıyayım

1 Ülkenin satılması

2 Verdikleri namus söz(ü)lerini yerine getirmemeleri

3 Abd+Ab+IMF destekçisi oluşları

4 Hiç kimsenin getirmediği dini yassakları getirmesi

5 Olmayan sosyal adalet

7 Şimdi aklıma geldi Ermeni diasporasına satılan  ne ilim benzeri satışlarmesela yabancılara+vakıflar mülk edinme hakkı

8 Çine kota koymamasınıda bunların içiinde sayabilirim.

6 İnanın daha çok sebeplerim var aklıma geldiği zaman yazıcam ki o zaman bakın ne kadar haklı olduğumu

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

yav başlığın sözü ne kadar da güzel. helal olsun

ben bundan iyi slogan göremioırm. ve sana katılorm

AKP ye oy= siyonizme ve vatanın satılmasına hizmet... barvo

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek

dinazor bunu yazdı:

akpye de versen aynı chpyede versen aynı belki dtp ye versen işler değişir aynı olmayabilir farklı olur bir cümbüş bir renk katar araya mhp de girdimi meclise ahaaa... sen o zaman gör cümbüşü çekirdek çitler meclis tv izleriz... chp ile dtp bir akp ile dp bir vurun ulan vurun yiyin birbirinizi hep altta kalanınmı canı çıkacak birazda üsttekilerin canı yansın vurun, öldürün, kavga edin... şimdi aklıma bir olay geldi onu anlatayım;

Aga bu paragrafa koptum.İşte budur diebiliorum.1 sürü seçim yorumu duydum aydınım dienlerden bu kadar acık net ve gerçecisini duymadım.Koptum a.q resmen ağlanacak halimize gülüyoruz :P

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

----Kelv1n----
    ulan herşeyide bilirsiniz.
    ----ahmet_s1987----
    yaw warya bi adam anck bu kdr kıskanılır
    ----dikdatoraa----
    tarihte iyi işler yapanlarla hep uğraşılmıştır

Ulan BU ADAMLARI BAŞTA KEMAL UNAKITAN HZ MUHAMMEDİN Sakal-ı Şerifini bile Şeyh maktuma satıyorlardı.. İstanbulda yakalandılar.. Sonra yakalanınca ne dediler göstermek için getirmiştik.. Sanki adam oraya kadar gelmiş muzeye bakmaya gidemicekti Sakal-ı Şerife..

Üstelik bu adam kim ki ayağına götürüyorsunuz...  Sonra bu şeyh maktuma 2milyon dolara ucuzdan özelleştirme yapıyorlardı Chp itiraz etti 8milyon dolara sattılar.. BİRAZ GERÇEKLER..

DİNİ İMANI PARA OLAN BU ADAMLARI GÖRÜN BİRAZ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    AKP' ye oy siyonizme hizmet
    DIŞ güçlerin AKP"yi işbaşında tutmaya çalıştığını savunan Necmettin Erbakan, “AKP"ye oy vermek, siyonizme oy vermek demektir.
    05 Temmuz 2007 Perşembe 13:02
    "Köle olmak istiyorum" demektir” dedi.

AKP"ye oy, siyonizme oydur
    Necmettin Erbakan, “Türk milleti 22 Temmuz"da "var olma-yok olma" seçimi yapacak” dedi

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan, “AKP"ye oy vermek, siyonizme oy vermek demektir. "Köle olmak istiyorum" demektir” dedi. Necmettin Erbakan, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi"nce (ESAM) Bilkent Otel"de düzenlenen Türkiye Konferansları toplantısında yaptığı konuşmada, Türk halkının 22 Temmuz"da “var olma-yok olma” seçimi yapacağını savundu. Irkçı emperyalist güçlerin Türkiye"yi bölmek için mutlaka AKP"yi işbaşına getirmeye çalıştıklarını ileri süren Erbakan, “Nasıl bu seçimler Çanakkale Savaşı kadar önemliyse, onlar da adeta "bu seçimlerde Çanakkale"yi geçeceğiz"diyorlar” diye konuştu.

Dişi çıkmamış çocuk
    AKP"nin, görevde bulunduğu 4.5 yıl içinde Türkiye"ye “ekonomik yıkım, manevi tahribat ve dış politika faciası” yaşattığını öne süren Erbakan, şunları kaydetti: “Herşeyi yıktınız, mahvettiniz. Hâlâ ne yüzle karşımıza geliyorsunuz? Meydanlarda ne konuşuyorsun. Sen daha dişi çıkmamış çocuk gibisin. AKP"nin 5 yıldır yaptıkları beceriksizlik değil. Zaten kendileri yapmıyor. IMF yapıyor. Bunlar at spikeri olarak konuşuyorlar.”

