Ali Baba Ve 7 Cüceler Filmi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

vala uzun uzun tartişmişsiniz bu muhabbetler sebebine bu gün gittim izledim flim bence hoştu.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Fuzulli bunu yazdı

Cem Yılmaz filmlerini Tarantino, Tim Burton gibi farklı değerlendirmek gerek. Aynı kültüre ve bakışa sahip değil isen beğenmemen normal, adamla aynı düşünemiyor, göremiyorsun dolayısı ile saçma ve anlamsız geliyor. Takılmayın fazla hafta için star tv de saat 17:00 da Beni Affet var onu izleyin 3211892 bölümdür devam ediyor. Acaba daha ne kadar saçmalaya bilirler diye izliyorum yine şaşırıyorum yine şaşıyorum arkadaş :S

:))) beni affet nedir arkadaş.

Gecen acmislardi. Bir insan evladina  bu kadar aptal muamelesi yapilmaz. Bunu izleyen ve prim kazandiran olduktan sonra cem yilmaz bunlarin yaninda kral sayilir

futurist tarafından 29/Kas/15 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

cem yılmaz'ın her filminde böyle konu açılır.

sonuç mu? senin gibi beğenmeyen de çıkar, gayet güzel bulan da.

çok kasmamak lazım, bok gibi falan diyerek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Bence film gayet güzeldi, ben beğendim tekrar izleyebilirim hatta. Son dönemdeki tüm yerli komedi filmlerinden iyiydi.

csfrt tarafından 30/Kas/15 04:19 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Kusura bakma da "7 arkadaşınla toplanıp daha iyisini yapana kadar en iyisi bu"

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

çevremdekiler şöyle kötü böyle kötü dedikten sonra dün akşam gittim izledim.

sonuç: çok beğendim :))

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı

Bugün arkadaşlarla toplandık şu filme gidelim dedik.Cem yılmaz kaliteli olur nede olsa filmleri diye.

Gitmez olaydık.Aşırı sıkıcı bir film arkadaşlar max 10 yere güler her şeye gülen bir insan.Zaten adam zombi oldu ben afk kaldım uyudum.

Boşa paranız gitmesin gitmeyin filme.Bir şey kaybetmezsiniz :)

+1

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Filmi dün gece izledim. Arkadaşların dediği kadar olmasa da ben de biraz sıkıcı buldum. Çekerken de biraz aceleye mi getirilmiş bilemiyorum. Senaryo'da biraz üzerinde çok düşünülmeden yazılmış sanki. Bu filmde gerçekten de "yap gitsin" mantığı var, sanki birilerine işi zamanında yetiştirmek için bir söz vermişler, o da yetişmeyince yamayıp filmi göndermişler gibi..

Ama yine de sinemada izleyin, Cem Yılmaz'ın en kötü filmi bile olsa gidip sinemada izlenir. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türü komediymiş ki, cem yılmaz illa komedi mi yapacak diye yorumlar gelmiş de.

hokkabaz ve yahşi batı gayet güzeldi ama arog çok boktandı mesela. yine de türkiyede sinema çekebilen sayılı kişilerden.

adıyla da para kazanıyor, insanlara cem yılmaz desen gülüyorlar. bazen stand uplarında o kadar iğrenç espriler yapıyor ki,

dışarda yapsan iğrençsin derlerken orada herkes kendini gülmeye odakladığından baya baya gülüyor.

bu filmi de öyle olmuştur, muhtemelen. sinemaya gidecek kadar iyi değil sanırım.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/285277/cem-yilmaza-gulunce-karakolluk-olmak

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 6974 Toplam Mesaj: 65
alibabalar