Aldığım VPS De Neler Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Peşin alıyor 1650 küsür 

@abdullahazad exchange server nedir ne işe yarar biz de kursak işimize yarar mı acep

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

durup dururken 1429 lira para veriyorum ama almazsam da çok zararda hissedicem :) 

sonraki yıllarda SSL'i uçurabiliyor muyuz acep? kalsa da yine iyi fiyat gerçi de.

edüt: 1687 lira imiş :)

MaviGozluDev tarafından 17/Mar/22 10:27 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

hosting ve domainlerin yenileme zamanı geliyor. almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.almamalıyım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

5 yıllık ödemeyi peşin mi alıyor, aylık 23.83 TL olarak mı alıyor. 

İp değiştirme hakkı veriyor mu, bilgisi olan var mı? Haftada bir yeni ip verse yeter bana

İp muhabbetini sordum. Ücreti mukabilinde alabilirsiniz ama tanımlanan ip yi ücretsiz olarak değiştiremezsiniz diyor

https://tr.godaddy.com/legal/agreements/hosting-agreement

Bu arada alanlar için bazı detaylar yukarıdaki sözleşmede

noname tarafından 17/Mar/22 10:46 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Peşin alıyor 1650 küsür 

@abdullahazad exchange server nedir ne işe yarar biz de kursak işimize yarar mı acep

mail server.

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    noname bunu yazdı

mail server.

Domain de yandex mail yerine kullanabileceğimiz bir şey yani... Kulağa hoş geliyor, acemiler için zor mu kurulum?

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    noname bunu yazdı

mail server.

Domain de yandex mail yerine kullanabileceğimiz bir şey yani... Kulağa hoş geliyor, acemiler için zor mu kurulum?

bulaşma hacı

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnLyGoDCaNStoPMe
    OnLyGoDCaNStoPMe's avatar
    Erkek

Paylaşım için teşekkürler dayanamayıp aldım :) 5 yıl gider mi bilmem ama 2-3 yıl bile gitse çok çok iyi.

Bilgili arkadaşlara bir sorum olacak:

Tam olarak VPS'te hangi CPU olduğunu bulabilmeminizin yolu var mı? Yardım kısımlarında bir liste vardı ama karmakarışık.

Ah bide nested virtualization verimli bir şekilde mümkün olaydı :) Neyseki elimdeki sistem az modifiye ederek Windowsta da çalışıyor.

OnLyGoDCaNStoPMe tarafından 17/Mar/22 11:40 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

"emco ping monitor" kurdum web sitelerine 16 saniyede bir ping attırıyorum down durumuna geçerse smtp ayarladığım mailden kendime mail gönderiyor. 

Bugüne kadar uptimerobot kullanıyordum bu iş için. Bunun arayüz falan çok güzel

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Beyler durduk yere herkesi 1600tl masrafa soktuk ama bir arkadaşın da dediği gibi almasam zararda hissedecektim kendimi.😆😆

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 37004 Toplam Mesaj: 193
hosting vps