folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ameliyat Olucam Galiba, Bir Süreliğine Yokum. Hakkınızı Helal Edin Lan

Ameliyat Olucam Galiba, Bir Süreliğine Yokum. Hakkınızı Helal Edin Lan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle çok çok geçmiş olsun. Allah'ın izniyle sapasağlam çıkacaksınız o ameliyattan.

Ameliyata girerken moralinizi yüksek tutun. Hem ameliyat sonrası vücut onarımı hızlı olur, hem de ameliyat psikolojisini hafif atlatırsınız. Daha önce 6 yaşında aynı ameliyatı geçirdiğinizi söylemişsiniz, tıp gelişiyor o zamanın tıp teknolojisi ile şimdiki arasında çok büyük fark var.

Ameliyat psikolojisi, korkmuyorum diyen yalan söyler. Neşter altına yatmak insanın kolay kabulleneceği bir şey değil ne de olsa. Size tavsiyem moralinizi yüksek tutmak adına ilerisi hakkında planlar yapın ve bu konuda iddialı olduğunuzu kendinize kanıtlayın. İlerisini düşündüğünüzde ameliyat gözünüze yalnızca ufak bir teferruat gibi gelecektir.

Tabi ameliyat için söylemiyorum, kimin kimden önce gideceği belli olmaz. Bizim bir hakkımız geçti ise helali hoş olsun, siz de hakkınızı helal edin :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

hocam öncelikle hakkım varsa helal olsun fakat açıkcası seni takip ederim uzun süredir. bazı hal ve hareketlerin bana itici gelse de tahribata girişte bir siyah, üzücü ekranla daha karşılaşmak istemem.

Bi an önce gir, çık ve bize de durumu bildir.

Bi an önce eski sağlığına kavuşman dileğiyle. Kal sağlıcakla :)

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam yazılarını severdim çok geçmiş olsun umarım atlatırsın

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

çok geçmiş olsun hocam, tekrar seni aramızda sağlıklı bi şekilde görmek nasip etsin Allah .

ayrıcaaaaa; seni tanımıyorum ama, bundan 1 veya 1.5 sene önce galiba bi mürit bi konu açmıştı, ailevi arkadaş ve psikolojik durumuyla ilgili sıkıntılar içindeydi, bizden akıl istiyodu, intihar edicem artık vs. diyordu.

senin bi yorumun vardı o konuda, sen dert görmemişsin, küçüklüğümden beri geçirmediğim ameliyat, kaybetmediğim yakınım, atlatmadığım hastalık/rahatsızlık kalmadı gibi bişeydi. ben bu kadarını takmıyorum hayatın amına koymuşum diyorum, sen bu kadarcık şeylerlemi kafanı yoruyosun gibi yorum yazmıştın.

şimdi böylemi anlatıyosun derdini?

boşveeer, buda geçer . .

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Kitap yazmış adamsın "olucam" yakışıyor mu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

yakında ciğerden yanına gelicem bende az kaldı. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hacı şimdiden, ne diyelim, okumaya üşendim yazdıklarını ama zaten azbuçuk biliyom ne olduğunu.. Bidahaki buluşmayı mezarlıkta yaptırtma bize ak, sağlam dur :/

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

abi senle oturup daha bi kasa bira içmeden nereye yav :) otur oturdugun yerde geçmiş olsun bu arada

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun. Sapasağlam dönersin inşallah.

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

evlat acı acı konuşma seni yerine  tayip ölsün bea acil şifalar dilerim

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
Toplam Hit: 7114 Toplam Mesaj: 74