Aldığım VPS De Neler Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

valla bir tanede ben kaptım teşekkürler beklemede duruyor bakalım aktif olmadı henüz :D

FCN tarafından 16/Mar/22 02:03 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

güvenemedim ama fiyat inanılmaz düşük. 
    godaddy den vps kullanan varmı?

Destek konusunda nasıllar. sunucuyu yeniden kurma vb taleplere cevap veriyorlar mı?

Edit:

https://www.sikayetvar.com/godaddy/vps

Bunu gördükten sonra vazgeçtim. Ucuz etin tiridi olmaz. 1400 verip uykumdan olmayayım... 

Ayda bin lira verip agalar gibi uyumaya devam 😎

kanoonline tarafından 16/Mar/22 03:58 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Arkadaşlar uyanık olun.

Size 1600 lira ise herkese 1600 lira bu sanal makineler.

E fiziksel makinede sınırsız ram ve cpu olamayacağına göre? 

Anladınız siz :))

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Valla şimdilik Windows server ihtiyacımı @abdullahazad müridden aldığım kodlarla digital ocean üzerinde döndürüyorum godady server konusunda nedense bi kıllandırıyor beni

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Beyler godaddy ilk defa kullanıyorum. Fiyatın uygun olduğunu baştan beri konuşuyoruz. İlla bir çamur atma bir laf atma kötüleme bakışında olmayın. 

Bu sistem aylık 20tl civarına geliyor ve istersen CS oyna istersen download makinesi yap istersen development makinası yap. İşinize yarar şekilde kullanın yaramadığı noktada ben şunu şunu yaptım yaramadı diyin. Medyumluk yapmaya gerek yok. 

Benim şahsi görüşüm de 1.000.000 ziyaretçili bir sitemi burada host etmemek yönünde. Lakin dediğim gibi bu fiyata 5 yıllık makine kiralamış oluyorsunuz daha ne istiyorsunuz :) yoksa 1600tl veremeyecek durumdamısınız ben sizin için alayım bir tane :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Bende bir tane almayı planlıyorum 5 yıl için epey iyi fiyatı. SSL hizmeti ilk yıl ücretsiz daha sonrası için 400 TL istiyorsa yıllık. Plandan SSL'i kaldırsak bir sorun olurmu? Yada 1 yıl ücretsiz alıp daha sonra SSL güncellemeden devam edebilme şansımız varmı? 
    Upload / Download işlemlerim ve cloud gibi kullanmayı planlıyorum. Herhangi bir hosting satışı fln yapmıycam. Kişisel hizmet edicek :) 

Bilgilendirirseniz sevinirim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Beyler godaddy ilk defa kullanıyorum. Fiyatın uygun olduğunu baştan beri konuşuyoruz. İlla bir çamur atma bir laf atma kötüleme bakışında olmayın. 

Bu sistem aylık 20tl civarına geliyor ve istersen CS oyna istersen download makinesi yap istersen development makinası yap. İşinize yarar şekilde kullanın yaramadığı noktada ben şunu şunu yaptım yaramadı diyin. Medyumluk yapmaya gerek yok. 

Benim şahsi görüşüm de 1.000.000 ziyaretçili bir sitemi burada host etmemek yönünde. Lakin dediğim gibi bu fiyata 5 yıllık makine kiralamış oluyorsunuz daha ne istiyorsunuz :) yoksa 1600tl veremeyecek durumdamısınız ben sizin için alayım bir tane :)

böyle bir cihaza ihtiyacım var hoca veremeyecek durumdayım bana hibe eder misin rica etsem

teşekkür ederim.

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

böyle bir cihaza ihtiyacım var hoca veremeyecek durumdayım bana hibe eder misin rica etsem

teşekkür ederim.

hibe edemem hocam bana da lazım ama yenisini alabilirim sana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Bende bir tane almayı planlıyorum 5 yıl için epey iyi fiyatı. SSL hizmeti ilk yıl ücretsiz daha sonrası için 400 TL istiyorsa yıllık. Plandan SSL'i kaldırsak bir sorun olurmu? Yada 1 yıl ücretsiz alıp daha sonra SSL güncellemeden devam edebilme şansımız varmı? 
    Upload / Download işlemlerim ve cloud gibi kullanmayı planlıyorum. Herhangi bir hosting satışı fln yapmıycam. Kişisel hizmet edicek :) 

denemeden bilemeyiz ki zaten 4 yıl 400tl ssl kesse 1600. vps de 1600 ettimi sana 5 yıllık 3200tl maliyet. çok diyorsan bence alma :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    McM bunu yazdı

denemeden bilemeyiz ki zaten 4 yıl 400tl ssl kesse 1600. vps de 1600 ettimi sana 5 yıllık 3200tl maliyet. çok diyorsan bence alma :)

SSL şart değil, Let's Encrypt bile yeterli

Toplam Hit: 37074 Toplam Mesaj: 193
hosting vps