folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Amerikan Kahramanını Selamlayın!

Amerikan Kahramanını Selamlayın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

yav bu adam bu kadar kötü,bu kadar cahil,bu kadar aptal,konuşmayı bilmeyen bir adamsa bu kadar parayı nasıl kazandı amk 

Think about that got Ali Agaoglu ( got turkcedir).

scarletbeard tarafından 03/Kas/17 19:20 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

yav bu adam bu kadar kötü,bu kadar cahil,bu kadar aptal,konuşmayı bilmeyen bir adamsa bu kadar parayı nasıl kazandı amk 

Valla etrafimda bir kac zengin adam var ( milyon dolarlari olan adamlardan bahsediyorum ). O kadar gereksiz o kadar cahil bir adamki anlatamam. Hayatinda 1 kez bile kitap okumayi birak nr gundemi takip eder ne de baska bisi. Kumara kizlara binlerce euro harcar ama ihtiyaci kimseye 1 kurusunu dahi vermez. O derece o.c. insanlar bunlar. 0 empati . Hic bir konuda bir fikri olmayan kisiligi karakteri 5 para etmeyecek insan. Ancak milyonlari var. Bu isler boyle malesef bu sistemde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    O tür insanların kafası parayı nasıl edineceğine çalışır. Tüm diğer işleri başkalarına yaptırırlar.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Twitter da çalışacan onca kariyeri emeği geleceği boktan yere çöpe atacan ???? Adam elini sallasa istediği yerde hemen işe başlar aq.

Haber yalan ben inanmıyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Twitter da çalışacan onca kariyeri emeği geleceği boktan yere çöpe atacan ???? Adam elini sallasa istediği yerde hemen işe başlar aq.

hocam adama onca güvenlik içerisin de kongre binasın da rus bayrağı fırlattılar, ne bileyim eminem filan onca sövdü şarkı markı yaptı. makam arabasındayken orta parmak çekenler mi dersin ve bunları destekleyen bir sürü sanatçılar falan filan. çok görmüyorum artık normal geliyor :D

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Adam twitter den ayrılmadan önce yapmış bu işi. Kovulmuş ve hesaplaşmak için yapmıştır.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Hocam twitter facebook gibi sosyal aglarda hesaplari kontrol edip silinmesine falan karar verenler facebook  twitter calisanlari degilki. Mesela facebook bu tarz isleri accenture a yaptiriyoeuz taseron isciyle. Onlarin maasida 3-4 lira arasi aylik. Mesela polonyada ki turklere yaptiriyorlar turk hesaplarinin denetlenmesini. Aldiklari maas 3.5 k zloty ole ahim sahim buyuk bir kariyerleri yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Hocam twitter facebook gibi sosyal aglarda hesaplari kontrol edip silinmesine falan karar verenler facebook  twitter calisanlari degilki. Mesela facebook bu tarz isleri accenture a yaptiriyoeuz taseron isciyle. Onlarin maasida 3-4 lira arasi aylik. Mesela polonyada ki turklere yaptiriyorlar turk hesaplarinin denetlenmesini. Aldiklari maas 3.5 k zloty ole ahim sahim buyuk bir kariyerleri yok.

hmm mantıklı. Böyle bir durum olabilir bak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

hocam adama onca güvenlik içerisin de kongre binasın da rus bayrağı fırlattılar, ne bileyim eminem filan onca sövdü şarkı markı yaptı. makam arabasındayken orta parmak çekenler mi dersin ve bunları destekleyen bir sürü sanatçılar falan filan. çok görmüyorum artık normal geliyor :D

Yine iyi ki bir şey yapmıyorlar bu protestoculara. :)))) Bizden fersah fersah ilerdeler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

Valla etrafimda bir kac zengin adam var ( milyon dolarlari olan adamlardan bahsediyorum ). O kadar gereksiz o kadar cahil bir adamki anlatamam. Hayatinda 1 kez bile kitap okumayi birak nr gundemi takip eder ne de baska bisi. Kumara kizlara binlerce euro harcar ama ihtiyaci kimseye 1 kurusunu dahi vermez. O derece o.c. insanlar bunlar. 0 empati . Hic bir konuda bir fikri olmayan kisiligi karakteri 5 para etmeyecek insan. Ancak milyonlari var. Bu isler boyle malesef bu sistemde

Söylediklerinin bazılarına katılıyorum ama katılmadığım bir nokta var. Neden parasını ihtiyaç sahibi birisine vermediği için oç olsun ki?

Adamın parası istediğine harcar amk, isterse şöminede yakar isterse kıçını siler ve bu adamı sırf parasını vermiyor diye oç yapmaz. 

Garip bir düşünce tarzı. 

Toplam Hit: 7741 Toplam Mesaj: 60
twitter trump