Alınık Kasetçalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhabalar..

Güzel bir kasetçalar arıyorum. Hani bu belimize kocaman takıp cepte iki pille gezdirdiğimiz tiplerden..

misal şu yukardaki abilerden..

elinizde evinizde sağınızda solunuzda eşinizde dostunuzda , çalışır vaziyette varmıdır acaba ?

Kasetlerimi takıp dinlemek istiyorum , çantamda kalem pillerim olsun , arada dişleyim.

Pil bittikçe ses ağırlassın filan.

Çok teşekkürler şimdiden.

Sevgiler / saygılar.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

Selamlar kardeş

bu kasetçalardan bende var ama hangi marka bilmiyorum  + bitanede ses kayıt cihazı var istanbuldaysan elden teslim edelim

bi çay kahve içelim

ne kadar verirsen ver

sıfır poşetinde duruyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

var ama vermem :p

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bende de bundan var. Doğum günümde ailem almıştı kaç sene önce, hatırlarım biryerlere gezmeye gittiğimde kemerime takar müziğimi dinlerdim.

Geçen hafta gene buldum biryerde taktım kaseti çatır çatır dinledim.

Hayatta satmam ama bu modeli bulursan tavsiye ederim bass güçlendiren bir özelliği var açıp kapayabiliyorsun. Bide kendi stereo özelliği var gene kasetin mono sesini biraz adam ediyor :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

blackstone_tr pm attım hocam.

MaviGozluDev vermiycemde vermiycem deme abi şimdi :D nasıl bişi sendekii

torpedo_XL abi muazzam güzel şeyler bunlar ya. ah keşke bulsam böyle bişi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

onun ismi walkman hacı :)

bendede vardı zamanında ama benimki durmuyor. sağdan soldan denk gelirse, ve bulmamış olursan haber ederim.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

updullah vs first bilady

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam bendede böyle birşey var. Fransa' dan gelmişti. Geçen ay bi ara denemiştim, çalışıyor. İşine yararsa bulup göndereyim?

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı

Hocam bendede böyle birşey var. Fransa' dan gelmişti. Geçen ay bi ara denemiştim, çalışıyor. İşine yararsa bulup göndereyim?

Abi cd çalar walkman koyarak kasetçalar konusuna küfür gibi mesaj atmışsın :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    HowL bunu yazdı

Yahu üstte bi mürid. Onun adı walkman yazınca aklıma buna gitti ne yapayım :D lazımsa sorayım dedim eheheh

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    HowL bunu yazdı

Yahu üstte bi mürid. Onun adı walkman yazınca aklıma buna gitti ne yapayım :D lazımsa sorayım dedim eheheh

hacı, kaset çalar walkman, cd çalara diskman denirdi zamanında. daha sonra walkman marka gibi birşey oldu. sen ondan karıştırdın. hatta yanlış hatırlamıyorsam sony nin bazı telefonlarındada walkman diye geçen modelleri vardı.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 2340 Toplam Mesaj: 18