Ali Baba Ve 7 Cüceler Filmi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

Bugün arkadaşlarla toplandık şu filme gidelim dedik.Cem yılmaz kaliteli olur nede olsa filmleri diye.

Gitmez olaydık.Aşırı sıkıcı bir film arkadaşlar max 10 yere güler her şeye gülen bir insan.Zaten adam zombi oldu ben afk kaldım uyudum.

Boşa paranız gitmesin gitmeyin filme.Bir şey kaybetmezsiniz :)

Tanrı Türkü Korusun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

1milyon kişi izlemiş hocam filmi.. :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

kafa yapını değiştirmen gerek, hiç bir zaman bir konu hakkında net konuşmamak gerekirken sen tamamen kişisel zevklere bağlı bir eser hakkında kesinlik belirterek kötü diyorsun, bu yaptığının yanlış olduğunu anlaman gerek yani, henüz izlemedim ama izlediğimde çok beğeneceğimden eminim filmi, yani kime göre kötü neye göre kötü? insanların çoğunun izlerken uyuyakalacağı sanat filmlerini bazı insanlar zevkle izliyor bilmem anlatabildim mi? her komedi filminin güldürmesi gerekmez ayrıca

özetle bence siz film izlemeyi bilmiyorsunuz, vaktim olursa bir filmin nasıl izlenmesi gerektiğiyle alakalı yazı yazarım, en azından bundan sonraki hayatında izlediğin kötü filmlerden dahi zevk almayı öğrenmiş olursun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Daha bu gün arkadaşlarla tartıştık aynı mevzuyu,

Cem yılmaz filmlerine, standup muamelesi yapıyorsunuz, koltuğa oturup 2 saat katıla katıla gülüp kalkacaz diye planlıyorsunuz sonra kötü diyorsunuz :)

Niye kötü?

Çok geyik ve komik espiriler var filmin içinde, kesinlikle tavsiye ederim :)

Lastiklerin çalınmasından, barış manço olayına, altınmeşenin beninden, elin roketi geyiğine, zombinin üşüyorum demesinden, kolunu dikmesine birsürü geyik yapılmış, en az 5-6 filme dokundurma var, av mevsiminin minik canlandırması vs bence cok eğlenceliydi, tavsiye ederim :D

renegadealien tarafından 28/Kas/15 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

cmylmz o 3 saatlik gösterisini yapıp milleti 3 saat boyunca güldürmemiş olsaydı bu nankörlük yapılmazdı.. #NET

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    yunusdogan bunu yazdı

cmylmz o 3 saatlik gösterisini yapıp milleti 3 saat boyunca güldürmemiş olsaydı bu nankörlük yapılmazdı.. #NET

cem yılmaz hakkında okuduğum en mantıklı yorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Lotus'a aynen katılıyorum. Ne bekliyorsunuz filmden gülerken altınıza işemek sıçmak falan mı? Bundan önceki filmi için de ( Pek Yakında) bazıları benzer şeyler söylemişti ben de adamın en çok o filmini beğendim. Film izlenmeyecek kadar kötü değil diğer filmlerle kıyaslayınca diğerleri belki biraz daha fazla güldürüyor olabilir ama bu film de iyi. Ben beğendim izlemeyip kararsız kalanlara tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Hocam mümkünse ilk mesajdaki "spoiler" içeren ifadeyi silersen iyi olur, biz gördük filmde ne olacağını başkaları öğrenmesin bari. Filmde ne olacağını bilmek film zevkini öldürüyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

7 kişi birden o filmde sıkıldıysa sorun bende değil filmdedir aşırı kötü bir film olduğunu bir daha yazıyorum.

Tanrı Türkü Korusun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı

7 kişi birden o filmde sıkıldıysa sorun bende değil filmdedir aşırı kötü bir film olduğunu bir daha yazıyorum.

cem yılmaz bu kadar kötü bi film yapamaz ya, sırf meraktan yarın gidip izlicem.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

cem yılmaza yakışmayan en fazla 3 kere güldüğüm bir film !

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
Toplam Hit: 6996 Toplam Mesaj: 65
alibabalar