folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alınık Yurtdışı Çok Sayıda İphone 5S 16-32-64 Gb

Alınık Yurtdışı Çok Sayıda İphone 5S 16-32-64 Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

nasi cok sayida bu? 3-5.

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

valla hocam kimse sana güvenmez en başta.. daha ilk konu ve ilk mesajın.. kimsin nesin belli değil.. milletin işi gücü yok sana güvenip telefon getirecek de sen parasını sonra vereceksin. azcık aklı olan adam zaten böyle bi konu açmaz.. kusura bakma ama yaptığın mantıksız üstü mantıksız.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

hocu bi arkadaşın kuzenı bu işlerle ugrasıyodu ıraktan getırtıyo pasaport kaydını zartını zurtunu yaptırıyo sordurayımmı bı ne dersın

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

çok sayıda deyince bende 15-20 lerden başlayıp sürekli alıcan zannettim :)

zaten senin dediğin gibi insanlarda sana güvenip önce ürün sonra para tarzı işyapmazlar, yanlış anlama kişisel değilde daha 1 konun,2 mesajın var ticarete girişmişin site içinde. sanki daha çok google a "iphone5s yurtdışı" felan yazıp , tbt nin google da yukarlarda çıkması sonucu destek e mail atıp rica edip underezo dan davetiye alıp , o şekilde üye olmuşta gelir gelmezde işe başlamış imajı vermişsin biraz :D :D neyse hayırlı işler diliyorum, satan çıkarsa o da para kazanmış olu, onada iyi alışverişler diliyorum :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    masb bunu yazdı

adet konusu şimdilik 3-5 ama sıklıkla alınabilir. Fiyat 16 gb 1800-1900 civarıdır.Önce para sonra telefon olayına girmem kesinlişkle kendine güvenen varsa sanalpazardan acar alışveriş gerçekleşir .Kim kime güvenipte para gönderir bu devirde ? 5c ler içinde teklifler değerlendirilir teşekkürler 

kim kime güvenipte iphone gönderir bu devirde?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

adam şaka gibi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Çok sayı benim de ilgimi çekti ama bu sayı ve bu yaklaşımla burdan ekmek çıkmaz..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

çok sayıda deyince bende 15-20 lerden başlayıp sürekli alıcan zannettim :)

zaten senin dediğin gibi insanlarda sana güvenip önce ürün sonra para tarzı işyapmazlar, yanlış anlama kişisel değilde daha 1 konun,2 mesajın var ticarete girişmişin site içinde. sanki daha çok google a "iphone5s yurtdışı" felan yazıp , tbt nin google da yukarlarda çıkması sonucu destek e mail atıp rica edip underezo dan davetiye alıp , o şekilde üye olmuşta gelir gelmezde işe başlamış imajı vermişsin biraz :D :D neyse hayırlı işler diliyorum, satan çıkarsa o da para kazanmış olu, onada iyi alışverişler diliyorum :)

Haciabi ben 100 konusu olup 100 mesaj atan adama borc verdim de ne oldu. 1,5 sene sonra alabildim ancak. Hatta sevilen birisiydi TBT'de.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

adam kötü bişi demedi la. ilan açın çeksin para işi garanti olsun sonra getirirsiniz işte.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Bimde 2.300 lira taa oralarda uğraşmaya gerek yok :D

Toplam Hit: 2886 Toplam Mesaj: 25