folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Akraba Mı Akrep Mi? (Hırsızlık Olayi)

Akraba Mı Akrep Mi? (Hırsızlık Olayi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Başkasının parasiyla evlenme teklifi ha.

Allah kızları bu tip erkeklerden korusun.

futurist tarafından 16/Şub/17 09:43 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Zaten tirtik bu tiplerin taktigidir, hem zaman kazandirir, hem ispat edilmesi zor. Direkt suclayamazsin. 

Sen kendinden emin bir şekilde, aldığın 2600 lirayi getir diyeceksin. Açıklama yapma diyeceksin, kendi utansın senin cekinecegin bir durum yok. Getirse de getirmese de siktir edin evden. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

hani yüzde yüz kimseyi elinde kanıt olmadan birşey diyemezsin. 

fakat durum u okuduğum zaman senne düşünüyorsan bende onu düşünüyorum. üzücü bir durum bu belli.

dediğin şeyler doğru hırısz olsa hepsini alır.

dayı oğlun ya farkettmezsin diye az almıştır. yada farketsen bile ses etmezsin diye düşünmüştür.

yada aldı yerine koyucaktı belkide. vs vs 

ama olay dayı oğlunda

Ne kadar da iyimsersin :)  #polyanna

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Ya geçmiş olsunda,

senelerdir diyorlardı yastık altı paraları diye harbi doğruymuşya ona şaşırdım bak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

böyle bir şeyi 4, 5 sene önce biz yaşamıştık yazın evde sağlam tadilat vardı teyzemin kızı da bize geldi hem yardım hem değişiklik olur diye neyse aradan 10 gün falan geçti bizde para saklama olmaz cüzdanlar falan ortadadır buna da güveniyoruz ya bi gün annem bunu para alırken görüyor bize durumu anlattı tedbiri aldık buna bişey söylemedik bende cüzdanı ortaya koydum içinde 1'er liradan 10 lira para var aşagıya indim iki turladım geldim 1 lira yok aşırmış gittim yanına bastım kalayı daha sonra diğer teyzelerimden öğrendim bunun eli uzunmuş aynısını onlara da yapmış . olayı çakmayalım diye ufak ufak götürmüş mk işin kötü tarafı bunun yüzüne akrabalarınla aran açılıyor kimseye güvenemez oluyorsun 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ben mi çok fevriyim siz mi çok sağduyulusunuz anlamadım ki.

apaçık belli işte parayı kimin aldıgı. hiçbirşekilde muhabbetini açmayacaktın paranın gel mangala gidiyoruz dicektin içtiğin bira şişelerini götüne sokucaktın amk bu kadar basit.

parayı çalan hırsız aileden olunca bir beyin amcıklaması geçiriyorsunuz ama aslında aileden olunca iki kat fazla dayak ve işkenceyi hakediyor. 

benim dayıoglu da 4-5 sene once sülaledekileri kefil oldum haciz geldi bankalara kartlara borcum var yetişin yardım edin diye herkesten 5er 10ar bin, birer ikişer bilezik ne varsa koydu dolandırdı.

hepsini de karıyla kızla yedi. millet bunu ögrendi tabi. herkes küstü çocukla  ? 

küsme ney ulan 30 yasında adam aklınızı almış küsme ney ? (benden 5 yaş büyük)

benim çekirdek ailemden 5 kuruş çarpmadıgı halde gittim memlekete adanaya. götürdüm bunu suyun başına 40-50 dk boyunca psikolojik işkenceyle birlikte dinlene dinlene döverek burnunu ve dişlerini kırdım.

o kadar çok dövdüm ki ben de dayak yemiş kadar yoruldum.

hadi şimdi bir daha dolandır o insanları dedim.

bütün dayılar bana savaş açtı tabi.

kimsiniz ulan amına koyduklarım demedim tabi :) 

sikime kadarlar.

bida da sülalede böyle çirkin bir hadise duymadık hiç. bir kaç tane daha kanı bozuk oldugu halde.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı

Kardeşim bizimde başımıza aynı olay geldi ama ufak bir mebla ile. 

Bir akrabamızın(pek durumu olmayan) kızı bize yakın bir yerlerde yatılı okuyordu. Arada hafta sonları gelip bizde kalırdı. Bizimkilerde ufak tefek ihtiyaçlarını karşılar biraz harçlık falan verirdi.

Bizde sağda solda masa sehpa da para durur kimse de sormadan almaz. Annem o gün 50 lira parayı masaya koyuyor birazdan alacam diye sonra misafir geliyor(o kız çocuğu) bir müddet sonra kalkıyor. Para yok. Annem bana sordu babama sordu falan tabi elleyen yok.

Sonra annem kızın bir sonraki gelişine demiş ki "kızım bizim paramızı çalmışlar gittim hocaya okuttum muska yaptırdım. o para yaramayacak artık ona" çat 15 dk sonra kız gidiyor bu sehpanın altında parayı buluyor buldum para buradaymış diyor.

Senin dayıoğlu yermi bilmem ama sende deneyebilirsin.

Vicdanı inancı olsaydı bu kahpeliği yapmazdı. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

Cicekcilere degil kuyumculara git birader. Adam yuzuk almis kiza

Haklısın kardeşim.  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

Senin dayıoğlu hırsız..

Bizim işyerinde afyonlu bir çocuk vardı, bizim cüzdanlardan 10 - 20 - 30 para tırtıklıyormuş orospu çocuğu..

Askere gitti geldi, yine sıkıntı yoktu, işe aldılar yine tırtık.. Sonra ırzını siktiğim evladı arkadaşın kartını çalıp kendine telefon almış, şifreyi biliyordu, o derece güvenirdik..

Cüzdan telefon hep masamızda dururdu...

Başka kim olsun ki? Bir almış iki almış baktı karışan görüşen yok yolmuş işte götoğlanı.. Kim alacak cin mi alacak? Sikin belasını.

Kardeşim vurmaya değmez inan başımı boş yere ağrıtamam.  Bu boş teneke  yüzünden karakolluk falan olmak istemiyorum .  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Malesef çok fazla olan olaylar . düğünde nişanda nikahta altın çalınması . evden para çalınması . 

kimin yaptığını hiç bir zaman bilemeyeceksin . neden dersen  belki kendi kardeşin aldı :( malesef . . .

İnsanlar böyle böyle yanlızlaşıyor işte . . . . .  insan giden parayı unutuyor umursamıyor  kaybettiği dosyuna eşine akrabasına üzülüyor . . . 

geçmiş olsun . 

O değilde hacı abi dayımı aradım dedim böyle böyle durum oldu bak bizde paranın yerini bitek oğlun biliyor yabancı olarak.  Para tırtıklar mış ne diyor dayım olacak insan musvettesi senin anan baban hırsız olum bilmem ne tabi benim şarteller arttı dedim benim anam babam niye çalsın amk para hepimizin alsa söylerler aramda ailemden ayrı gayrı mi var  dayıma dedim saçma sapan konuşma kanını içerim senin akıllı olun.  

Toplam Hit: 8529 Toplam Mesaj: 70
hırsızlık hainlik