Sandalye hevesi...
    AKP iktidarından önce Türkiye"de 4 tane dolar milyarderi bulunduğunu, AKP iktidara geldikten sonra bu rakamın 26"ya çıktığını ifade eden Erbakan, “Bunların serveti 75 milyonun gelirinden fazla. Ama ben AKP"ye kabahat bulmuyorum. Hani 23 Nisan"da çocukları koltuklara oturturlar ya. Sandalye hevesi vardı çocuğun. Bulmuşlar, oturtmuşlar” diye konuştu.

Kılıcını kınından çıkardı
    Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan"ın son günlerde yaptığı açıklamalarla AKP"ye sert eleştiriler yöneltmesi, “Hoca kılıcını kınından çıkardı” olarak değerlendirildi. Erbakan"ın konuşmalarında Başbakan Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Gül"e sert eleştiriler yöneltirken, TBMM Başkanı Bülent Arınç için olumlu ifadeler kullanması dikkat çekiyor. Erbakan"ın Arınç"a olumlu mesajlar vererek, AKP"nin içinde karışıklık yaratmak istediği ve bunu da başarmak üzere olduğu belirtildi. Bu arada Erbakan"ın Erdoğan"ın yeniden aday gösterilmeyen 162 vekilden 130"unu milli görüş çizgisine geri çağırdığı ifade edildi.

Kedi ve ciğer

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Arkadaslar gercekten bu cok uzucu bi sey tarihimizde boyle bi carpiklik gormedik atalarimiz yerlerinde nasil uyusunlkar eger memleket icin biseyler yapmamiz gerekiyosa elimizdekini satmamiz gerekmiyo arkadaslar bizim ne dogru durust bi rekabet edecek sanayi altyapimiz var nede guclu bi pazar ekonomimiz.elmizde alternatifleri varmis gibi satiyoruz.o sattiklarimiz bizim gelecegimiz cocuklarimiza nasil acikliyacagiz bunu.gecesini gunuduzune katarak buyutulen o sananyi kuruluslari karsiliksiz hukuksuz satilamaz nasil toplum olarak hayir diyemiyoruz.bilgi toplumu degilizki hayir diyelim.İngilizler land Rover i Almanlara sattiklarinda bir madde koyuyorlar.land rover toplum vicdaninda hala bir İngiliz Mulkudur diye.bizde ozellestirme basibos kendi haline eline canta alan gelipo istedigi  yeri alip gidebiliyo tabii satan oldum pahasina vermeye yemin etmis.(>>>AKP)ozellestirmeler gelismis ulkelerde belirli kontrol  kurullarinca gozetilmektedir.Amerik da Japonya da Almanya da hatta kamusal olarak bizim ornek aldigimiz Fransa da İngiltere  de vs.Ben sunu acik dillle belirtiyorum milletimiz kendisi olamiyor egitimsiz cahil vatandasim surekli uyutuluyor yasanilan populizmi bi gelisme olarak goruyor.kimsenin zoru olmadan dusunebilen yurttaslarimizin ulkemizi tehlikeye sokan bu felaket grubunu basimizdan atmasi icin bu  son sans.Yazimi noktalarken onceki yazilardaki listeye bakarak aglayasim geliyor.

Türk Telekom, Arap'ın.
    Telsim İngiliz'in. Kuşadası Limanı İsrailli'nin. İzmir Limanı Hong Konglu'nun... Araç muayene işi Alman'ın. Başak Sigorta Fransız'ın. Adabank Kuveytli'nin. İETT Garajı Dubaili'nin. Avea Lübnanlı'nın.
    Petkim?
    Ermeni'nin.

(Kazak'a sattık, dediler.
    Kazağı bi çıkardık... Ermeni...)
    N'olacak bu memleketin hali?
    Rakı, Amerikalı'nın.

Finansbank Yunanlı'nın... Oyakbank Hollandalı'nın. Denizbank Belçikalı'nın. Türkiye Finans Kuveytli'nin. TEB Fransız'ın. Cbank İsrailli'nin. MNG Bank Lübnanlı'nın. Alternatif Bank Yunanlı'nın. Dışbank Hollandalı'nın. Şekerbank Kazak'ın. Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın. Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un. Beymen'in yarısı Amerikalı'nın. Enerjisa'nın yarısı Avusturyalı'nın. Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın. Eczacıbaşı İlaç, Çek'in. İzocam, Fransız'ın. TGRT Amerikalı'nın. Demirdöküm Alman'ın. Döktaş Fransız'ın. Süper FM Kanadalı'nın.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 14509 Toplam Mesaj: 121