Ali Baba Ve 7 Cüceler Filmi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

Cem yilmazin ölüsü yine kemal sunal gibilerden iyidir 

Kemal Sunal gibi bir adama da laf ettin ya sana uzun uzun yazsak boşa gidecek hiç yormayalım kendimizi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

Bu senin dusuncen hocam da neyini sevmiyosun ki Kemal sunalin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

griffin bunu yazdı

cem yılmazın bir filmini max 5 kere izlersin 6. da sıkılıp izlemezsin ama Kemal Sunalın filmini 100 kere izleyeyim tvde oynasın oturur yine izlerim

Tanrı Türkü Korusun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Film mi dün  arkadaslarımla izleme fırsatım oldu  gülerek sıkılmadan izlediğimiz  film oldu. Vakit öldürmek için gidile bilir

panxer bana ordan sallamış :D olum düğün dernek harbi bok filmdi 3 4 sahnesine anca gülmüşümdür. Reklamını cooook iyi yaptılar o filmin. Ayrıca  bond filminin spn filmini cok beğenmedim skyfall daha güzeldi 

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz, piyasada onlarca kendini tekrar eden sözde Film Yıldızlarından dahi daha güzel performans sergiledi. Ayrıca, bu adamın filmlerine dikkat ederseniz, kendini tekrar eden tek bir senaryosu dahi yok.
    Bende geçen hafta izledim filmi, gayette güldük. Bence çok iyi yapıyor bu işi.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Valla 120 dk boyunca gülmeyi mi bekliyorsunuz bilmiyorum ama benim Olduğum salonda herkes gayet mutluydu halinden iyi Eğlendi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

.

Iruretta tarafından 29/Kas/15 21:12 tarihinde düzenlenmiştir

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Cem yilmaz standup ta iyi seviyorum ancak filmde ayni değil

Tabiki araliksiz güleceğiz diye birşey yok ama çok özensiz oluyor

Sezarin hakki sezara.  kullandiği teknoloji senaryo konusu fikri güzel ama senaryonun ici fos oluyor. Çabasini takdir ediyorum sadece.

Gora yi da zamaninda öldük geberdik dediler

İzledim bir iki espiri hariç berbat bir filmdi.

Sonrakilerde Hiç sinemeya gitmiyorum. Tvye düşer nede olsa bir iki ay sonra o zaman izlersiniz.

Bu filmi izlemedim. Bekleriz biraz 

Son olarak sizler olduğunuz sürece o daha çok para kazanir.

Adam resmen itiraf etti. 3 adam programinda bu millet varken ...para kazanilir. İnanmayan izlesin programi. Küçükken vide o çekimini anlattiği bölüm

Abla demek istediklerimi ne bi şekilde anlatmış. Adamın senaryoları çok kötü.

http://yanduvar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Cem yilmaz standup ta iyi seviyorum ancak filmde ayni değil

Tabiki araliksiz güleceğiz diye birşey yok ama çok özensiz oluyor

Sezarin hakki sezara.  kullandiği teknoloji senaryo konusu fikri güzel ama senaryonun ici fos oluyor. Çabasini takdir ediyorum sadece.

Gora yi da zamaninda öldük geberdik dediler

İzledim bir iki espiri hariç berbat bir filmdi.

Sonrakilerde Hiç sinemeya gitmiyorum. Tvye düşer nede olsa bir iki ay sonra o zaman izlersiniz.

Bu filmi izlemedim. Bekleriz biraz 

Son olarak sizler olduğunuz sürece o daha çok para kazanir.

Adam resmen itiraf etti. 3 adam programinda bu millet varken ...para kazanilir. İnanmayan izlesin programi. Küçükken vide o çekimini anlattiği bölüm

he ok

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Türkiye'de en iyi filmleri yapan insandır kendisi. Onun kadar prodüksiyon yapan başka biri daha yok bu ülkede, sadece bu emekleri(para) için bile izlenebilir ki film o kadar boktandı ki izleyemedim denecek hiçbir filmi yok. Filme öküz gibi gülmek için giderseniz umduğunuzu bulamayabilirsiniz ki ben bu filmde de gayet güldüm. Algınız çok açık olmalı, Recep İvedik gibi aptal aptal hareketlere de gülebilmelisiniz, komik bir söz ile mimiğe de gülebilmelisiniz, en ince yapılan anlaşılması güç bir espriye de gülmelisiniz, yapılan geyiğe de gülmelisiniz. Bunlardan en az 3üne gülemiyorsanız zaten böyle filmleri yargılayamazsınız. Çoğu kişinin de dediği gibi bir filmden stand-up performansı beklememelisiniz. Adamın para kazanmak için yaptığı apaçık ortada(hangi ünlü oyuncu para kazanmak için yapmıyor bu işi) ama film yapmanı bekliyoruz diyen o kadar insan varken de film yapmamak aptallık olur. Bu filmin senaryosundan tutun, efektleri, oyunculukları(daha iyi olabilirdi), sesi, müziği her şeyi üstünde düşünülmüş, uğraşılmış.

Zombi sahnesine de "oha amk izlemiyorum" diyenler bir daha absürt komedi izlemesin lütfen.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 6990 Toplam Mesaj: 65
alibabalar